[UEL Round 16] BEŞİKTAŞ - Atletico Madrid [15.03.12] [22:05]

'2011-2012 Sezonu' forumunda ilhan mansız_melis tarafından 10 Mart 2012 tarihinde açılan konu

1. El Maestro

El Maestro Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ynt: [UEL Round 16] BEŞİKTAŞ - Atletico Madrid [15.03.12] [22:05]

Sadece hırs ve mücadele ile birşey olmayacağınıda görmüş olduk .. Yetenek ve kalite olmadan bunlar tek başına bir işe yaramıyor .. Bizde hücum anlamında yetenekli ve kaliteli Fernandes dışında tek bir isim bile yok ..

Kendi sahamızda 0 pozisyon dahada bir şey yazmaya gerek yok aslında ..

Yalnız şunu çok çok iyi gördük Beşiktaş'ın forveti falan yok .. Hala daha Almeida yeterli,iyi santrafor diyen varsa dahada birşey demiyorum resmen kör olmuş derim yani ..

Cenk konusuna gelince, bu protesto bu maç için değildi genel sezona bakarsak hatalı yediği gol sayısı baya bir olmuştur .. Eğer zaten ilk hatası falan olsaydı emin olun kimse Cenk'i ıslıklamazdı . Yani bu protesto bütün bir senenin birikmiş protestosuydu aslında ..

Ne diyelim bu kadro kalitesi ile buraya kadar işte ..

2. !..çArşı uLan..!

!..çArşı uLan..! Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Cenk o golu yemeseydı turu mu gecıcektık ?
    takım kötuydu takımda ıs yoktu
    taraftar cenkı ıslıklamaya yer arıyordu
    cenkı ıslıklayanlar quaresmayı ıslıklasınlar ona nıye bırsey denmıyor ?
    yazıklar olsun cenke laf edıpde dıgerlerını gormemezlıkten gelenlere

3. Brestgerfich

Brestgerfich Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Şu fotoğrafa baktıkça boğazım düğümleniyor.

Ne kaldı bildiğimiz Beşiktaşlılıktan geriye?

4. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Ayıp ya

Harbi ayıp..

5. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

Böyle bakarsak iş bitmiştir zaten.
    Cenk'in bu hatası 1 değil 2 değil 3 değil... ben sayamadım valla kaç oldu.

Ordu maçında yedi, Tel Aviv maçında yedi, Galatasaray maçında yedi, Atletico maçında yedi eminim daha düşünürsek çıkacaktır.

Tamam belki Ordu'da Tel Aviv'de Aletico'da 1 golün yenip yenmemesi sorun yaratmamış olabilir ama Galatasaray maçında puana mal oldu. Liderle olan maç, onların 2 puan az alması bizim 1 puan fazla almamız gidişat açısından önemliydi.

Neyse fazla uzatmaya bence gerek yok, Cenk'in bu takımın kalecisi olmadığı fikri benim kafama iyiden iyiye oturdu.

6. !..çArşı uLan..!

!..çArşı uLan..! Üye

Alınan Beğeniler:
    0

bu adamın annesıyle babasında hata.

7. !..çArşı uLan..!

!..çArşı uLan..! Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Bu takımda tek hata yapan cenk degil o olsa eyvallah
    90dk kendı taraftarının onunde 1 gol bile atamayanlar degılde 10dk kalmıs macın bıtımıne hatalı gol yıyen cenkı sucluyorsunuz.siz acın bır daha ızleyın macı.

8. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

Ben yeri geldiğinde onlarıda fazlaca eleştirdim ama yediği 2.ci gol taraftara, oynadığı kulübe saygısı olmadığını gösterir. Böyle önemli bir maçta böyle hata yapılmaz. Hata demek gelmiyor içimden. Zıplamadı bile.

9. eRe

eRe Müdavim

Alınan Beğeniler:
    107

2-0 dan sonra bakmadım.son dakıkalarda seyırcıler gırmıs sanırım.ne oldu?

10. !..çArşı uLan..!

!..çArşı uLan..! Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Quaresma oynasaydı yenerdık o zaman :)

11. Brestgerfich

Brestgerfich Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    0
  12. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

Forumda Quaresma'ya en çok laf edenlerdenim, sanırım bilmiyorsun.

Neyse uzatmak boşa öyle veya böyle yenildik neticede. Buraya kadar gelmek bile başarı deyip geçeriz yapacak bir şey yok.

13. Mert Herbert

Mert Herbert Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0

seyirci de başarısızdı. Bayrak ve pankartlar güzeldi. Ve tabii ki 85. dakika da gelen Gündoğdu marşı çok güzeldi.

Takım da istek var, fakat beceri yok. oyun kuramıyoruz , pas yapamıyoruz , kademe yapamıyoruz. E karşında senin Orduspor yok ki kardeşim , Madrid bu .

