Süper Lig 7.Hafta | Kayseri Erciyesspor - Beşiktaş 27 Ekim 20:00

'2014-2015 Sezonu' forumunda NoPasaran tarafından 24 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    Ynt: Süper Lig 7.Hafta | Kayseri Erciyesspor - Beşiktaş 27 Ekim 20:00

Keriiiiiiiiiiiiiim!!!! 1-2.

2. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96

helaaal

3. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

Edinho 2-2.

4. djinonu

djinonu Üye

Alınan Beğeniler:
    6

Tolga rezilsin !

5. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

Cenk Ahmet 3-2.

6. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

Şu Necip'e daha da forma vermesin Biliç diyeceğimde, ulan FO almadın ki bir sağ bek.

7. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96

yazìk oldu

8. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Şaka gibi ..

Götürdüğü çok şey var yine bu yenilginin

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. djinonu

djinonu Üye

Alınan Beğeniler:
    6

90cı dakikada daha galibiyeti olmayan takıma vermek nedir ya sen 10 kişi bile yenmek zorundasın

10. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96

şoktayım valla
    maçın genelinde iyi değildik 10 kişi kaldıktan sonra aklımız başımıza geldi biraz
    maçı çevirdik derken felegimizi şaşırttılar

11. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77

1-0 geriden gelip 10 kişi skoru 2-1 getirmişsin sonra yeniliyorsun. Düşündükçe bi tuhaf oluyorum.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

12. RCA

RCA Üye

Alınan Beğeniler:
    17

Sabir tasim kirildi bu aksam. 5,5-6 yildir hic bir zerre bisey ogrenemeyen necibe de gelen sutlarin neredeyse cogunu icine alan tolgaya da quaresma vari hareketler yapan ve bir farki kalmayan toreye de yaziklar olsun.

RCA

13. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Öncelikle sözüm Biliç Hocaya..

Eğer Sivok denen oyuncu sağlamsa bu takımda ilk 11 oynar. Bunun hiç tartışması dahi yapılmaması lazım. Pedro ve Ersanla bu iş olmaz.Çok net diyeceğim. Fener maçında bu ikili oynarsa Allah sonumuzu hayır etsin. İki gol sivok varken yedik diye düşünebilirsiniz ama ben bugün sadece savunma değil hücümsal anlamda da Sivoku aradım. Neden kesildiğini anlamadım..

İkinci Gökhan Töre. Bugün Alenen takımını satmıştır. Gereken ceza en ağır şekilde verilsin. Bu kadar kolay kart yiyemezsin arkadaş. Yazık günah ya.

Necip için ise diyeceklerii ben bundan 4 sene önce dedim. Necipten 3 tane olsa ve bir topçu yaratılsa Beşiktaşta oynayamaz.

Gelelim maça,

Şu oyunu 90 dk izleyen birisi birinci dakikadan son dakikaya kadar maça psikolojik olarak Beşiktaş'ın hazır olmadığını çok net görür. Alsaydık mucize olurdu zaten. Kötü oynadık .Çok etkisizdik maalesef. Hazırlanamamışız. Ben hep diyorum şu maçın Fener maçından ne farkı vardır ki ? Feneri yenince 3 puan dan daha mı fazla veriyorlar. Bu kadar aptal bir takıma puan kaybediyoruz.

85.dk da aldığın maçı veriyorsun. İnanılır gibi değil. Büyük takım böyle maçları vermemesi lazım.

Biliç malesef takımı hiç hazırlayamamış..

Haftaya Fener maçı için ise diyeceğim ilk söz çok zor maç olacak. Gökhan Töre nin olmayışı o kanatta Canerin çıkması demek.Ve malesef kırılgan savunmamız bize çok sıkıntı yaratacak..

Haftaya düşünüyorum Fenerbahçe maçını 1-0 öndesin diyelim. Bu kapasitemiz var, atabiliriz..

Bütün foruma soruyorum, Fenerbahçeden gol yemeden savunma yapma şansımız sizce varmı ? Ben diyorum ki kesin yeriz. İddaa ediyorum herkes yeriz der. Bizim bir sorunumuzda bu. Neden savunma yapamıyoruz ? Merak ediyorum gerçekten.

Moralim bozuk.Umarım Fener maçında umarım yenilgi yaşanmaz.3 puan iyidir ama 1 puanda çok çok kötü olmayacaktır.

14. RCA

RCA Üye

Alınan Beğeniler:
    17

Buyuklerimiz kadar olmasa da yillardir besiktas maclarini izliyoruz. Tepkimizi asiri bulabilirsiniz anlarim, erciyese yenilebiliriz de 3 puan kaybedebiliriz de bunu da anlarim. Ama her iyi basladigimiz sezon hep basinda medya da yerlere goklere sigdirilamayip pohpohlanmasindan ardindan bir kac kendini bilmez oyuncumuzum yaptigi sacmaliklarla karsilasmaktan yorulduk. Son dakika demba ba vurdugunda adamin eline carpiyor anlarim cenke dusuyor formasindan cekiliyor hakemin de hala umrunda degil. Necip gibi bir oyuncuyu ilk 11 nize almak intihardir. Bir daha bu yanlisa dusmezler insallah. Ismaili uguru kim varsa bek oynayabilecek koysunlar. Daha kendi mevkisinde bir halt olamamis adami sen ne diye beke koyarsin. Yazik oldu 3 puani verdik.

