Süper Lig 11. Hafta | Karabük - BEŞİKTAŞ | 1 Aralık Pazartesi | 18:00

'2014-2015 Sezonu' forumunda NoPasaran tarafından 28 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. kralcarsi

kralcarsi Admin

Alınan Beğeniler:
    15
    Ynt: SüperLig 11. Hafta | Karabük - BEŞİKTAŞ | 1 Aralık Pazartesi | 18:00

Yerlilerden bulmak zor...Sivok franco yerine saglam yabanci alinabilir evet.. bu zaten gerekli birsey...

2. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131

Yabancı diyorum abi zaten.

3. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Bu savunmayla bencede şampiyon olmamız imkansız..

Ersan nedir öyle ya

Her hafta hata hep hata hep hata

Takım köyü takım değil ancak neden savunma yapamıyor ,Son dakikalardaki panik neden var nasıl çözülemez diyordum ama artık biliyorum

Bizim gerçekten çok ciddi defans sıkıntımız var..

Geride ki 4 oyuncuda bu takımın oyuncusu olamaz. Hepsi yedek olabilir başka da bişey olmaz..

Umarım sağ bek ile beraber birde stoper katılır takıma , sene sonuda orta saha bakılır ..

Ama bu defans çözülmezse emek boşuna gider çok net

4. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77

Yalnız Pektemek-Emre itişmesini kaçırmıştım ben. Şimdi izledim de kafa atmaya çalışan Emre Güngör. Bir sarı kart çıkabilirdi o pozisyonda. Zaten kartın asıl sebebi de o itiş kakış bence.

5. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131

3-0 belkide 4-0 bitecek maçı ne hale soktuk.

Neyse kazandık sonuçta şimdi trabzon maçına odaklanılmalı.

Perşembe sarıyer maçı var tamamen yedek çıkmalıyız.

6. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131

Ersan'ın ayağı bozuyor ofsaytı.

7. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Tertemiz gol

8. K.D

K.D Üye

Alınan Beğeniler:
    16

Bana hala vucut olarak bi milim öndeymiş gibi geliyor yani ofsayt olmasa bile çok zor pozisyon ortada bariz bi yanlış yok bence ayrıca emrenin kafasına kırmızı çıkması için illa mustafanın oyunculuk yapıp suratımı tutup kendini yerlere mi atması lazım?

9. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

İyi takımız hoş takımızda şu anki mevcut kadro ile nasıl şampiyon olacaız çok merak ediyorum.

El ile tutulur o kadar az bölge var ki..

Santrafor pozisyonu için Demba Ba iki hafta oynamasa ne yapacağız bilmiyorum..

Gökhan Gibi, Ba gibi, Sosa gibi, Ozzy gibi hatta Olcay gibi rakiplerde olmayan oyuncular barındarmımıza rağmen bu sorunları yaşıyoruz..

Sağ bek alsak, savunma oyuncumuz yok, savunma alsak orta sahamız yok, orta saha alsak Kerime güvenemiyoruz kerime güvensek sol bek sıkıntımız var..

Defans konusunda ne edip yapıp Sivok değişmez elemanı olması lazım o bölgenin. Beşiktaş defansını bu kadar aciz halde sanırım hiç görmedim. Elinde Çek milli stoper var ancak halen düşünüyoruz defansımız ne olacak diye ? Karabük maçında sakattı biliyorum ancak bundan sonraki haftalarda Tomas Sivok Ersan ve Pedronun olduğu takımda çok çok rahat oynar sene sonuna kadar. Ayrıca onlardan çok daha iyi savunma yaptığı gibi en az 3 katta fazla gol atar. Hele şu Ersanı görünce tüylerim diken diken oluyor. Pedro Sivok Atiba Sosa ve Ba 5 lisi ile çıkılsın maçlara en azından çok daha iyi olur. İki tane ayağı iyi oyuncunun olmasıda ayrı bir avantaj olur..

Kerim'in artık ben ilk 11 oyuncusu oldum diyebilmesi güzel ancak Olcay Şahan gerçeğini Biliç asla aklından çıkarmamalı. Geçen sene Kerim yedekten girince de girsemi girmesemi diye tartışırken gelinen nokta çok çok iyi olsa da Olcay Şahan gol yollarında Ba dan sonraki en önemli ismidir bu takımın ve kolay vazgeçilmemeli. Gerçi Biliç in vazgeçtiğinide sanmıyorum. Her an Ts maçında karşımıza çıkabilir. Onun o gol koklayan yapısı en önemli özelliklerinden..

Bunun dışında İsmail Kötü, Serdar da kötü . Bindireceksin gideceksin geleceksin. Çok sırıtmıyor duruyor olsa da büyük takım kanat bekleri böyle olmaması lazım..

Ha bide Oğuzhan. Bu çocuk küstürülüyor. Üzülüyorum. Müthiş bir yeteneği var. Çok daha uzun süre iyi oyuncularla oynamaya devam etmeli. Sosa Ba ile beraber oynarken Ozzy Mustafa Pektemek'e mahkum edilmemeli..

10. RCA

RCA Üye

Alınan Beğeniler:
    17

Oguzhanin yetenegine laf atmiyoruz, suan ki performansi hakkinda konusuyoruz. Cok zayif sifir atletik bir vucut her ikili micadeleyi kaybeden bir yapisi var. Cok da hizli degil. Bunlari halletmesi lazim. Bunu soyluyorum ben

RCA

11. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333

Niye kusuyormus ki? Calissin formayi alsin. Iki yilda insan bir gram guclenemez mi ya ??

Un cavaliere non lascia mai una Signora !

Bu Sayfayı Paylaş