[Süper Lig] Bursaspor - Beşiktaş (8 Nisan Pazartesi - 20:00 )

'2012-2013 Sezonu' forumunda NoPasaran tarafından 5 Nisan 2013 tarihinde açılan konu

1. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    Ynt: [Süper Lig] Bursaspor - Beşiktaş (8 Nisan Pazartesi - 20:00 )

Keskinli, Samet Aybaba'yı bende çok savundum başlarda ama ön yargıyla alakası yok. Son haftalarda vizyonsuzluğunu sadece gazete de ilan etmediği kaldı. Fikret başkanın seneye devam edeceğine inanmıyorum.

Maç öncesi de yazmıştım. Bursa gibi iyi taraftarı olan takımlar önünde, o baskıya dayanmak hele ki böyle bir kadroyla imkansız. Bekliyordum, 3 olmasına da şaşırmadım.

Escude çok sırıttı ama suç onda değil, adam bu güne kadar 2-3 defa oynadı yanlış hatırlamıyorsam. Gökhan Süzen olmuyor, alınırken de karşıydım sene sonu çaresine bakılmalı. İso seni hiç sevmiyorum, günahım kadar sevmiyorum ama Allah'ını seviyorsan geri gel.
    Şu maçta bile McGregor'a laf eden arkadaşlarım var. Yani adam bir kaç tane güzel topta çıkardı, yenilen gollerde yapacağı bir şey olduğunu düşünmüyorum. Ayağını iyi kullanması da artısı. Holosko santrafor olarak bir şey yapamaz. Bugüne kadar bunu çok kez gördük ve biliyoruz. Benim, senin, onun bildiğini hoca sıfatındaki bir adam nasıl bilemez onu anlayamıyorum. Manuel ilk yarı hiç yoktu, ikinci yarı daha iyiceydi. Manuel ve Oğuzhan'a çok top yediler diye laf etmeyi düşünüyordum ama düşündüm de yok niye edeyim, adamlar ileri gidiyor önüne 2 kişi geliyor yana bakıyor atacak adam yok geri oynuyor. Adamların da günahı yok yani.

Maç sonrası biriken bir patlama oldu sanki, devrik cümlelerle dolu biraz da uzun oldu okuyanlara eyvallah.

2. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96

sonuc olarak sorumlu hoca
    simdi böyle bi aksamdan sonra ne desem polemik konusu olur
    kazanan hakli kaybeden haksiz olur
    uzun vadeli düsünmezsek her sene yeni bi baslangica mahkum oluruz

3. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

Kesinlikle katılıyorum ama Samet Aybaba'ya bu forumda en çok destek verenlerden biri olduğumu düşünerek "Samet hocayla uzun vadeli düşünülmez" diyorum. Benim görüşüm bu en azından.

4. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Valla tek sorun Hoca dersek seneyede bir fark kalmaz..

TAKIMDA kalitesi düşük çok adam var

5. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Takım ve taraftar adına çok üzgünüm. Takım kalbiyle oyandı ancak bu yetmiyor. Zaman zaman aklınızla oynamanız ve hafta içinde yapılan çalışmaları sahada iyi yansıtmanız gerekiyor. Bu gece kötü oldu. 4 aydır forma giymiyorum. 33 yaşındaki bir oyuncu için birden tempoya ayak uydurmak çok zor. Bu atmosferde ilk 11 oynamak beni mutlu etti. Ancak üzgünüz.

6. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96

dün gece hic uyumadim valla
    bursa yenilgisi cok agir geldi
    öldürecek bu besiktas beni
    Belkıs ÖZENER - SENİN YÜZÜNDEN

7. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77

Pinto'nun golden sonra yaptığı hareketi şimdi gördüm de o kolunu sokarlar inşallah sana.

Bu Sayfayı Paylaş