Skenderbeu - Beşiktaş 17 Eylül Perşembe 22.05 | Tivibu

'2015-2016 Sezonu' forumunda carsi52 tarafından 16 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

1. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Lokomotif de deplasmnda lizbonu yenmiş

vay arkadaş

1-3

Sporting CP 1 - 3 Lokomotiv Moskova
    12' 0 - 1 Aleksandr Samedov
    50' 1 - 1 Fredy Montero
    56' 1 - 2 Aleksandr Samedov
    65' 1 - 3 Baye Oumar Niasse

AJANSSPOR - Beşiktaş'ın da yer aldığı Avrupa Ligi H Grubu'nda, Portekiz Ligi ekibi Sporting Lisbon ile Rus takımı Lokomotiv Moskova kozlarını paylaştı.

Konuk ekipte, Galatasaray'ın transfer gündemine gelen Senegalli golcü Niasse ve Beşiktaş'ın eski yıldızı Manuel Fernandes, mücadeleye ilk 11'de başladı.

Lokomotiv Moskova, 12. dakikada Samedov'un golüyle üstünlüğü ele geçirdi ve soyunma odasına da 1-0'lık sonuçla önde gitti.

İkinci yarıya hızlı başlayan Sporting, 50. dakikada Montero'nun golüyle skora denge getirdi. Lokomotiv'in bu gole cevabı gecikmedi. 56. dakikada sahneye çıkan Samedov, kendisinin ve takımının ikinci golünü kaydederek skoru 2-1'e getirdi.

65. dakikada topu ağlara yollayan Niasse, farkı 2'ye çıkardı ve Lokomotiv Moskova'yı rahatlattı. Kalan bölümde skorda bir değişiklik olmadı ve Moskova ekibi maçı 3-1 kazanarak gruba 3 puanla başladı.

2. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77
    Ben özellikle ikinci yarıdaki oyunumuzu hiç beğenmedim. İskenderler bir ara ciddi ciddi kalemize geldi yahu. Hele bir pozisyonda topukla atıyorlardı.

Quaresma resmen şebeklik yaptı bugün. İki pozisyonda içeride top bekleyenler varken kaleye vurdu, biri trivela. Ne sevdaymış arkadaş.

Sporting ve Moskova maçları zor olacak.

3. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Nasıl oynadığımızın önemi yok diyenlerdenim bende.Bu maç iyi oynasan ne olacak bu rakibe karşı.

1-0 olsun bizim olsun tarzı bir maçtı ve öylede oldu.Ama Töre girdikten sonra çok beğendim onuda söylim.Sosa da sanki yorgunluk seziyorum 2.yarıları.

Atiba olmazsa oynayacak oyuncu yok Oğuzhan olmazsa yok Sosa olmazsa yok bu yönetim beni her maç sonrası çıldırtacak neden alınmaz ortasaha anlamıyorum.

4. Majesty

Majesty Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Kerim 12. Oyuncu olduğunu kanıtladı bu mac. Ilk 11 başladığında oynayamıyor ama sonradan girdimi oyuna harikalar yaratıyor

5. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Orta saha konusunda mutlaka sou yaşayacağız zaten

6. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. enser

enser Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    İlersi çok isteksizdi özellikle ikinci yari
    Quaresma sacmaladi alicaksin 2-3 maç bekleticen kenarda aklı başına gelsin
    Kazanmasını bilmek güzel ama bu oyunla Lizbon Moskova acimaz dikkatli olmak lazım

9. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    Tivibu'm yok zaten, internetten bakarım diyordum. A.Gül'ü izlerken dalmışım unuttum maçı falan, 9'da başladı 11'e doğru bitti program. Özete baktım sadece. Görünüşe göre RQ beğenilmemiş, özette gördüğüm kadarıyla yine bencil ve saçma bir futbol oynamış. RQ'yu şu kadar beklet bu kadar beklet bir şey değişmez, akıl başa falan gelmez. Böyle gelmiş böyle gidiyor, 31-32 yaşındaki kişi değişmez geçmişten beri böyleydi bu kişi. Aynı fiyata (hem bonservis hem maaş) daha iyisi varken yapılan saçma bir tercihti, o zamanda bunun öyle olduğunu savundum yine savunuyorum ileride de savunacağım çünkü iki futbolcuyu da iyi kötü tanıyorum. MP'de 88'de bir top kontrol etmeye çalıştı ki, üstünde kot falan sokakta bir topu böyle kontrol etse futbolcu olduğuna inanan çıkmaz. Önemli olan 3 puan tabii ama görünüşe göre çok kötü bir futbol varmış sahada. Ortasahada sorunlar başlayınca göreceğiz nasıl kıvıracaklar, nasıl geçiştirmeye çalışacaklar. Belki de şampiyonluk şansımızı bitirdiler ortaya bir adam almayarak, haftaya Atiba sakatlansa Oğuzhan sakatlansa 3-5 maç kaçırsa orada oynayacak adamlar Necip veya Eslem adındaki çocuk. Veli'nin Tolgay'ın tam anlamıyla dönüşü ikinci yarıyı bulur. Tolgay'ın daha da geçer hatta, iyileşmesi devre arası zaten kondisyon yüklemesi ritmini bulması falan uzun iş.

10. El Colgado

El Colgado Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    maçı izlemedim ama okuduklarımdan şunu çikarıyorum: keşke cudcak'ı alsaydık.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Bence quaresma çok kötü değildi.

İkili mücadeleerde felan gayet verimliydi ancak internette Quaresma düşmanları onu eleştirmek için pusuda yattıkları için durum bu..

Son düzenleme: 18 Eylül 2015
    carsi52 ve CR7 bunu beğendi.
  12. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Takıntı haline gelmiş Quaresma artık.

Dün gayet iyiydi tek kötü olduğu taraf son vuruşlar ve kaleyi tercih etmesi.Bunun sebebide rakipten kaynaklanıyor dün çoğu futbolcumuz bu şekil oynadı.Rakibin kötü oluşunun verdiği rahatlık vardı oyuncularda.

İkili mücadelelerde zayıf kalır anlarım orta açamaz anlarım adam geçemez anlarım bitmiş bu adam derim.Fakat bunların hiç birisinde bi sorun yok şimdilik.Dün sadece gol atma isteği çok fazlaydı olmadı.

13. eRe

eRe Müdavim

Alınan Beğeniler:
    107
    Yapmayın dün kaç tane top ezdi belli değil. Hele ki 60 dan sonra topu bile Ayağında tutamadı. Zaten 60 dan önce de pas atması gereken yerde saçma şut atıp sonra kaleyi cepheden gördüğü zamanlarda artık daha fazla tepki görmiyim diye gereksiz paslar denedi. Bence çok ama çok kötüydü.

Bu Sayfayı Paylaş