Süper Final | 1. Hafta - Beşiktaş - Galatasaray 16 Nisan Pazartesi | 20.00

'2011-2012 Sezonu' forumunda El Maestro tarafından 10 Nisan 2012 tarihinde açılan konu

1. djinonu

djinonu Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Ynt: Süper Final | 1. Hafta - Beşiktaş - Galatasaray 16 Nisan Pazartesi | 20.00

BIDAHA MACA GIDERSENIZ KRAMPONLA GIDIN LAN :D

2. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Maçtan soınra sakin kafayla yazalım bide..

Sakinde olsam yukardaki söylemlerimin arkasındayım. Maçtan önce bizim büyüğümüz işyerine geldi adam futboldan çok anlamaz. Çarşı grubunu duymuş. 25-30 DK oturduk maç izledik hep beraber..

Çarşı grubunu çok seviyorum felan dedi.Hakemin ofsayt golü oluncada Çarşı adamı keser valla gibisinden espriler uçuştu..O anki tepkim "Çarşımı kaldı abi Allah aşkına" dedim..Kendilerine hayır yok , "cennet bahçesi" gibi stadımız var dedim. Melo şerefsizi bile aslan olup artislik yapıyor..

Bana maç sonunda hepsini yutturdular helal olsun..

Bi daha atsın o Melo golü ve .ötü yiyorsa çıksın artis artis pitbull yapmayı öğrensin.

Artık herkes bilsinki bu statda artislik yaparsak delinin birisi iner sahaya haddimizi bildirir..

Hakemlerde öyle. Bu taraftar artık başarıyı maşarıyı umursamıyor hakkımızı versinler başka bişey istemiyoruz. Bu kadar bariz hatalar her maç mı olur Aşkına..

Elbette hakem hata yapacaktır buna itirazım yok ama kusura bakmasın daha gol olduğunda işyerimde 3 kişi tekrarını görmeden ofsayt derse ve sen hakem olarak sahada bunu göremiyorsan o gözüne sokarlar bişey en sonunda..

Burada olan olay aslında bu maçlık değil.. Sene başından beri twitterda Galatasaraya verilen penaltılar kırmızı kartlar felan hepsi akıllarda insanların. Nefreti ister isteme büyütüyorlar. Çıkın adam gibi oynayın ve alkışlasın bu taraftar sizi..

Fuck you eboue demişler keşke Maymun deselermiş. Adam özellikle maymunluk yapıyor. BİLEREK !! Hiç abartmıyorum her hareketi olay çıkartmaya yönelik..

Bunlar için FUTBOL DIŞI TARAFI..

---

SAHAYA İNERSEK ;

Bu takımdan cacık olmaz. Bu seneyi geçtim seneyede bu kadrounun iskeleti buysa hiç seyretmeye gerek yok Ligi. İki pas yapamaz mı ya bir takım ?

Beşiktaşın kadrosu iyi abi ya diyor herkes. Simao var Fernandes var Quaresma var diye gidiyorlar ya, artık onlar anlasın şunu "Fernandes dışında birde sırıtmayan Ersnt Hilbert Sivok" dışında Beşiktaşta TOPÇU YOK..

yerli yabancı yok..

Quaresma Simao Holosko Mustafa Pektemek İsmail Köybaşı Veli Toraman Bebe Edu Sidnei vs vs vs say say bitmez

Yok abi..

Bu adamlar kendi sahasında bile rakibine üstünlük kuramıyor..

Rezalet şeyler..

Konuşursam küfür etmek zorunda kalacağım artık..

Koy kardeşim Muhammedi Koy Kardeşim Burakı..

Aynısı oynamazlarsa ben başka bişey bilmiyorum..

Artık herşey bitti adam gibi futbolcularla oynayalım..

Ayrıca Fabian ve Hilberte helal olsun...

Sizin gibi 2 adamı getiren Mustafa Hocayada çok çok teşekkürler..

3. Brestgerfich

Brestgerfich Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Ebue yine taraftarı galeyana getirmeye çalıştı. Hakem zaten fazlasıyla halletmişti maçı.

