Süper Final | 1. Hafta - Beşiktaş - Galatasaray 16 Nisan Pazartesi | 20.00

'2011-2012 Sezonu' forumunda El Maestro tarafından 10 Nisan 2012 tarihinde açılan konu

1. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    Ynt: Süper Final | 1. Hafta - Beşiktaş - Galatasaray 16 Nisan Pazartesi | 20.00

Silah çeken polis hakkında emniyet müdürlüğüne dilekçe verilecekmiş. (Sabahın haberi belki verilmiştir)

Güya o polisin elindeki silah arkadaşınınmış, önündeki arkadaşının silahı düşmüş yerden almış ona uzatıyormuş. Sizin yalanınızı ben....
    Elinde silah, yüzünde ne yapacağını şaşırmış, korkmuş bir ifadeyle duruyordu. O polis o silahı bir terslik olursa diye çekmediyse bende hiç bir şey bilmiyorum. Hee gerçi terslik olsa ne olacak? Bu kadar kolay mı adam vurmak? 1312

2. SingahLi

SingahLi Üye

Alınan Beğeniler:
    3

İlk yarıda
    Ernst'in kafa vuruşu
    Holosko'nun karşı karşıya pozisyonu
    Fernandes'in karşı karşıya pozisyonu olmak üzere 3 tane net pozisyon bulduk.Bir derbinin ilk yarısı için fena bir istatistik sayılmaz bence.

Eşit şartlarda yarışıldığı zaman daha net belli olur herşey bence

3. unicorn

unicorn Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Dun aksam olanlarsan sonra anca sakinlestim.

4-5 yil once olsa ben de atlardim sahaya ve beni kimse tutamazdi o serefi yoksun hakemin yanina kadar. Yapilacak tek sey vardi dun en az 6000-7000 kisi sahaya inmek. Munferit degilde saglam bir sekilde inilseydi daha da iyi olurdu. İsterse 1yil ceza versinler ama sonra İnonu 'de nasil mac yonetilecegini, yere dustukten sonra kalkip adam gibi topunu oynamayi ogrenecekti herkes. Herseye ragmen o sahaya inmedim belki de yanlis yaptim bilmiyorum.

4. El Colgado

El Colgado Üye

Alınan Beğeniler:
    9

Hakem kötü maç yönetti bu doğru ama sabaha kadar oynasak maçı kazanamazdık bunu belirtmek istiyorum.
    Tek tek isim yazmak istemiyorum ama Bjk formasını haketmeyen insanlarla maç kazanamazsınız. Gelecek sene için geniş çaplı revizyon yapılması şart. Yoksa gerçekten büyük hayal kırıklığı yaşarız. Simao, Almeida ve Quaresma'nın bugünki performanslarının üzerlerine çıkacağına kesinlikle inanmıyorum mesela. Aynı şeyler Veli, Holosko, Sivok içinde geçerli benim açımdan.
    Karabük ve Gs maçından sonra Tayfur Hoca'nın açıklamaları beni hiç tatmin etmedi. Hep bi'bahane. Karabük maçından sonra yanlışlarımızı biliyoruz falan demişti ama Gs maçında bu yanlışları giderecek yamaları göremedim.
    Maçtan önce Gs formalı resmi olduğundan ve Bilica'nın çukur kazma olayından sabıkası bulunan hakemin lehimize kararlar vereceğini ön görmüştüm; ama yanıldım.
    Yalnız aklıma bi'şey takıldı. Quaresma bilerek kırmızı kart görüp ekstra tatil yapmak isteyecek mi bunu merak ediyorum, umarım yanılmam.

5. El Colgado

El Colgado Üye

Alınan Beğeniler:
    9

Ümit Abi, Serdar Abi'yi bıraksaydı kesinlikle sahaya çok sayıda insan inerdi. Erdal Abi, Hüseyin Abi indikten sonra o sahaya tribünün yarısı atlardı. Ama bu olaylardan sonra insanlarda sabrın kalmadığı net. Aynı şeyler yaşanırsa daha fazla olaylar kesinlikle çıkacaktır.

