TSL 30. Hafta Fenerbahçe-BEŞİKTAŞ [18.04.2010]

'2009-2010 Sezonu' forumunda CR7 tarafından 11 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

1. kralkartal67

kralkartal67 Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ynt: TSL 30. Hafta Fenerbahçe-BEŞİKTAŞ [18.04.2010]

Biz gol atamayız ve bu maçıda fener alır.

Malesef...

2. djinonu

djinonu Üye

Alınan Beğeniler:
    6

Futbolcularin elleri ayaklari titriyor...rezillik diyorum ilk yarinin bitmesini ne kadar cok istedim bilemezsiniz...top dagitacak adam yok delirmek elde degil...ama sampiyonluk umidimi zaten kaybetmistim simdi bunlarin sampiyonlugu istememe gibi oynayislari dusuncemi dogruladi. Yazik...zaten sampiyon olamayacagiz avrupada yok para harcayacagimiza yildiza elimizdekileri kovalim yeni a2 den nijeryadan takim kuralim.

3. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333

bencede 2-0 alacaklar...bi Toraman bi Bobo baska birsey yok bizim takimda..
    Tellonun cikmasi lazim takima zarar veriyor, cok formsuz.

bide su Kas ne Allah askina ya, emre b. ne kadar cirkef ise ayni derecede Kasin cirkefligide.

4. RCA

RCA Üye

Alınan Beğeniler:
    17

şu kaş cidden getafe de oynadı mı ???

5. KeePSaKe

KeePSaKe Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    9

Çıkardı Kaş ı 2. yarıya Uğur girdi...

6. RCA

RCA Üye

Alınan Beğeniler:
    17

allllllllllllllllhhhhhhhhhıııııııııııııııııııımmmmmmmmmmmmmmmmm :( :( :( nasıl kaçar o penaltı ağlıyorum şuan yemin ederim.

7. KeePSaKe

KeePSaKe Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    9

İçime doğdu kaçırıcak diye sinirden ağlıcam bende...

8. KeePSaKe

KeePSaKe Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    9

Off of ne olurdu su penaltıyı kaçmırmasan Bobo ?

9. kralkartal67

kralkartal67 Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Penaltı kaçtıktan sonra hiç kızmadım valla dilim düğümlendi resmen. Vardır bundada bir hayır dedim.

İş penaltıya kalmamalıydı ama Bobo'nun penaltı kullanış şekline dikkat, ben bile anlardım topu sol köşeye atıcağını. Göstere göstere kullandı.
    Volkan'ın g.tü kalkmış oldu sadece !

İ.Toraman helal lan sana başka bişey demiyorum. En büyük topçu sensin şu Beşiktaş'ta.
    Bir daha senin gibisi gelir mi ? İnşallah gelir !

10. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Bobo aşırı belli etti ancak psikolojik olarak ileri geri şu bu bir sürü iş oldu orada..

O gol olsaydı biz bu maçı alırdık buradan bu kadar diyeyim..

Son 10 dk baskı kuramadık psikolojik olarak nedense çökmüştük..

İbrahim Toraman Alexe gol attırdı göstere göstere..Yanlış bir tercihti zaten..

Bu sene bitti..

Hayırlısı seneye :)

11. kralkartal67

kralkartal67 Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Alex'in golünde bir hatası olduğunu düşünmüyorum. Vurdu gol oldu yapıcak bişey yok. Rüştü 1-2 adım atlayıp yatsa tutardı topu.

12. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131

Maçın sorumlusu Mustafa Denizlidir..
    O kadar küfür edesim var ki mustafa denizliye onun yüzünden ceza almak istemiyorum.
    Ulan dakika 85 olmuş o zaman oluyor holoskoyu.Ulan maç gidiyor şampiyonluk gidiyor hala almıyor adam holoskoyu ya.
    Yedeklere bakıyorum 1 tane forvet yok ulan bobo maç içinde sakatlansa ne olucak ?
    Penaltı penaltıydı bana göre hatta 1 tanede luganonun elle oynadığı pozisyon var oda penaltıydı.
    Ben bu kadar rezil bi futbol görmedim bu kadar rezillik görmedim.İlk yarı fener 3-4 yapardı ama atamadılar.

Mustafa Denizli rezil ettin sen bizi !