Bence hedef Ebue değil hakem olmalıydı. Keşke hakeme vurabilseydi bi tane

4. Brestgerfich

Brestgerfich Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    0

[​IMG][​IMG]Kazanacağımıza dair ufak bir umut yoktu içimde aslında. Sadece büyük maç olmasının verdiği heyecan vardı.
    Maç başladı, ilk 10 dakika birçok kişinin beklediği gibi avantaj elde etmek adına saldıran Beşiktaş vardı sahada. 10 dakikanın ardından Galatasaray oyunu eşitledi ve Beşiktaş’ın “futbol” denilebilecek oyunu da burada son buldu zaten…
    Kolay görülemeyecek bir ofsaytla gelen gol ile Galatasaray 1-0 öne geçti. Tamam kolay pozisyon değil ama hakem onu göremeyecekse hiç çıkmamalı bence oraya hakem sıfatıyla…
    Skor 1-0 olunca maçın o şekilde biteceğine, mağlup olacağımıza dair inancım o an daha da pekişti.
    Hiç futbol oynamadık. Yok, Beşiktaş’ta gerçekten futbol yok.
    Utanıyorum sahada oynadığımız oyundan.
    Quaresma yok, Simao yok, Holosko’nun ne yaptığı belli değil, Veli yok, İ.Toraman boş adam. Edu futbolcu değil… Gönderilsin artık. Tutulmasın bu adamlar takımda.
    E biz, Beşiktaş oynamayınca Galatasaray kendini biraz sıktı ve güzel bir golle 2-0 öne geçti. Bugün sahada kötünün iyisi olan Galatasaray kazandı maçı, tebrik ediyorum…
    Acaba o orospu çocuğu hakem ofsaytı görüp golü vermeseydi maç buraya gelir miydi?
    Holosko adam gibi top kontrol edebilse ve golü atsa maçın sonucu ne olurdu?
    Kime reva görüldü böyle berbat yönetilen bir maçı izlemek? Kim suçlu? Beşiktaş mı Galatasaray mı? Beşiktaşlılar mı Galatasaraylılar mı?
    Bu akşam futboldan keyif alabilen var mı? Hakeme küfretmeyen? Hakemi haklı görebilen?
    Takdir ettiği 2 kişi vardı bugün sahada. Biri Ernst diğeri Hilbert.
    4. hakemin direktifiyle yan hakemi dinlemeyip taç kararı veren hakemi eleştirmek için topu hakeme verip taç atışını kullan diyen Hilbert…
    Beşiktaş lehine faul veren hakemi protesto için yanlış karar verdiği yönünde dalga geçen, hakeme doğru şut çekermiş gibi yapıp hakemi korkutan Ernst…
    Aferin size, helal olsun.

5. cem_goren

cem_goren Müdavim

Alınan Beğeniler:
    0

işte bu arkadaş. herkes anlasın buradan kolay kolay çıkılmayacağını. asi ruh cidden geri geldi bugün.

yönetim bu takımı çek playoff'tan sokayım şampiyonluğuna zaten belli herşey bi tarafına soksunlar o kupayı.

fatih terim bildiğin bütün oç'lukları oyuncularına göstermişsin bravo.

ya aslında daha çok yazarım ama buradan olmuyor. twiter'dan ana bacı salladık bakın işte oraya.

he bu arada "asla Beşiktaş'tan ve Beşiktaş'ı tutmaktan utanmadım" bunu da belirteyim.

6. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Ahmet Abi bak yine bilmişim ;D

7. El Maestro

El Maestro Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    2

Rıdvan Dilmen: "Akşam Hüseyin Göçek Maçı İzlediğinde... Rahat Uyuyabiliyorsa Ben Yorumculuğu Bırakıyorum."

8. kralcarsi

kralcarsi Admin

Alınan Beğeniler:
    15

Ridvan bunu Besiktas Fenere karsi oynasaydi, soylermiydi?

Biraksin Ridvan ya, Besiktasi mi dusunuyor, futbolu mu FENERINI mi? Merak ediyorum

9. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

10. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96

bunun icin kahin olmaya gerek yoktu ama yine elimizden kacirdik geseyi :)

11. djinonu

djinonu Üye

Alınan Beğeniler:
    6

yenilgiye üzüldümmü tabiiki taraftarim sonucta..
    ama yemin ediyorum yarin uyanmak nasip olmasinki taraftarin o tepkisi varya beni o kadar sevindirdi gururlandirdiki..!!
    cok özlemistim bunu!
    LAYLAYLOMU BIRAKIN NE OLUR CEZA GELECEKSE SAHAYA ZIPLAMAKTAN GELSIN KÜFÜRDEN DEGIL!!
    BIZ BESIKTASIZ ULAN!! FARKINIZI GÖSTERIN ARTIK !!

belkide varya..demirörenin etkisi o kadar büyüktüki taraftarin bazi gruplarinda ondan kimya bozulduydu..baskan degisti taraftar uyandi!

