Stsl 34.hafta Beşiktaş - Gençlerbirliği 17.05.14 19:00

'2013-2014 Sezonu' forumunda CR7 tarafından 14 Mayıs 2014 tarihinde açılan konu

1. beckyZWICKY

beckyZWICKY Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ynt: Stsl 34.hafta Beşiktaş - Gençlerbirliği 17.05.14 19:00

kimse gs çatır çatır oynadı ve onlar haketti demedi zaten..

bizim dediğimiz; Biz haketmedik..

yada şöyle diyeyim en azından 2. olmayı biz daha az hakettik onlardan..

peki kim haketti arkadaş bu 2. liği? biz haketmedik onlar haketmedi kim haketti? TS mi Bursa mı kim haketti? şu maçı yendiler, bunu yendiler, bizi yendiler bu yüzden mi hakettiler diye sormakta saçma..

bak en azından kazanmışlar bazı maçları.. biz naptık onu bile yapamadık.. sende kazanıcaksın ki hakedesin en azından 2. olmayı ve olupta ŞL ye git.. orada bişe yapamasan bile bilmem kaç milyon euro kazanıcaksın..

yukarıdaki yorumların birinde dendiği gibi; Kendi göbeğini keseceksin.. başkasının hakedip haketmediğine bakmak yerine bizim hakedip haketmediğimize bakmak gerek.. Hangimiz hakettiğimizi düşünüyor? düşünen varmı yada??

2. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131

Neden saçma olsun ?

Fener'i saymıyorum şampiyon oldular ve hakettiler.

Stadın YOK !
    Hakemler KARŞI !

Diğer tarafta stadı olan,çoğu maçta hakemlerin desteğini alan bi galatasaray.

Biz böyle olumsuzluklara rağmen son haftaya kadar 1 puan geride gelmişiz.Ya en basit örneğini veriyorum şu Konya deplasmanında son dakika hakem hatası olmasa 2.bitirmiştik ligi.2-0'dan 3-2 çevrilen gençler maçında ilk yarıda 3 tane galatasaraylı oyuncunun kırmızı görmesi gerekirdi.

Şampiyonluk için haketmedik deseniz bir nevi anlarım çünkü şampiyonluktan bahsediyoruz.Yada bu sezon fenerin 3 puan arkasında bitirseydik ligi şampiyonluğu kaçırsaydık onuda anlarım harbiden haketmedik diyebilirim.Fakat bahsettiğimiz şampiyonlukta değil.

İstediğiniz istediğimz şekilde bir Beşiktaş olsaydı bu sezon hakettiğimiz konu 2.lik olmaz şampiyonluk olurdu.Bizde şuan şampiyonluğu hakettik veya haketmedik konusunu değil 2.liği tartıştığımıza göre ?

3. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Ben Galatasarayın ikinci olmayı hak ettiğini düşünmüyorum

Aptalloltan başka bişey değiş bu olaylar.

İlk devre gs maçı sonrası yaşanan şok bile doğru atlatılsa idi bu günler hiç olmazdı

4. RCA

RCA Üye

Alınan Beğeniler:
    17

[member=6528]beckyZWICKY[/member] zaten benim yerime söylemiş söyleyeceğini.

Ben gs haketti diye bir şey söylemedim. yazmıyor yani öyle bir şey. Nasıl öyle anlaşılıyor inanın anlamak güç

Gs top oynamıyor haklısın ama kendi göbeğimizi kendimiz kesmedikçe anca böyle izleriz.

Ya biz adam akıllı top oynasak haklısın dicem haketmedik 2.liği ama top oynamadık be kardeşim.

İlk ön elemeyi geçer ikincisinde eleniriz. sonra da avrupa liginde yolumuza devam ederiz.

5. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333

son 4 maca önde giriyorsun, gs derbi olmadan giriyorsun ve su an ligi onlarin 3 puan arkasinda bitiriyorsun, gs hak etmemis olabilir ama bize nedir ?

6. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131

Ligi 2.bitiren galatasaray.

Biz haketmediysek bi takım bu 2.liği haketti.

Bizden sonra en çok hakedicek takım galatasaray olduğuna göre otomatikmen bu anlam çıkıyor yani.

Kimse haketmedi diyorsanız bu farklı bir konu tabi.Ki böyle diyorsunuz.

7. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96

gesenin artisi skor degistirecek oyuncularin coklugu ve oynanan ofansif oyun
    gesenin kadrosu daha kaliteli bu kesin
    söyle bi sey diyebiliriz bu sezon istikrari olan bi takim kolayca sampiyonluga ve ikincilige oynardi
    biz kaybettigimiz sacma puanlarin hesabini yapiyoruz ama gesede ayni hesabi yapiyor
    sonuc itibariyla iyi bi takim oldugumuzu iddia edemeyiz
    oyuncularimiz kalitesiz,kaliteli olanlarinda kafasi kirik

8. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

Kritik maçlarda saçma puanlar kaybetmiş olsakta 2.ciliği daha çok hak ettiğimizi düşünüyorum.

Şampiyonluğu açık ara hak eden Fenerbahçe, haftalar öncesinden şampiyon oldu zaten. Onların ardından bence biz geliyoruz, hakemler canımızı çok yaktı. Galatasaray'ın bizde fazla hak ettiğini düşünmüyorum. Bir de "2 maçtada yendik sizi" diye dolaşanlar var, derbi kazanmak onun üstünde bitirmen gerektiğini göstermez. Kaldı ki 1-2 biten Atatürk Olimpiyat'taki maçta 2.ci gol öncesi Veli'nin topunda araya giren Burak elle aldı. En yakın aklıma gelen Torku Konyaspor maçında Jermaine'e çalınmaya faul ve dönen topun kornere çıkıp gol olması. Bunun gibi hatalar puanlarımızı 1'er 2'şer eksilterek 2.cinin 3 puan arkasında 3.cü yaptı bizi.

9. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77

Olmadı ne yapalım.

Oyuncularımız o sıcaklarda antreman yaparken saçma şekilde kaybettikleri puanları düşünürler artık.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

Bu Sayfayı Paylaş