13. beckyZWICKY

beckyZWICKY Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    2

Bilica! (Gerisi Kendi Tarafımca Edit) :-*

14. KeePSaKe

KeePSaKe Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    9

O kırmızı kartlar neydi öyle ben sinirden maçı izlemedim artık...

15. beckyZWICKY

beckyZWICKY Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    2

Mustafa Denizlinin oyuncu değişikliği konusunda çok geç kaldığını düşünüyorum...

+ Maça yanlış bir sistem ve yanlış bir kadroyla çıktığımızıda..

Bu kadro ve bu sistem, Beraberlik için oynayan bir takım görüntüsünden öteye gitmiyor gidemez.

Fenerden daha cok bizim bu 3 puana ihtiyacımız vardı, Daha çok asılıp daha hucumsal oynamalıydık! Ama tek ilerde Bobo tek başına 6 kişiye yetiyor ya, gerek olmadı başkasına(!)

Çok ama çok sinirliyim varya, Hafiften sabır ipini bıraksam gerisi kaçıcak, Hakeminden fenerli futbolcularından(özellikle bilica köpeği) denizliye kadar kötü konuşucam.!

16. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333

90 dakika o Telloya nasil dayandi anlamiyorum, 85te Holosko girdi, topa dokunmadan cikti..
    bugunun en formsuzu Denizlidir.
    hakemler zaten baska bir alem..uydurma offsidelar filan, verilmeyen penalti.

herkese gecmis olsun bu sezonda burda biter...

17. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131

Hakeme pek birşey diyemiyorum.
    Fenerlilere sorsan Beşiktaş'a gol attırmak için elinden geleni yaptı der.
    Beşiktaşlıya sorsan fenere yanaştı der.Her iki tarafta böyle diyorsa hakemde ne yaptığını bilmiyor demektir.
    Hakem oyun kontrölünü 5-10 dakikalarda kaybetti zaten.
    Kırmızı kartları değerlendirince.
    Ernst-Kırmızı değil.
    Toraman-Kırmızı değil.
    Wederson-Kırmızı değil.

Ama Bilica kırmızı kart olması gerekir.Hem faul için hemde penaltı noktasına yaptığı hareketten dolayı.
    Maçın sorumlusu Denizlidir bunun lami cimi yok.
    Ama boboyada değinmeden edemicem.Nasıl kaçırırsın onu ya ? Off ulan of !

18. pascal_bjk_Çarşı

pascal_bjk_Çarşı Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Sağa sola bakıyorum, Denizli'nin söylediklerine bakıyorum, galatasaraylıların bursalıların bile söylediklerine bakıyorum fenerasyon 1-0 Beşiktaş..

Kimse kandırmasın kendini !! Hakeme gelene kadar ben burda 50 madde sayarım senin başarısızlğını !!

Sayın Hocam İsmail'i ikinci yarıda hangi maçta oynattın BE ADAM !! Çıktı oynadı, elinden geleni de yaptı. Eğer sen hocaysan bu adamı sene sonuna kadar oynatmalısın. Kahraman Denizli, Mükemmel Denizli, Cesur Denizli diye hitap edilmek için bugün İsmail'i oynattığına imza atarım.

Kalite kalite kalite.. Ulan bu kadar beceriksiz adam nasıl bir takıma toplanır. Kim toplar bunları takıma kim !!

İlk yarıda üst üste 3 pas yapayan bir takımdık. Savunduğunuz Fink döktürdü yine..

Ha şimdi gelelim hakeme ;

Ernst'in pozisyonuna dünyanın hiçbir yerinde kırmızı kart çalınmaz. Dirsek atmışMIŞ. Ulan Emre'ye nefesi bile temas etmiyor !! İlk yarıda Bilica İTİ Toraman'ı saçından tutup kaldırıyor cesur yürek Hüseyin uyarmıyor bile..

Lugano'nun %200 'lük penaltısı verilmiyor.. Gereksiz kartlar carttu curttu..

Hakeme gelene kadar önce kendimizi eleştirelim kendimizi..

Ha bu arada Bilica ANANI KAZI ANANI !!