12. El Maestro

El Maestro Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    2

He birde Allah'ıma şükürler olsun ki BEŞİKTAŞLIYIM !

13. Mert Herbert

Mert Herbert Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0

tutma arkadaşım o zaman , böyle düşünüyorsan zaten tutma..

Hakem etkeni olmasaydı demek çok saçma. hakem yüzünden o kadar agresif futbol oynandı. İlk golün ofsayt olduğu gün gibi belli , o gol olmasaydı zaten illa ki yine galatasaray alırdı maçı hakemle orası da var.

Ayrıca ernst'i tepkilerinden dolayı ve azminden dolayı can-ı gönülden tebrik ediyorum. o eboue nin ve melonunda ben amk

Uzun süredir bu kadar etkilenmedim taraftarımızdan. Gerçek ruh geri döndü sonunda! Lig-tv yine her zaman ki gibi yaptı şerefsizliğini , çoğu tezahüratlarda (küfürsüzlerde de ) sesi kıstı.

Yenilmemiz hiç önemli değil. bu lig için çok fazla şerefli olduğumuzu bir kez daha göstermiş olduk.

Sen varya sen sikenin krali tesvigin babasi
    sen varya sen g.tüne girsin uefa kupası
    rengi bozuk nereden çıkmıs sarıkırmızısı
    beyoğlu yosması...

14. saldır beşiktaş

saldır beşiktaş Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Taraftar'ın dirilişi oldu bu mağlubiyet.
    Bir bakıma iyi oldu.

15. eRe

eRe Müdavim

Alınan Beğeniler:
    107

helal olsun ernst ve hilbert e
    adamsınız ulan
    gurur duydum bu takımda oynadığınıza
    ayrıca sahaya herkes atlasın isterdim bitmeseydi o maç kalsaydı orada daha da mutlu olurdum

16. Simurg

Simurg ★ Kartaliçe ★

Alınan Beğeniler:
    91

Bu takım yüzünden kalp krizi geçirip öleceğim.
    Sebebim olacaksın beşiktaş
    Totem bile yaptım ya
    İyi oynuyosun gol atamıyorsun bari gol atamadın gol yeme
    Hakemede diyeceğim tüm laflar forum kurallarına aykırı
    Allah'ından bulsun.

17. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Bu sene amma köfte piyaz ısmarladım arkadaş..

Şimdi süper finalde ödediğim köfte piyaz fişlerinin hepsini biriktirip göndereceğim kulübe..

18. RCA

RCA Üye

Alınan Beğeniler:
    17

evet utandım da gelip utanıyorsan utan kardeşim ya da herkesin gelip imalı LAF SOKMASI için yazmadım ben o cümleyi ya sorun bende ne yazmak istediğimi alt tarafa rahatça yazamamışım ya da millet ahkam kesmek için benden yola çıkarak cümlelerini kurmuş

şimdi birşey söylicem arkadaşlar...

bu takım her defasında maçtan önce toz pembe iddaalara girip bu maçı alacağız ya da bu maç bizim bu sefer elimizden kaçamayacaklar diyen bizler dğeil miyiz? (takım son 10 maçta 1 2 galibiyeti olmasına rağmen)

bende diyorum sizlerde diyorsunuz. peki bu takım bu kadar kötü oynamaya bu kadar beceriksiz olmaya bu kadar ruhsuz olmayı hakkı var mı ? ilk devre 3 tane %100 golü bizim hakem sayesinde mi atamadık ?

ya da

taraftarımız TAMAMİYLE hakem sayesinde mi oyuna inmek istedi oraya buraya küfür etti ana avrad düz gitti?

ben dün maç boyunca buz kesildim kahvede ayaga kalkamadım sinirden.

bu takım öne geçseydi galip gelseydik atamadıklarımızı atsaydık bu duruma gelir miydi hakem açısından ?

yenilen takım yenilmeyi hazmedemeyen taraftar profili yüzünden bu hale gelmedik mi?

adaletin bittiği yerde ANARŞİ başlar evet doğrudur. sen beceriksiz isen iki top yapamıyorsan anarşi başlar evet..

eboue melo engin gibi it sürüleri alır meydanı sen de izlersin.

o yüzden laflarım çarpıtılmasın. herkese iyi günler

19. El Maestro

El Maestro Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    2

Kimsenin bir şey çarpıttığı yok ki ..

Açıkca utanıyorum yazmışsın daha ne olacak .. ???

20. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Resulun yazmak istedigi cok net..

Utanc verici bir Besiktas..

Haksiz mi?

Bu Sayfayı Paylaş