Özgecan'ı Öldürüp, Yaktılar !

'Serbest Vuruş' forumunda NoPasaran tarafından 14 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Çağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü 1'inci sınıf öğrencisi Özgecan Aslan'a ulaşamayan ailesi, geçen çarşamba gecesi polise kayıp olduğu yönünde dilekçe verildi. Üniversiteli Özgecan, ailesi, arkadaşları ve polis tarafından heryerde aranırken, dün akşam saatlerinde Tarsus- Mersin- Adana arasında yolcu taşımacılığı yapan 33 B 8756 plakalı minibüsün sürücüsü 26 yaşındaki Suphi Altındöken jandarma noktasında durarak otoyola nasıl çıkacağını sordu. Jandarma askerleri, minibüsün tarif ettikleri yol yerine ormanlık alana doğru gittiğini fark edince şüphelenip takibe başladı. Jandarma ekibi, peşinden gittiği minibüsü yol kenarında durdurup arama yaptı.

Sürücü Suphi Altındöken ile yanındaki babası 50 yaşındaki Necmettin Altındöken ve 20 yaşındaki Fatih Gökçe'nin bulunduğu minibüste kan izlerine rastlandı. Sürücü Suphi Altındöken, müşteri olarak minibüse aldıkları 2 yolcunun kavga ettiğini o yüzden lekelerin olduğunu ileri sürdü. Gözaltına alınan 3 şüpheli, yapılan işlemlerin ardından serbest bırakıldı.

ÖNCE ŞAPKASI BULUNDU
    Araştırmasını sürdüren jandarma, üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın, kayıp bilgisi üzerine tekrar minibüsü aramaya başladı. Tarsus'ta yapılan yol kontrolü sırasında, 33 B 8756 plakalı söz konusu minibüs, içinde Necmettin Altındöken ve Fatih Gökçe ile birlikte ele geçirildi. Minibüste yeniden yapılan aramada, bulunan bir kadın şapkası, kayıp öğrencinin babası Mehmet Aslan'a, gösterildi. Baba Mehmet Aslan, şapkanın kızı Özgecan'a ait olduğunu söyledi. Bunun üzerine sorgulanan Necmettin Altındöken ve Fatih Gökçe, genç kadını bıçaklayarak öldürdüklerini, cesedini benzin dökerek yaktıklarını, ardından da Çamalan Köyü Alman Mezarlığı yakınındaki Cin Deresi yatağına attıklarını itiraf etti.

PİKNİK ALANINDA BULUNDU
    Bugün sabah saatlerinde, şüphelilerin gösterdiği yerde yapılan aramada, dere yatağında piknik yapılan çamlık alanda, vücudunun bir bölümü yanmış kadın cesedi bulundu.

Tarsus Devlet Hastanesi'ne getirilen cenaze, kayıp genç kadının Tarsus'ta en son birlikte görüldüğü arkadaşına gösterildi. Cesedi teşhis edemeyen ve kimliği açıklanmayan genç kadın, kıyafetleri görünce arkadaşına ait olduğunu söyleyip fenalık geçirdi.

Jandarma tarafından sakinleştirilen genç kadın, "Çarşabma günü öğlene kadar birlikte okuldaydık. Saat 13.30'da okuldan birlikte çıktık. Alışveriş merkezinde yemek yedik, akşam saatlerinde minibüse bindik. Ben yolda indim o da evine gitmek üzere devam etti. Aynı gece kayıp olduğu bilgisini aldık, bir gün sonra da okula gelmedi" dedi.

Aslan Ailesi de cenazesinin kızları Özgecan'a ait olduğunu, minibüste bulunan şapka ve kıyafetlerinden teşhis etti.

DNA TESTİ BELİRLEYECEK
    Ancak yüzüyle birlikte vücudunun bir bölümü yanan cenazenin kesin olarak Özgecan Aslan'a ait olduğunu belirlemek için aile fertlerinden alınan DNA örnekleri ile karşılaştırma yapılacak.

Gözaltına alınan Necmettin Altındöken ve Fatih Gökçe'nin sorgusu devam ederken ilk gözaltına alındıklarında minibüsü kullanan şoför Suphi Altındöken'in yakalanması için çalışma başlatıldı.

Şüphelilerin, genç kadını neden öldürüp cesedini yaktıkları ise yapılan soruşturma sonucu ortaya çıkacak.

CENAZE OTOPSİNİN ARDINDAN MERSİN'E GÖNDERİLDİ

Tarsus İlçesi'nde üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın cenazesi, otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu'nda getirildi. Burada yapılan otopsinin ardından genç kadının cenazesi yakınlarına teslim edildi. Bu sırada yakınları gözyaşlarına boğuldu. Aslan'ın cenazesi toprağa verilmek üzere Mersin'e götürüldü.

2. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Ynt: Özgecan'ı Öldürüp, Yaktılar !

Öldürenler

https://www.facebook.com/33el345?pnref=story

https://www.facebook.com/profile.php?id=100004540985134&fref=ts (Bunu hacklemişler)

3. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77

Bu namussuz şerefsizlere ne ceza verilirse verilsin ailenin de hala vicdanı olan insanların da acısı hiç hafiflemeyecek.