Ben yine seyirciye değinmek istiyorum. Öncelikle , o kadar forumlarda yazıldı edildi yıkacağız bilmem ne. bu muydu yani ? Sevilmek için sevmedik biz seni , sen yenilmişsin umrumda değil ki demek kolay. Göstersenize o zaman sevginizi. Niye bağırmıyorsunuz ? Takım seyirciyi ateşler , orası öyle ama biz sıradan bir takım değiliz ki klişelere bağlı kalalım. 2. golden sonra Cenk'i yuhalamalar falan. Ya siz manyak mısınız? Bu mu yani yapacağınız destek ? Rüştü'nün her maçta yaptığı hataları göz önüne alsak , çoktan ipinin çekilmesi lazımdı. Fevzi'yi de aynı şekilde yaktınız. 1 hatalı gol yedi diye ( ki orada ki hata , kaleciye o kadar yakın mesafede geri pas veren futbolcunundur)

Arda'ya küfür etmek de neyin nesi ? Ya gerçekten anlamıyorum neyin küfrüdür bu ? Neyin çekememezliğidir bu ? Arda'nın anasına küfür et , sonra Madrid'li futbolcuları alkışla.

Daha da vahim olan , seyirci kendi takımından futbolculara şişe , çakmak , vs atar mı ? Bu kadar mı bencilsiniz? Kulübe verilecek cezaları düşünmeden etmeden , kafanıza buyruk hareket etmek de ne ? Yazıklar olsun.

14. cem_goren

cem_goren Müdavim

Alınan Beğeniler:
    0

Abi Cenk o golü yemese o maçı 4-1 kazanacakmıydık Allah aşkına yapmayın ya. Ulan sallamaya yer arıyor herkes. Cenk o golü yiyene kadar bu takımın kaleye şutu yok ahali. İlk şutumuz 80de Almeida tarafından uzaktan çekiliyor.

Oturun bunun muakemesini yapın.

15. KeePSaKe

KeePSaKe Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    9

Valla ben ilk yarıdan sonra kapattım uyudum.Bir ara baktım 2-0 olmuş öyle bitti sanıyorum 3'üde yemişiz.

Beklemiyordum zaten kazanmayı öyle bir takım değiliz çünkü buraya kadar gelmek bile bir başarıdır.

16. Simurg

Simurg ★ Kartaliçe ★

Alınan Beğeniler:
    91

Ben kısmet değilmiş diyemeyeceğim artık yeterin yeteri aştı artık böyle rezillik olamaz.
    O sahaya inen lavuğundan tuttun anlamsızca küfür eden taraftara...
    Öncelerei beşiktaşlı olmak bir marka gibiydi türkiyenin en iyi taraftar duruşunu sergiliyorduk son bir kaç senedir.
    Ya ÇAKMA BEŞİKTAŞLILAR türedi yada bazı kesim duygularının yerini değiştirdi.
    Utanıyorum sizin gibilerle aynı takımı tutmaktan !

Cenk ahhh cenk !
    Nasıl basit hatalar yapıyorsun öyle ?

Daha çok çalışman lazımdır çok gençsindir,
    Yapmaman lazımdı !
    Ama suç sende değil ki gerçi seni bu maça çıkmak zorunda bırakanlarda..
    Başka kim çıkıcaktı yerine seçenek mi vardı?
    Adam aklıllı futbolcumuzmu var kalecimiz olsun

Ulan hadi genç gol yedi nasıl olurda gol atamazsınız ya ?
    Saçma sapan nedenlerle kart yıyolar birde utanıp hani 1 tane atamadılar..
    Yazık !

Carvalhal geldiği günden beri takıma getirisi olmayan bir teknik adamsın sevmiyorum artık seni.
    İstifa edip onurunu gururunu alda git.
    Q7simiş edusuymuş yok egemenmiş, çeteymiş..
    Hepiniz gidin takımıma bir daha bulaşmayın istemiyorum.
    Küme düşelim gerekirse paf takımla çıkalım bu hallerde olunmasın yeter.

Beşiktaş'lı bile bulamıyoruz takımın başına başkan olucak parası şusu busu
    bu kötü dönemde bizi böyle satanlara yazıklar olsun.
    Yarı yolda bırakanlara yazıklar olsun.

Forma kutsaldır.
    Taşıyamıyorsan GİYMEYECEKSİN!

Çocuklar UTANIN UTANIN çocuklar !

17. Grocbenn

Grocbenn Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Beşiktaş mali/idari her yönden bitmiş.Ama dün baktım ki o çok övündüğümüz taraftarımızda bitmiş.Uzatmaları oynuyor.

A.Madrid ile Beşiktaş arasında kalite olarak dağlar kadar fark var.Bu yenilgi normal.Beşiktaş'ta hiçbir futbolcu A.Madrid 18'inde oynayamaz.Ona rağmen istekli başladılar.Beşiktaş ile A.Madrid 100 maç yapsınlar 99 değil 100'ünü de A.Madrid yener.Türkiye'nin en önemli yıldızı Arda Turan'ın bile sıradan olduğu bir takımdan bahsediyoruz.

Taraftar olarak Cenk'e yapılanlar,Arda Turan'a yapılanlar rezillikti.Utandım.

