Süper Lig 15.Hafta Konyaspor-Beşiktaş | 28 Aralık Pazar 19:00

'2014-2015 Sezonu' forumunda carsi52 tarafından 25 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Ynt: Süper Lig 15.Hafta Konyaspor-Beşiktaş | 28 Aralık Pazar 19:00

Derbi maçında Kırmızı kart gören Bruno Alves en az 4 5 hafta kadroya almadılar, taraftarlarının hiç birsde çıkıp laf etmedi. Haklıydı çünkü hoca..

2. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131

Alves'in kırmızı kartı ile Atibanın pozisyonu bir mi yahu ?

3. K.D

K.D Üye

Alınan Beğeniler:
    16

Aynen atibaya para cezası daha uygun çünlü takımı bilerek yalnız bıraktığını düşünmüyorum bence atiba orda o kadar çizgiye basam adaö varken neden kendine taktığınıda çözemedi adam çünkü dünyada örneği yok bu kartın.

Ayrıca sinan engin hep derdi yabancıya para cezası vereceksin daha iyi diye bence öyle yapılmalı.

4. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77

E ceza herhalde para olacak. Ben de kadro dışı kalsın demiyorum :D Dün gece sinirden arkadaşa da dedim giderse gitsin diye. ;D

5. Grocbenn

Grocbenn Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Bu kadar kötü futbola rağmen sezonun en iyi maçını oynayan Konya'yı yeniyorsan biraz şans biraz da usta ayakların kalitesi demektir.

Ama takımdaki düşüş her geçen hafta devam ediyor.1 haftalık tatil mi bunun çaresi orada kuşkularım var.Rotasyon sıkıntımız mevcut.Devre arasında 1 takviye yeterli olmayacak gibi gözüküyor.

Atiba'nın dün gördüğü kartta Halis Özkayha kadar hatta daha fazla Atiba suçludur.Kesinlikle cezalandırılmalıdır.

Halis Özkahya net bu ülkenin en kötü hakemi.Attığımız 2 golün öncesinde,Penaltıda herşeyde hatası var.Bu adama hala nasıl büyüklerin maçını veriyorlar inanılır gibi değil.Halis Özkahyanın çizgi takıntısını ilk fb maçında dikkatle takip ediyor olacağım.

Dün Töre,Franco ve Tolga kusursuz oynadı.

Haftaya Necip döner.Atiba yerine de Necip oynar.Defansif anlamda sıkıntı çekmeyiz ama Atiba'nın topu stoperden alıp oyunu başlatması olayını G.Saray maçında çok ararız.

6. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333

Elestirmek , dozunu kacirmadan tabii mac sirasinda bazen ucuyoruz, bunu bende yapiyorum o yuzunden gecen Volkan adminle , Yigitle görustugumuzde de söyledim , mac sirasinda bir sey yazmak istemiyorum aslinda. Dun sadece ilk yari Ersans kizdim. Ama bunlar bir futbolcuyu harcamak degildir. Hepimiz Besiktasin iyi olmasini istiyoruz. Kizginlik bu yuzden oluyor.

Bu ara kötu oynuyoruz, insallah gs macina kadar iyi bir duruma geliriz cunku bu maci kazanmayi cok istiyorum.

Un cavaliere non lascia mai una Signora !

7. El Maestro

El Maestro Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    2

Bir şey unutuluyor galiba, Atiba çok kısa süre içinde 2.kez aynı şekilde atılıyor. Burda şu an eleştiren hiç kimseyi Asteras maçındaki kartta böyle eleştirdiklerini görmedim, bende dahil hiç birşey dememiştim zaten olabilir diyip geçmiştim. Yani kısa sürede 2.kez olduğu için birazda bu yüzden eleştiriliyor Atiba.

Dediğim gibi hakem art niyetliydi yada değildi bilemem ama o an Atiba ile muhattap oluyordu. Sarı kartı olan birisi işi uzatmaz bir adım geri gidersin bu kadar basit. Verilen örneklerle de bu durumun bi alakası yok onuda belirtiyim bambaşka olaylar çünkü.

Şu pozisyondan sonra biri Recep'ti bide biriyle daha 2 tane net gol pozisyonu kaçırdı Konya, 2-2 olsa hesabını kim verecekti ya ?

8. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131

Atiba sabah çalışmasında takım arkadaşlarından özür diledi ve Gs maçında trübünden sizi destekleyeceğim sözünü arkadaşlarına söyledi

9. K.D

K.D Üye

Alınan Beğeniler:
    16

Eğer tribünde olursa noele erken gitti diyen renklilere de güzel kapak olur.

10. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333

Yilbasidir o , Noel gecen hafta idi.

Ceza verilmeli mutlaka.

Un cavaliere non lascia mai una Signora !

11. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131

Gs maçının konusunu açsana abi trabzon maçının konusunu sen açmışsın

[member=1]NoPasaran[/member]

12. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131