Şişe Çevirmece * Yeni Oyun

'Eğlence/Mizah/Oyun Salonu' forumunda NoPasaran tarafından 14 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92
    Muslera
    Linnes chedjou serdar carole
    De Jong Selçuk
    Podolski Sneijder Bruma
    Sigthorsson

İşte en zor kısmı soru sorması. Melis cevapladıktan sonra sorar sanırım

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77
    Muslera
    Linnes Chedjou Hakan Carole
    Selçuk De Jong
    Podolski Bruma
    Sneijder
    Eren

* @hun geç cevap verdiğim için kusura bakma.

Sorum Cem abiye. Türkiye'de 3 büyük şehir dışında bir yerde yaşayacak olsan bu neresi olurdu, neden ? @iLcapitano

3. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333
    aslinda varli var, ovacik var ama etnik veya ideolojik dusunceler yuzunden bir yerde yasamak bu yasta zor artik. 10 yil önce karadeniz derdim ama oranin ortami bana cok cazip ve saglikli gelmiyor, isin gercegi ulkenin hic bir yeri bana cazip gelmiyor ama su an icin trakya olurdu. Gelibolu yarimadasinda denize kiyisi olan bir yer muhtemelen. tesekkurler soru icin @ilhan mansız_melis

ben direk birine bir soru yazmiyorum, sorumu ilk buraya giren cevaplasin :)
    hayattan gelecekle ilgili beklentileriniz neler?

Son düzenleme: 19 Eylül 2016
    ilhan mansız_melis bunu beğendi.
  4. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77
    Onu da ben cevaplayayım o zaman. Çok fazla bi beklentim yok açıkçası. Ailem ve sevdiklerim yanımda olsun, sevdiğim işi yapayım ve Beşiktaş her sene şampiyon olsun. :D

Cem abi Tekirdağ, Edirne taraflarını bilmiyorum ama Çanakkale'nin çok güzel ve şirin ilçeleri var ki Gelibolu da bunlardan biri. :D Asos, Güneyli, Küçükkuyu vs. ama en güzeli tabiki Bozcaada. Yazayım dedim. ;D

Volkan abiye sorayım. Yarın Türkiye'nin üst düzey yöneticilerinden biri olsan yapacağın ilk iş ne olurdu ? @NoPasaran

5. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Imam hatipleri kapatırdim ;D

Şaka bir Yana ilk yapacağım ve üzerinde durmakta israr edecegim ve uğrunda kelle alacağım is devleti soyanlarla uğraşmak olurdu. Yol hastane köprü yada ne bilim kaldırımda dahi hırsızlık yapan ve yapmaay çalışan tüm belediye ve devlet kurumlarının başına cokerdim. En nefret ettiğim şey bu.

İkinci önemli icraatimde başta imam hatipler olmak üzere bütün dini oluşumları kaldırmak olurdu. Cemaatler ve toplanma yerleri yalnızca cami kilise ve havraalar olarak düzenleyip bu konuda çok sert önlemler alırdım .

Bu ikisini duzenlediktne sonra gerisini oturur halk ile konusurdum. Bol bol anket yapıp toplumun huzur ve refahını bozan şeyleri yok etmeye çalışırdım

Yurtdışından bakınca Türkiye fotoğrafı nedir ? Güçlü ve büyük bir ülke mi söylendiği gibi? @ilcapitono

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilhan mansız_melis bunu beğendi.
  6. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333
    CapitOno nedir @NoPasaran :)

Turkiyenin guclu bir ulke oldugu , yanlarinda ama seviyeli bir uzaklikta tutmak istiyorlar, gözlenimlerim bunlar. Artik sosyal medya daha dogrusu internet ortamindan dolayimidir bilmiyorum Turkiyede olan negatif bir olay aninda burda basina yansiyor, bu da cok moral bozucu maalesef. Otobuste giderken sort giydigi icin tekmelenen kizin haberini okuyan her hangi biri Turkiyeye tatile gider mi mesela?

Son düzenleme: 19 Eylül 2016

Bu Sayfayı Paylaş