19. cem_goren

cem_goren Müdavim

Alınan Beğeniler:
    0

ne dıycegımı bılemıyorum sınırden aglıyorum buldugum duvarı yumrukluyorum boyle bısey yok ya. bobo allah kıtap askına sureklı SOL KOSEYE attıgın penaltı neden sag koseye atılır bunu bı acıkla.o sıbobuna kodum topuna burnuyla vur ortaya gıtsın gol olsun ya emınımkı 1-1 olsa o mac bıze donecek. ıkıncı yarı adamlarda hıcbısey yok maca zaten maglup basladık yedıgımız gol komedı zaten o ayrı bı konu elde adam yok ama o penaltı atılacak abı..
    85olmus holosko gırıyor adam ısınmadan mac bıttı 80olmus serdarı alıyorsun. ferrarının yurumeye taakatı yok sıvok topu alıyor rustuye at bana atma dıye ısaret yapıyor tello-toraman ılk yarı yerden kalkamadı serefsızler yuzunden. macla ılgılı soyleyeceklerım bunlar fener 2kere geldı attı gıttı zaten maca 1-0 onde basladılar cıkaramadık golu... hocam sana bısey demıyorum ne dıycegını merak etmıyorum artık gıt... 5aydır oynamayan ısmaıl'ı oynatmanın bı ızahı olmalı

hakem sana gelınce eger ernst dırsek attıysa ben futboldan zerre anlamıyorum. guıza toramanı cekıyor kart yok 2dk sonra aynı pozısyon ama sıvok sarı goruyor. bılıca eger su macta atılmadıysa ne zaman atılcak sarı kartını evdemı unuttun yada serefıszlerın rengımı cezbettı senı.

artık bızım yonetımın yapması gereken;GİDİCEKSIN O HAKEM ODASINI DEGIL BASKAM O HAKEMIN GOZUNUN ONUNDE BILMEM NAPICAKSIN. yeter artık adamlar bı hakem odası bastı sonrası ortada yazık ya valla yazık

besıktas taraftarına dusen;Sıvas macında federasyon-hakem ıle ılıglı yapılacak ne varsa apacak zaten sene bıtmıs su dakıkadan sonra oynayıp kazansak ne olur zaten kazanan bı sekılde kazanıyor

son soz :BİZ BU LIG ICIN HAKKATEN COK SEREFLIYIZ

20. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Denizlinin buradaki hatası oyunun 60-65 nci dakikalarından Yusufla felan müdahale etmesi gereekirdi.Çok sonradan alınan Holosko yada Özkanın ne anlamı vardı bende anlamadım..

Ancak Kayserispor maçındada buna benzer kadro ile çıkmış ve oldukça başarılı olmuştuk. Bu maç önceside açık konuşmak gerekirse eldeki mecvutlarla (ekrem oynardı ismailin yerine) doğru bir kadro seçimi yapılmıştı. Fenerbahçe katı savunmalara zor gol atan ve sonrasında çokça pozisyon veren bir takım. Alex ile gelen gol Tüm dengeleri yok etti ve yenildik..

2.yarı baskı kurduğumuz dakikalarda nedense aklıma hep Delgado geldi. Böyle maçlarda aniden çıkar asardı bir tane. Keşke olsaydı dedim içimden ne yalan konuşayım..

Kötü oynayan oyuncumuz varmıydı bilmiyorum açıkcası. Çok sert dolu bir maçta bobonun golünden sonra istediğimiz herşeyi elimize alacaktık aslında. Burada bayrak sallayacağımı düşünüyordum ama olmadı işte. Dediğim gibi Bobonun psikolojisini bozdular orada.. Ancak Bobo çok etkili oynadı , tek başına fener savunmasını zorladı...

İkinci yarıda oyuna mutlak hakim olmamıza rağmen Bu takım gol pozisyonu üretmekten malesef halen yetersiz. Bir türlü pozisyona giremiyoruz..

Hakem için ise çok kötü bir hakemdi bence. Luganonun penaltısını görmemesi imkansızdı. Onun dışında şurada burada hata yaptı demeyeceğim, çünkü o pozisyonu görmeyen hakemi çok konuşmanın anlamı yok, niyetinide sorgulamaya..

Açıkcası maç bittiğinde üzülerek kalkmadım sandelyemden. Dişe diş mücadele oldu.Kırılma anları malesef Fenerin lehine oldu. Şans..

Bu Sayfayı Paylaş