6. cem_goren

cem_goren Müdavim

Alınan Beğeniler:
    0

aynen öyle. herkes bir kıvılcıma bakıyordu. serdar abi zaten sendeliyordu ama bi tutmasalar olacakları az biraz tahmin ediyordu herkes. hayatımda ilk defa keşke kapalıda olsaydım dediğim maçlardan biriydi bu maç. telefonu elimden aldılar sahaya atıcam diye bu kadar sinirlendiğimi hatırlamıyorum ben.

o asi ruh kavramı dün tekrardan doğmuştur. Beşiktaş'ın seyircisinin değil taraftarının olduğunu herkes anlamıştır umarım. holiganizm ya da anarşizm ne diyorlarsa buna bunu yapacak kişi veya grubun Beşiktaş taraftarı olduğunu herkes anlamıştır o korku ömür boyu yeter onlara.

o anadolu takımları oyuncularda hakemlerde bundan sonra bi tarafları yiyorsa yere yatsınlar

7. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Ersin kusura bakmada bu yaklaşmlar bana hep saçma geliyor..

Attın mı kardeşim ?

Yok..

Hep böle oluyor..

Oyun olarakta hiç iyi oyadnığımızı düşünmüyorum hakem olayları dışında..

Ofsayt olmasa bile mesela golü yerdik yine..

8. eRe

eRe Müdavim

Alınan Beğeniler:
    107

aynen rıza 1000 kişi inecekti sahaya ya o zaman görecekti herkes anyayı konyayı

9. Mert Herbert

Mert Herbert Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0

lafını kimse çarpıtmıyor , galatasaray top mu oynadı allah askına ya* öyle bir konusmussun ki sanki adamlar tek kale top oynamışlar gibi.
    Futbol bu , girmezse girmiyor işte. En azından 3 tane %100 pozisyonumuz var. Şunu da söylemek istiyorum , 2. yarıda adamların atakları yok doğru düzgün top oynatmadık . Uzun zamandır bu kadar mücadele eden topa basan bir Beşiktaş izlemedim ben. Gerçekten yenilgiye zerre de üzülmedim o sebeple. Beni tatmin etti oynanan futbol. Ruh yok dediğin takım 90 dakika boyunca it gibi koştu. Nasıl ruh yok* Hakem bu maçı bu kadar sabote etmeseydi o zaman skor çok çok farklı olacaktı. Gerçekten halen utanıyorsan tutma takımı ben yine söylüyorum. Burda sana efelik taslamak gibi bir düşüncem asla olamaz ama ben bu forumda herkesin yazdığı gibi takımı, hele ki böyle bir haksızlık ortamında desteklemek gerektiğini düşünüyorum.

10. naturelkartal

naturelkartal Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Öncelikle uzun zamandır girmiyordum foruma herkeze Selamlar;
    Beşiktaş ne kadar kötü olursa olsun,berbat bir durumda da olsun,Hakemin niyeti ve kasti belli idi.Tamamen taraftarı kışkırtmak
    galayana getirmekti.Bence bunuda çok iyi başardı.Beşiktaşın kötü futbolunu konuşalım ama olayları birbirine sokarakta gerçek resmide bulandırmayalım.ortada bir tetikçi var ve işini çok iyi yaptı.Tvlerde yazı basında hep beşiktaşın kötü futbolu bahsediliyor.
    konu zaten bu degilki hakemin küçük basit şeyleri bile kullanarak bütün taraftarı kışkırtması.Ama İşte.
    Ben maça bizzat gitmedim zaten Gs maçlarına gitmeme gibi kendi kendime verdigim bir karar var.Hemen kendimi kaybedebiliyorum o maçlarda.Feneri sevmeyen ama gs den nefret eden bir jenerasyondanım.Son yıllardaki gs ile olan külüp olsun taraftar olsun yakınlaşmalar bile benim migde mi bulandırıyordu.Kendini Beşiktaşlı adletip Gs nin kardeş kulüp oldugunu söyleyerek gezen çok afedersiniz Çakma beşiktaşlılar daha hard yalamalara (afedersini çünkü çakma cümlesi ile beşiktaş cümlesinin yan yana gelmesinden ötürü) o gece maç gecesi sabaha kadar sövdüm.demek ki insanlıktan bu şekilde çıkılıyormuş.Ben savcılıga suç duyurusunda bulunmayı bile şuan ciddi bir şekilde düşünüyorum.hakem hataları olabilir mi olur.ama kardeşim bukadarı ise tamamen kışkırtma.insanları tamamen suça işlemeye yönlerdime degildir de nedir.savcıların işi ne bunuda araştırsınlar.ne hakla vermiş o kararları.biz 5 kırmızı gördügümüzde bile böyle çileden çıkmamıştık.Her işte hayır varmış varmışki stad yerine kahvede izledim maçı.Sonuçları en azından şimdilik daha küçük oldu.Herkeze saygılar.uzun uzun yazdım ama doldum patlıyacam artık gençlik zamanındaki gibi kırmızı görünce gözlerim dönme noktasındayım.

