Süper Lig 10. Hafta | BEŞİKTAŞ -Kasımpaşa | 23 Kasım 19:00

'2014-2015 Sezonu' forumunda NoPasaran tarafından 13 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    Ynt: Süper Lig 10. Hafta | BEŞİKTAŞ -Kasımpaşa | 23 Kasım 19:00

Takımın bu orta ve hücum hattı iyi, ama geri 4'lü ve kale 11 başlayacak kapasitede değil bence. Cenk ve Tolga'yı yeterli görmüyorum. Serdar'ın karşısına hızlı biri gelince çok aksıyor. Ersan anca Pedro'yla Sivok'un yedeği olur, onun yanına ne güzel Yalçın gelmişti yedek olarak FO sayesinde gitti. Sol beklerin ikisini de beğenmiyorum.

Serdar'ı kulübeye çekecek kalitede bir sağ bek, soldaki ikiliden daha iyi bir sol bek, Sivok-Pedro'ya yedek bir stoper veya ikisinden birini yedeğe çekecek kalitede bir stoper, kaliteli bir kaleci. Bunlar bana göre takımın ihtiyacı olan bölgeler, alınmayacağından eminim ama olursa en kötü sezon sonu, ilerisi de bozulmazsa diğer yıllarda çok can yakarız.

2. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131

Demba Ba'yı bu kulübe getirenlerden Allah razı olsun.

3. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77

2-0 kazandık.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

4. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Stat hakkında bir iki söz söylemem lazım. Dün seyirci sayısı yeterli olmasa da Fatih Terim Stadyumunda bence çok güzel atmosfer vardı. Küçük kutu gib bir stat yapmışlar. Son derece de modern. Hayatımda ilk kez bir stadyum cafesinde deri koltuklara otururak çayımızı bisküvimizi yedik ve yine devre arasında bunu tekrarlayıp maç başlama düdüğünden 1 dk sonra geri girmemize rağmen son derece kolay ve rahat biçimde yerimize oturduk. Açıkcası çok beğendim. Vodafone'ada ayrıca teşekkür ederim bunun için..

Maça gelirsek, daha ilk dakikadan itibaren yeneceğimiz belliydi.Hem taraftarın istemesi hem takımın istemesi çok net belli ediyordu sonucu. Ancak eskiden böyle durumlarda ortaya çıkamayan bir santrafor yüzünden maçları alamadığımız çok oluyordu. Artık Demba Ba var ve böyle bir sorun yok. Adam öyle yada böyle atıyor golünü. Maçın ondan sonra dönmeside zor oluyor..

Gökhan Töre ve Kerim gününde olsalardı dün çok daha güzel bir maç izleyebilirdik. İkiside çok rezil bir futbol oynadılar. Olcay'ın bu takımdan kesilmesini anlamamaya devam edeceğim. Bu takımın en önemli hücüm gücüdür Demba Ba dan sonra ama yedek kalıyor çok garip geliyor bana. Kerim biraz kazısın tırnakları ile öyle alsın formayı..

Bunun dışında geçen haftadan farklı yine çift ön liberoya döndük ve yine biraz kısırlaştık. Ancak biliç kasımpaşanın hücüm gücünden çekinmiş. Babal Adem scarione (nasıl yazılır biliyorum) gibi iyi ayakları olan oyuncular sanırım bu yüzden.Ama bence yine vasat bir oyun vardı Veliden. Atibayı beğendim yine. Bu adama ön yargılrım vardı ama gün geçtkçe iyi oluyor..

Serdar ve Necip müthiş oynadılar.İkisini de çok beğendim. Motta da kötü değildi ancak maçın başından sonuna kadar tırnaklrı yememe neden oldu. Çok dengesiz bir oyuncu . Kasımpaşa az Şotayı dinleseydi ilk yarı atılırdı Motta. Gidemediler üstüne.

Bunun dışında Sosa çok önemli oyuncu. Sosa eğer alınmasa imiş düşünüyrumda ne yapacaktık ? Oğuzhan oyuna girdikten sonraki durumuna bakıyorum Beşiktaşın bu seneki bütün yükünü az kalsın bu adama verecektik. Mümkün değil kaldıramazmış. Bunu takımına iyi oyuncular gelince anlıyorsun. Sosa bu takımın çok şeyi şu an ve olmaya devam edecek.

Çok önemli bir galibiyetti bu. Pazartesi günü Karabük karşısında da galip gelirsek müthiş bir özgüven yakalayacağız. Galatasaray maçındaki Karabük olursa parçalarız bunuda diyeyim..

5. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96

kolay gibi görünsede zor maçtı
    necip çizgiden çıkarmasa motta kırmızı kart görseydi sonuç kötü olurdu
    çok pozisyon veriyoruz
    bu sadece defans oyuncularının suçu değil,geriye gelmeyen ve orta sahada basmayan orta saha oyuncularımızında suçu
    neyseki kazanmayı bildik
    bu arada adem ve tunayi çok beğendim
    ademi geçen seneden beri beğeniyorum zaten
    bu ikiliyi bizim takımda görmeyi çok isterdim

6. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Ben bu pozisyon verme olayına bende taktım

Hatta maçı izlerken Resul Galatasaray maçı ile ilgili yorum yaparken aklıma geldi

Gs bize gol atar kesin. Sneijder olsun Burak olsun Şu Kasımpaşanın geldiği kadar gelse muhakkak gol atar.. O kadar kötü takım olmasına rağmen..

Bunun sebebini dün çok net gördüm..

Ayakları kötü topçular olursa pozisyon veriyoruz..

O yüzden ben orta sahada mutlaka ayağı Veliden daha iyi oyuncu olmasından yanayım. Ve solda Kerim felan kötü oynayınca hepten handikap oluyor..

Çift ön liberoya takıntılı olmaya başladım. Resmen takımın vites düşüyor ve verdiğimiz pozisyon sayısı değişmiyor hatta artıyor.

7. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96

yalnız kasımpaşanın ileride oynayanlarıda iyi oyuncular
    adem velinin yerine tunayda kerimin yerine oynasa nasıl olurdu

8. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77

Adem bizim alt yapımızda yetişme zaten. Hatta sıkı bir Beşiktaş taraftarı diye biliyorum.

Ancak Adem hücum oyuncusu, Veli'nin yerinde ne işi var ?

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

9. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96

ofansif orta saha oyuncusu olarak düsündüm.ayaklarina hakim rahat oynar o bölgede.oguzdan cok daha iyi oynar bence

10. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Ademi bende çok beğeniyorum. Bizim ozzyyide çok seviyorum ama sıkıntılı o çocuk ya

11. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96

oguzun kuvvetlenmesi lazim
    bide kendini futbola vermiyor anlasilan

Bu Sayfayı Paylaş