Serbest Bölge.. -ulusal Geyik Topic'i...

'Eğlence/Mizah/Oyun Salonu' forumunda AsA tarafından 18 Kasım 2006 tarihinde açılan konu

1. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Artık bununla yaşamaya alışmak lazım belki de bilmiyorum.
    Çünkü halk seviyor bu durumları.

Malesef Türkiye artık tamamen tek adam rejimine girmiştir. O gülerek baktığımız arap coğrafyasındaki duruma düştük

Alışmaya bakmak lazım

2. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
  3. banucan

banucan Üye

Alınan Beğeniler:
    115
    Osmanlı özentisi bir toplum olduk çıktık malesef
    Illa ezilelim,söz hakkımız olmasın ,düşünmeyelim ,okumayalım ,yazmayalım insan gibi yaşamayalım baştakiler lider olabilmek için evlatlarını kardeşlerini gözlerini kırpmadan ya zehirlesinler yahut boğdurtsunlar (zira asil kanlarını akıtmamaları lazım) vs.
    Özenilen şeylere bakarmısınız
    Ama o kadar da başarıları zaferleri var yok avrupada adı duyuldumu korkuyorlar felanla da gelmesin kimse bana
    Yahu neden benden korkulsun ki ben sevilmek saygı duyulmak isterim şahsen nedir bu savaş merağı hayret ediyorum herkes ileriyi düşünürken bizim geçmişten bir türlü sıyrılamamızı anlayamıyorum
    Biz hep devam edelim PADİŞAHIM ÇOK YAŞA demeye!

4. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Sizcede çok yapmacık değil mi bu olay ya.

Birde kadının cesareti var mı diye sorulmuş ama kadın o cesareti yaparken erkek korumanın arkasına saklanıyor.

Ama bana çok yapmacık geldi olay.

5. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Napsın kaan.
    Refleks olarak silah üzerine geliyor kaçmasın mı.

Yapmacıksa polisi savcısı hakimi ellerinde
    İspatlasınlar.
    Olayın arkasından çıksınlar..

Herşeye bir kulp takılıyor. Abi yine diyorum Polis Hakim Savcı Saray hepsi el ele versinler çıkarsınlar yapma olayını.
    Neymiş ne değilmiş.

Nasıl yapmacık denyor anlamıyorum.

Olay sukast görünümlü tehdittir. Ve kim üzerine silah sıkılırsa ilk tepki olark kaçar ve saklanır .

6. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Evet tepki olarak kaçar saklanır kaçmamak saklanmamak bayanın yaptığı gibi cesaret işidir.Ben videoda ki yorumdan dolayı dedim saçma bi cümle olmuş o soruyu sorarken orada ki erkeğe bak derler.

Ben tarafsız olarak birini veya birilerini savunarak değil tamamen mantığımın gördüğümün üzerine söyledim fikrimi bana çok yapmacık geldi.

7. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333
    Esi biraz kenarda kalmis, bu yuzden adami tutmaya calismasi daha kolay, adam zaten öldurmeye calismiyor, o kadar amatör bir nisanci olamaz.
    Demokrasi(?)ye karsi yapilmis igrenc bir hareket, bugun olayi baska tarafa odaklamaya calisanlar, uc gun sonra o demokrasiye cok ihtiyaclari mutlaka olacaktir.
    Bu kadar karisik, problemli bir ulke olmamaliydik. Itibarimiz cok kötu, dis politakada her gecen gun daha cok tek basiniza kaliyoruz.
    Burada isimden dolayi karsilastigim Turk turistlerin yuzde 70-80ini bati ulkelerine tasinmayi planliyor. Bunlar zaten elit beyaz Turkler. Vize olayi kalkarsa Turkiye buyuk bir is gucu kaybedecek.

8. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77
    Metro Turizm'in Muğla'dan İstanbul'a giden otobüsünde bu sabah saat 05.40 sıralarında bir muavin, uyuyan bir kadın yolcuya cinsel saldırıda bulundu. Ekşi Sözlük'e yansıyan olay, kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

Muğla - İstanbul seferini yapan otobüsteki iğrenç olay Ekşi Sözlük'e şöyle yansıdı:

"İDO feribotuyla İstanbul yönüne geçerken gece 05:40'te uyuyan lisans öğrencisi kızın koltuğunun başına gelip elinde gazete parçası ve plastik bardak ile mastürbasyon yapan muavinin kızın suratına boşalıp, ardından uyanıp çığlık atınca da su döküldü gibisinden absürd savunmalarla otobüsten çekip gitmesi sonucu yaşanmıştır."

METRO TURİZM OLAYI DOĞRULADI

Yaşanan olayla ilgili olarak Metro Turizm'den bir açıklama geldi. Odatv'ye konuşan Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ciğdem Öztürk, olayı doğrulayarak, "Olay doğru. Bir kadın yönetici olarak bunu kabul edebilmem, hazmedebilmem mümkün değil. Yasaların bize tanıdığı her türlü imkanı tanıyarak, hukuki manada söz konusu şahsa her türlü yaptırımı yaparken; diğer taraftan biliyorum bunun telafisi olmaz ama müşteki olan yolcumuzun psikolojik durumunu düzeltebilmek için, psikolojik destek dahil elimden ne geliyorsa yapacağım bu olayı unutturabilmek için, ama biliyorum unutulmayacak. İnanın bu ahlaksız şahsın olduğu tarafta değiliz" açıklamasını yaptı.