Ben Cenk'e kızamıyorum.Bu adam bu kadar.Yapabileceği bu.

Benim kızdığım bu takımı sezon başında Çorap giyerken sakatlanan bir kaleciye ve Cenk' emanet eden o beyinler.

Yine sezon başında Rıdvan Şimşek'i gönderip.Belki de bizi bu hallere düşüren sağ beksizliğimizi göremeyen o beyinler.

Yine sezon başında sol beksizliğimizi göremeyen beyinler.

Alves/Edu/Sidnei gibi futbolla alakası olmayan adamların transferine ok veren beyinler.

O beyinlerden birinden kurtulduk TFF'ye başkan oldu.Ama diğeri dün tribünde pişkin pişkin izledi.Kim bilir bu mağlubiyete sevindi ve Carvalhal'i göndermek için fırsat oldu.Kendisi tekrar Teknik Direktörümüz olacağı günün hayallerini kuruyordur.

Tayfur Havutçu'nun Beşiktaş'tan kazandığı her TL benim zoruma gidiyor.Yeni yönetimden tek isteğim bu adamı bu takımdan uzaklaştırmak.

Beşiktaş'ın bu pisliklerden kurtulması gerekiyor.Fatih Terim gibi bir hoca bulup,Önümüzdeki sezon Atınç-Muhammed gibi adamları 11'e koyabilecek cesur isimlere ihtiyacı var.Başka kurtuluşu yok.

18. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

Bu taraftar biteli çok oluyor. Sezonda atıyorum 50 maç yapılıyorsa 1 inde 2 sinde şov yapmakla büyük taraftar olunmuyor onları anlamaları gerekiyor ama anlayacak kapasite yok veya anlamak istemiyorlar.

19. RCA

RCA Üye

Alınan Beğeniler:
    17

taraftar dedim bari o olsun dedim o da olmadı.. cenk'e küfürler Türk Milli Takım oyuncumuz Arda turan'a küfürler. bakın şöyle anlatıyım bunlar neden oluyor hiç düşündünüz mü?

biz başarılı bir takım olamadık 2003 ten beri. ne düzgün bir teknik patronumuz ne düzgün bir başkanımız yönetimimiz olsu ne de içli oynayan oyuncularımız oldu.

2009 da şampiyon oldugumuz sene gs ve fb bu denli kötü olmasalar alamazdık bile ligi.

taraftar da eziklik psikolojisi oluşmuş durumda. fb ve gs gerçekten iyi takımlar. en azından iş yapan oyuncuları var.

bizimkiler gazla çalışan 1 km yolun 10. metresinde nefes nefese kalan hala holosko gibi dingillerle atak yapmaya calışan basit bir takım olduk.

biz bu DEĞİLDİK! bizi bu hale getiren yönetimdir beşiktaşı yönetemeyenlerdir.

artık taraftar yapısı da bozulmuştur. geçmiş olsun herkese.

20. Mert Herbert

Mert Herbert Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0

kesinlikle yorumlarda çok haklısınız , o Arda'ya küfür eden yeni açık tribününde ki Murat'ın sebebidir. Her neyse , takım sahipsiz , borçları var , futbol yok peki ama benim anlamadığım şu : Tuttuğun takımı desteklemeyeceksen tutma. Gerekirse tepkini farklı yönlerde gösterirsin , fakat sağa sola küfür ederek olmaz bu iş. Seyirci hep bir ağızdan coşkulu bağırsaydı bile durum çok farklı olmazdı tabii ki ama ispanyollar , tüm dünya ve fenerliler galatasaraylılar derlerdi ki gerçekten Beşiktaş taraftarı kendini yine gösterdi. Bizi diğer takımlardan ayıran budur. Ya benim yenilmemize değil seyircinin pasifliğine gözlerim yaşardı. Zaten elemek umudu çok fazla yoktu içimde. Hatta ilginç bir anektod : Yanımda Belçika'dan sadece maç için gelmiş bir Beşiktaş'lı abi vardı. Zaten belli bir amatörlük vardı üzerinde. Sonra baktı ben şarkılara türkülere eşlik ediyorum , bayrak sallıyorum , dedi ki sen bu kadar önem veriyor musun takımına? Abi dedim , başlama düdüğü çalmadan önce bağırmasın kimse dediler o yüzden kısık sesle eşlik ediyorum şarkılara , sen maç başladığı zaman asıl gör tribünleri. Ben den çok daha aşık insanları göreceksin. Sonra düdük çaldı , ilk 15 dakika zaten boğazlarım yırtılır gibi oldu. Golden sonra tribünlerden çıt yok. Bağırıyorum bağırıyorum 3-4 kişi bağırıyo sadece. sonra adam bana dönüp sen boşa seviyosun galiba dedi. O an o kadar çok isterdim ki çok coşkulu bir Haydi kalk ayağa , kartal gol gol gol, ama olmadı. Boynum bükük ayrıldım adamın yanından.

Bu Sayfayı Paylaş