RCA

15. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Soruma Rıdvan cevap verdi..

Hak veriyorum..

Pedro Ersan

Beşiktaşın oyuncuları değil diyor..

Tamamen katılıyorum.

16. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131

Takımda yorgunluk olduğu apaçık ortaydı buna rağmen pozisyonları bulan da bizdik.

Bülent Korkmaz şerefsizi sayesinde saçmasapan bi kırmızı gördük geriye düştük 10 kişi 1-2 deplasmanda öne geçiyorsun 90.dakikadan sonra maçı veriyorsun.

Geçen sezon gs derbisi öncesi haksız yere Ersan'ı oyundan atan hakem bu akşam fener derbisinden önce Gökhan'ı oyundan atan şeref yoksunu aynı kişi.

Necip artık 18de olmasın görmeye dayanamam.
    Cenk tosun daha şans zor bulursun.

Bülent Korkmaz ve hakem ve ne kadar Beşiktaş düşmanı varsa !!

17. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, 3-2'lik Erciyes yenilgisinin ardından yayıncı kuruluş mikrofonlarına konuştu.

Bilic maçı değerlendirirken, "Şok edici bir maçtı. Büyük bir hayal kırıklığı yaşıyoruz. 10 kişi kaldıktan sonra öne geçtik ama avantajı koruyamadık. Bireysel hatalarla gelen gollerle yenildik. Kabullenmek çok zor ama bu hatalardan ders çıkarıp üstesinden gelmek gerekiyor." şeklinde konuştu.

10 kişi kaldıktan sonra takımda telaş olup olmadığı sorusunu ise, "Telaş yoktu. Rakip oyuna forvetlerini koydu. Rakibin üzerimize baskı kurması normaldi. Doğru işler yapıyorlardı ama daha ziyade bizim yaptığımız büyük hatalar ikinci ve üçüncü gollere neden oldu. Burada kameralar önünde oyuncuları bireysel olarak işaret etmek istemiyorum. Oyuncuları teker teker işaret etmek doğru olmaz." ifadeleri ile yanıtlayan Bilic, Fenerbahçe derbisi hakkında ise şunları söyledi:

"Derbi için stres yok. En iyi şekilde hazırlanıp o maçı kazanacağız. Unutmamak gerekiyor ki hala lideriz. Bugün yenilsek de büyük bir karakter gösterdik."

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

18. cem_goren

cem_goren Müdavim

Alınan Beğeniler:
    0

1-Bu takıma inanıyorum ben hem de sonuna kadar inanıyorum. Takım 10 kişi kalsa bile anından reaksiyon gösterebiliyor ve sadece onlara destek olmamızı istiyor. Bu adamlara destek olmak yanlarında olmak herkesin boynunun borcu.

2-Gökhan Töre o yaptığı hareketle -bence- büyük topçu olamayacağını gösterdi. Haftaya derbi var orada öyle saçma sapan bir hareket yapma. Sus kardeşim sus. O sirk soytarısı quaresma'dan ne farkın kaldı?

3-Necip ha gelecek ha olacak dedik dedik Necip hala olmadı. Muhammed'i beklerken 4-5 senesi giden adamlardık bi 4-5 sene de Necip ile gidecek sanırım maalesef.

4-Takım kaleciye hata yapma şansı bırakmıyor diyordum kendi kendime 1-0 devam eden maçlardan kaçırdığımız goller yüzünden ama Tolga'da "aaa bu maçı da ben kurtarayım" demiyor hiç. Ciddi bir form düşüklüğü var adamda. Kalecinin değişmesine karşıyım ama böyle giderse Cenk oynamalı sanki diyeceğim.

Cenk Tosun girdikten sonra 2 tane net gol kaçırdı ki ilk pozisyonda Ba'ya çıkarsa top goldü bence.

Yapacak bir şey yok iş kazası diyelim bu maça geçip gitsin.

Twitter'da da yazdım gören olmuştur belki. "Beşiktaş'ı şampiyon yapmayacaklar, Beşiktaş bu sene hepinizi üst üste koyarak şampiyon olacak." 26.10.2014 bunu burası da yazsın bir kenara.

Ayrıca perşembe günü uğruna methiyeler dizilen Bilic'e sallayanlara da Bilic'in gitarının telleri girsin tek tek.

İyi akşamlar.

19. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131

[member=6502]Cem Goren[/member]

1.maddede bunları yazıyorsan pasolig almak zorundasın kardeşim.

Bu arada Sivok'u oyuna alması %100 hataydı.

20. cem_goren

cem_goren Müdavim

Alınan Beğeniler:
    0

Kaan bu takıma desteği sadece tribünde verileceğini düşünüyorsun sanırım. Yazıp çizmeyi sevmem bu konularda ama 12'den sonra işten çıkıp arkadaşlarla havalimanına gideceğiz takımı karşılamaya. Destek her türlü verilir kardeşim ama stadyumda ama başka yerde.

Bu Sayfayı Paylaş