Pankart...

'KralKartal Organizasyon' forumunda noumAyberk tarafından 5 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

1. noumAyberk

noumAyberk Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ynt: Pankart...

@Yiğit
    Konu zaten fikir belirtmek amacıyla açıldı, bunu tekrardan Volkan abiye hatırlatmama ne gerek var. Kendini haklı çıkarmak için çabalıyosun ama boşuna uğraşma artık. Kimsenin fikir almadan bişey yaptığı yok merak etme.
    @Kaan
    Yazılanlara aldırma, nerdeyse her gün toplu msnde konuşup karar vermeye çalışıyoruz. Bazı arkadaşlar burdan gördükleriyle yorum yapmaya çalışıyor.

2. cem_goren

cem_goren Müdavim

Alınan Beğeniler:
    0

volkan abı ve gokhan abıden gelen paralarla 3tane sprey ıle pankart yaptım. bıraz amator bı calısma oldu ama en azından hıc yoktan ıyıdır. sebaya asacagım kısmetse pazar gunu. cok ıyı old. soyleyemem ama en azından hanı bakan okuyabılır en azından.
    gonderılen paraların ve benımde nacızhane katkımın ardından 5tl kalmıstır kalan 5tl'ye baska bır zamanda bı pankart daha neden dusunulmesın :)

Senınle Basladı Hayat
    En gercekcı Utopyam
    Kım Sever Bızım Kadar

yaplımıstır..

bı kusur varsakı ıllakı vardır ıyı bı calısma old. soylenemez affola :)

3. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Yazıları okuyunca şok oldum arkadaşlar. Amma büyük tartışma yaşamışsınız, üzüldüm..

Kendimle ilgili kısmı anlatmam gerekirse,

Ben pankart olayının yazılarını okumayı para gönderdikten sonra bıraktım.Para gönderip fikir vermenin doğru olacağını düşünmedim ve işin içinde bu işi bilen sizler olduğunuz için gerek olmayacağını düşündüm..

Ancak neden bu konuda anlaşmazlık oldu ben anlayamadım. Eğer sıkıntı varsa, ki doğaldır bu sıkıntı, gelinir foruma bir konu açılır hatta sabitleriz heryere duyuru asarız insanlar ne istiyorsa onu yaparız. Çünkü sözler her zaman için eleştirilecek her zaman için birileri tarafından beğenilmeyecek.

Yinede ortaya bir şekilde bir fikir çıktıysa , bu saatten sonra yapacak bişey yok değil mi,?

Bir kaç ay sonra yeniden yapılır çok büyük rakamlar değil bu verdiklerimiz..

Bir Çin Atasözü derki,

"Birisine laf söylerken onunla bir daha yüz yüze bakacağınızı düşünün, bir dostunuza sırrınızı açarkende bir gün onunla aranızın bozulacağını düşünün"

Kalplerinizi kırmışsınız gereksiz yere..

Şimdi son durum nedir ben anlamadım. Ve bu yapılan şeyin resmi yokmu *

4. cem_goren

cem_goren Müdavim

Alınan Beğeniler:
    0

volkan abı haklısın hemde sonana kadar.
    karsıt fıkırler olacaktır ıllakı ama hanı artık bırbırımızı kırmaya kadar geldı sergen-yıgıt-ayberk-erdı-ben yada herhangı bırılerı (hanı ornek verıyorum sadece) tartısmaya baslandı bu kadar basıt bı olay ıcın ben kımsenın kalbını kırmak ıstemem kı bunuda belırttım...

abı senın ve gokhan abının bana gonderdıgı paralarla ben bıseyler yaptım 3tane pankart yarın asacagız bı aksılık olmassa sebaya. o ara erdı eger makınesıyle gelırse fotolarını ceker buraya kor.

fazla ıyı bı calısma olmadı ama en azından yapmamakdan yada tartısmakdan ıyıdır...

5. kralcarsi

kralcarsi Admin

Alınan Beğeniler:
    15

noldu pankart ?

6. cem_goren

cem_goren Müdavim

Alınan Beğeniler:
    0

amatorce bı calısma cıktı benden sımdı pankartlar erdıde :)
    bıseyler yapıcam dıyordu bakalım ne oldu :)

bu arada kumas ısını salondakılerle konusmak lazım ayberk :)

7. noumAyberk

noumAyberk Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Sonerden Ali abiye ulaşırız. Siyah sağlam bezleride alırız :) Daha güzel olucak daha çok güzel :)

8. cem_goren

cem_goren Müdavim

Alınan Beğeniler:
    0

boyalarıda bı sekılde hallederız.
    guzel kalıcı bısey olacak gıbı :)

9. cem_goren

cem_goren Müdavim

Alınan Beğeniler:
    0

guzel bısey yapmaya yaklasırken....
    :)

10. erdibatmaz

erdibatmaz Üye

Alınan Beğeniler:
    7

konuşun alın abi şu bezleri beraber yazalım bir şeyler.

Bu Sayfayı Paylaş