Yuh ya yuh.

9. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    Biri evlenir, yollar kapalı.
    İslam konferansı olur, yollar kapalı.
    Birleşmiş Milletler insani bilmem ne konferansı olur, yollar kapalı.
    O konferansı olur yollar kapalı, bu kongresi olur yollar kapalı.
    Beşiktaş bilmem kim maçı olur, Dolmabahçe kapalı.
    Fenerbahçe bilmem kim futbol maçında Kadıköy, basketbol maçında Ataşehir'de yollar kapalı.
    Her ota boka 16 milyonluk şehirde kafaya estiği gibi yol mu kapanır ya.

Tümden İstanbul'u kapasınlar bizde rahat edelim onlar da, bu nedir yeter ArtıK.

10. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

O kadar sapık haber okudum ciddi cidid bunun gibisini ilk kez gördüm

11. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    @iLcapitano
    Bir yerde Türkiye'ye gelen turist sayılarından bahsetmiştik, o konuyu bulamadım. Ocak-Nisan ayı turist sayıları:

Ülke - 2015 Ocak Nisan Gelen Turist - 2016 Ocak Nisan Gelen Turist
    Artanlar
    İran - 527.826 - 561.560
    Gürcistan - 472.742 - 614.952
    Bulgaristan - 471.550 - 482.204
    Ukrayna - 117.041 - 142.689
    Düşenler
    Almanya - 929.429 - 730.016
    Rusya - 300.719 - 97.177
    İngiltere - 281.306 - 240.118
    Yunanistan - 225.260 - 179.543
    Irak - 223.033 - 116.188
    Hollanda - 195.218 - 191.586
    Azerbaycan - 166.605 - 143.075
    Fransa - 165.255 - 127.998
    Amerika BD - 147.681 - 121.670
    İtalya - 114.698 - 68.347
    İsveç - 104.987 - 61.027
    Belçika - 96.881 - 70.605

12. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333
    Yuzde 40 dusus maalesef Isvecten. Dis politikamizin bu kadar kötu durumu herseyi etkiliyor.

13. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96
    Bu sene gelmezlerse seneye gelirler
    Bizdeki doğa güzellikleri ve uygun fiyat durdukça gelirler

14. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333
    Seneye bu gunleri arariz gibime geliyor. Asil uzuldugum esnaf, restaurantlar , hoteller vs. Hepsi zarar etti belki batti. Yazlik calisanlar belki ortada kaldilar.
    Simdi para harcamayan bulgarlar, ukrainalilar filan ugrassinlar. Gurculer bizim ulkeye tatile geliyorlar. Trajik komedi

15. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
  16. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    Biri yazmıştı nerede gördüm hatırlamıyorum.
    İstanbul'u mega bir köye çevirdiler. Zorbalık almış başını gitmiş. Birlikte yaşamak gerektiğini, birbirlerine karışamayacaklarını, herkese saygı duymaları gerektiğini bilmiyorlar, kavrayamıyorlar. Herkesin onlar gibi olmak zorunda olduğunu düşünüyorlar.
    Hastalıklı bir düşünce.

Şaşırmadım şu videoya, Türkiye'nin geldiği nokta budur. Daha yaşım başım ne, çok bir zaman geçmedi belki ama değişim inanılmaz. 90'ların sonu, 2000'lerin başı bir başkaydı, çok daha güzeldi.

Bir de şu videodakini onaylayanlar var. Dine hakaret ederlerse saldırırlarmış. Kim neye hakaret etmiş? Takılıyorlar kendi hallerinde. Dükkan sahibi Koreliymiş zaten, adam müslüman bile değil. Müslüman olsa dahi sanane? Sen kimsin?

NoPasaran bunu beğendi.
  17. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333
    Misir olma yolunda ucan adimlarla.. Yalniz bu zorbaligi din uzerine yikmak isteyen var , en cok buna kiziyorum. Akilli, görgulu aile terbiyesiyle buyumus, orucunu tutan hangi insan böyle bir sey yaparki zaten ?
    O kadar tip insanlar turediki Turkiyede akil almaz. Din istismarligi had seviyede

18. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333
    Yapanin oruc tuttugunu filan zannetmiyorum, madde bagimlisi kurtlar vadisi dunyasinda yasiyan biri. Dindar baska dinci , dini istismar eden cikarci tetikciler baska.

19. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Kurtlar vadisinde oruç tutmayan insanlara saldırma gibi bi durum mu yaşatıyorlar abi yani sen öyle mi zannediyorsun ;D

Oruç meselesi çok abartılıyor tutan tutar tutmayan tutmaz bu kadar basit.Ben tutuyorum birisi karşımda yemek yiyor diye ona kızamam o onun kendi içinde ki saygısızlığı derim geçerim ama sinirlenmem veya karışmam.Orucun amacı bu zaten sen aç kalacaksın başkası yiyecek ki açlığın fakirin halini anlayabilesin.

20. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333
    :) öyle bir sey yazmadim. Görunus olarak , tip olarak kurtlarvadisinden cikma gibi.

Bu Sayfayı Paylaş