11. Grocbenn

Grocbenn Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Bu zihniyet sürdüğü sürece başarı hayal.
    Yok hakem ofsayttan golü vermiş.Yok Holosko golü kaçırmış.
    Senin stoperin Elmander'e vurdurmayacak.Senin golcün Holosko ise vay ki haline o golü atacak.

Bakın ilk 10 dk.'dan sonra G.Saray kalite olarak ezdi bizi.Pas ile bayılttı.İnönü'de 30.000 kişinin önünde topun bizde kalma süresi 3 sn'yi geçmedi.O gol olmasaydı emin olun yine biz bu maçı kaybederdik.Biz şuan oyuncu kalitesi olarak maalesef çok alttayız.Şu halimizler içeride dışarıda GS,FB bizi çok rahat yener ve yeniyorda.

Ben katıldığımız gün de söyledim.Keşke Super Final'e kalmasaydık.5 hafta daha eziyet devam edecek.
    Hüseyin Göcek serefsizdir kabul.Ama iyi bir Beşiktaş,içinde ruh barındıran oyunculardan kurulu bir Beşiktaş C.tesi bu hakeme rağmen yine yenebilirdi G.Saray'ı.

Taraftarı çıldırıyor.Ama oyuncular Ernst,Hilbert,Toraman,Pektemek hariç bir gram tepki yok.Çünkü ruh yok hırs yok.Biz tribünde,Tv başında deliriyoruz.Onlar gayet rahat.

12. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333

kalitesizlikten cok randiman alamiyoruz. son on haftaya bakinca bir haftada mucize beklemek biraz zor.

13. melankolizm

melankolizm Üye

Alınan Beğeniler:
    2

3 delikanlı kadar olamayan bir stad dolusu insan - bende dahil - . Yazıklar olsun..!
    -iniyoruz diyipte armut gibi bakan kapalı, bittiniz ya gözümde sırf zararsınız şu takıma başka bir şey değil!

14. SingahLi

SingahLi Üye

Alınan Beğeniler:
    3

Abi gol atamamak bir bahane değil,düşünce atacaksın
    Ama bizim atamamız onların ofsayttan atılan gole sessiz kalacağımız anlamına gelmez.
    Oyun olarak iyi değildik ama sadece 4 tane net gol pozisyonumuz vardı

15. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Bu biraz takım olmakla alakalı Ersin bence..

Lucescu dönemlerindede olurdu bize..

Bazen az pozisyona girer kazanırdık nedense :)

16. RCA

RCA Üye

Alınan Beğeniler:
    17

anlatmak istediğim buydu ama bazı arkdaşlar hala gol atamasakta baskılı oynadıgımızı söylüyolar acaba hangi maçı izlediniz?

çocuk muyuz biz de 3 tane % 100 lük kaçırdık diye ' ama biz yuzde yuzluk kaçırdık iyi oynadık onlar yapamadı' dye bir zihniyet mi var ?

kendi sahandasın yerin dibinde bile olsan o maçı ALACAKSIN!

nasıl fener en kötü sezonunda bile galatasaraya 6 tane sallayabiliyorsa ya da eziyorsa sende eziceksin BEN BÜYÜK takımım diyebilesin.

büyüklük camiayla olur ..
    camia yı yücelten de sportif basarıdır.
    basarı yoksa sende küçük bir TAKIMSINDIR.

bunu kastediyorum bende. bu duruma düşmemek için kelime sarfediyorum ama anlayana

17. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96

genelde serhatin yazdiklarina bir coguna bende katiliyorum
    iyi bi takim degiliz,iyi yönetilmiyoruz,taraftarlar bölünmüs...
    lakin; ben basari ve büyük takim olmak arasindaki bag göremiyorum
    büyüklük basaridan gelmiyor,büyüklük camidan geliyor
    15 milyon taraftari olan bi takim,5. ligde bile cok büyük bi takimdir

18. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92

aynen.

19. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Re: Süper Final | 1. Hafta - Beşiktaş - Galatasaray 16 Nisan Pazartesi | 20.00

Buyuksunde Trabzonspor olma yolundasin..

20. RCA

RCA Üye

Alınan Beğeniler:
    17

evet bugün tam da bunu söyledim arkadaşlara aklımı okuyorsun volkan abi

Bu Sayfayı Paylaş