SSL 23.Hafta Beşiktaş - Antalyaspor 28.02.14 20:00

'2013-2014 Sezonu' forumunda CR7 tarafından 23 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

1. El Maestro

El Maestro Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ynt: SSL 23.Hafta Beşiktaş - Antalyaspor 28.02.14 20:00

3 tane defansif orta saha ile çıkınca maç bu duruma geliyor işte. Olcay ortada oynayıp kanatta Ömer veya Kerim oynasa cok daha farklı olurdu belkide, 3 tane aynı tarz adamla bol pozisyon beklemek zaten saçma olurdu.

2.si Necip'te sağ bekte ne görüyor Bilic ben çözemedim,beğenmediğimiz Serdar bile hiç olmazsa arada bir çıkıp güzel ortalar kesiyordu. Yani hücumsal anlamda hiç olmazsa bir işe yarıyor ancak Necip hem defansif anlamda kuşkulu hemde hücumsal anlamda 0 değil -lerde oynuyor ..

Birde Holosko bu maçta nasıl 90 dakika sahada kaldı oda çözemediğim konulardan bir tanesi. 2. yarının hemen başında bence oyundan alınması gerekirdi.

Kısacası hem bazı eksikler hemde bazı taktiksel hatalar şanssızlıklada birleşince ortaya böyle bir sonuç çıktı. Ama hemen hemen her puan kaybettiğimiz maçta herkesin ortak fikri 10 numara oyuncu eksikliği çektiğimiz.. Yukarda yazıldığı gibi bir Batalla olsaydı şu an cok daha farklı şeyleri konuşuyor olurduk ..

2. beckyZWICKY

beckyZWICKY Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    2

şampiyonluk sadece hayal.. lütfen kimsede artık umutlu gözlerle bakmasın.. rakiplerimiz bu hafta puan kaybetse bile bu böyle.. halimize bakın.. kadromuza bakın.. oyunumuza bakın.. birde rakiplere bakın kadrolarına bakın.. İnanılmaz bi kalite farkı var.. durum böyleyken şampiyonluk falan hikaye..

2'nci olabilme ihtimalide zayıf.. 3. olmak için uefa kupasına gitmek için savaşmaya calısıcaz..

3'üncü olma ihtimalimiz: %70..

2'nci olma ihtimalimiz: %30..

ne yazık ki gerçek olan bu..

Önümüzdeki sezon cok ciddi anlamda takımda kıyımlar olmalı.. kadroda bulunan, ilk 11 başlayan; 5 kişiyi(isimleri saymaya gerek yok) çöpe atıp yerine daha kaliteli, teknik seviyesi yüksek oyuncular takıma kazandırılmalı..

3. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92

3. Olan 1 öneleme 1 Playoff ile clye gidecek. Iyi takviyelerle gidebiliriz gruplara

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131

Aynen 3.olan şampiyonlar ligi için eleme oynayacak.

Büyük ihtimalde yani benim tahminime göre fener şampiyon olur gese 2.olur ve gese 2.olmasına rağmen yine şampiyonlar ligine direkt katılırlar.

Adamlar 3 sezon üst üste şampiyonlar ligine katılmış olacak birinde çeyrek final diğerinde gruplardan çıkmayı başarabilmiş bir takım artık avrupada iyice saygı duymuş oluyor galatasaraya.3 senedir üst üste şampiyonlar liginde tek galatasarayı görüyorlar sonuçta.İnsanın zoruna giden bu işte bu yüzden en azından 2.bitirmeliyiz ligi.

Biz 3.olursak elemelere katılacaz fakat ben inanmıyorum elemeleri geçip şampiyonlar ligine katılabileceğimize.Tek bizim için değil şuan fenerde,gesede dahil hiç bir takımın elemelerden şampiyonlar ligine katılacağına inanmıyorum.

5. RCA

RCA Üye

Alınan Beğeniler:
    17

Final niteliği taşıyan maçları türk takımları olarak ve milli takım olarak beceremiyoruz burası net. Bu yüzden kaan'a katılıyorum

6. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77

Almeida'da kırık yokmuş çok şükür.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

7. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96

ilk devre oldugu gibi gese maciyla düsüse gectik
    gese macinda oynadigimiz oyun ümitlendirmisti ama bu macta kötüydük
    lanetlimiyiz ne arkadas her hafta bi ton sakatlik olurmu

8. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Almeida çıkmasaydı atardı diye his var içimde..

9. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131

Gelde yanma şimdi kaybedilen 2 puana..

Kazansak ne güzel geseninde puan kaybetmesinden sonra tekrar havaya girecektik.

Bu Sayfayı Paylaş