Keşke aileye teslim edilseler de görseler dünyanın kaç bucak olduğunu.

Özgecan'a da bir kez daha rahmet diliyorum. Huzur içinde uyusun.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla

4. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131

Ciddi anlamda söylüyorum versinler halka linç edilsinler veya canlı yayında felan idam edilsinler bir şeyler yapılsın sadece 10-20 yıl veya müebbet cezası verilmesin

5. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

:'(

6. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

MİNÜBÜSTE TECAVÜZE KALKIŞTI
    Türkiye�yi ayağa kaldıran vahşetin kurbanı Özgecan Aslan toprağa verilirken, olaydaki sır perdesi de aydınlanmaya başladı.

Şüphelilerin ilk ifadeleri ve elde edilen delillere göre olay şöyle gelişti:

Çağ Üniversitesi öğrencisi Özgecan Aslan, Mersin�deki evine gitmek için bir arkadaşıyla halen Tarsus İlçe Jandarma Komutanlığı�nda sorgulanan cinayet şüphelisi şoför Suphi A.'nın minibüsüne bindi. Tarsus�ta oturan arkadaşı inince Özgecan minibüste tek yolcu kaldı.

Şoför Suphi A. Mersin�e D-400 karayolundan gitmesi gerekirken güzergah değiştirerek Tarsus- Mersin Otoyolu doğru saptı. Sürücünün güzergahını değiştirmesinden 'kaçırılıp başına kötü bir şey geleceğini� anlayınca tepki gösteren Özgecan, onunla tartıştı. Yola devam edip minibüsü tenha bir yerde durduran Suphi A.'nın tecavüze kalkıştığı Özgecan, yanında taşıdığı biber gazını sıkarak karşı koydu. Boğuşma sırasında Özgecan, Suphi A.'nın yüzüne tırnaklarını geçirip direndi. Şoför Suphi A., bıçağını çıkarıp Özgecan�a defalarca sapladı ardından araçta bulunan demir çubukla vurarak öldürdü.

Suphi A., Özgecan�ı öldürdükten sonra cesediyle birlikte Tarsus�a dönüp babası Necmettin A. ve arkadaşı Fatih G.�den yardım istedi. Onlar da gelince birlikte Özgecan�ın cesedi ortadan kaldırmak için benzin alıp ormanlık bölgeye götürüp, Cinderesi�nde yaktı.

Tarsuslu varlıklı bir aileden olan Necmettin A.'nın kuyumcu olduğu, işleri bozulup iflas edince şoförlük yaptığı, kaçakçılık suçundan sabıkalı olduğu ve bir süre önce trafik kazasına karıştığı belirtildi.

ACILI ANNE İSYAN ETTİ: İDAM EDİLSİN
    Özgecan Aslan'ın annesi Songül Aslan, "Bir dolmuşa binip de evine gelirken bu katliamın olmasına benim aklım ermiyor, akıl sır erdiremiyorum. Kızımın tek hatası dolmuşa binip evine gelmek mi" dedi.

Aslan, kızı için Mersin Şehir Mezarlığı'nda düzenlenecek cenaze töreni öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, kızının katil zanlılarının en büyük cezayı almasını istediğini söyledi.

7. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77

Ya valla versinler şu adamları halka. Bak 15 dakika bile yeterli.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla

8. Simurg

Simurg ★ Kartaliçe ★

Alınan Beğeniler:
    91

Şerefsiz, ırz düşmanı, adiler.
    Kanım donu.
    İdam ediceksin bunları küçük küçük kesip acı çektire çektire öldürceksin.

9. banucan

banucan Üye

Alınan Beğeniler:
    114

duyduğum andan itibaren göz yaşlarıma hakim olamıyorum
    ne yani bu kadar kolay mı?
    kızlar hangimiz ürkmüyoruz ki minibüste tek kalmaktan ve ya otobüste
    yada hangimiz taksiye binerken arayıp babamıza plakasını söylemiyoruz ki
    gece yi bırakın akşam hava kararınca sokaklar tehlikeli diye diken üzerinde yürümüyoruz ki
    yahu nedir bu bu kadar mı herşey
    bu ülkede kız tecevüze uğruyor söyleyemedi diye aynı kişi tarafından defalarca daha tecavüze uğruyor neden dişi köpek kuyruk sallamazsa erkek gelmez yargısı hepiniz ölün yaratıklar ölün ki insanlar rahat yaşasın!

10. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Aslında aynen haklısın banu ya

Sen bakma biz erkekler bile gece eve giderken tedirginiz her an..

Bu ozgecan içinde bende çok duygulandım zaman zaman . Dusundum. Allah yasatmasin ya bi daha kimseye.

Şunu bile düşündüm. Ya lanet olsun şerefsiz tecavüz et ve gitsin dese bu sefer toplum olarak kızı yargilayacagiz kuyruk salladı orospu diye. Düşün yani ne kötü bişey..

Ben kimse için ölümü hak görmüyorum ancak bu tecavüz olayları ve sonrasındaki ölüm için olanlara ne yapılırsa yapılsın az derim..

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. KeePSaKe

KeePSaKe Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    9

Teröristler,tecavüzcüler için idam gelsin zaten bunların yaşamaya hakkı yok.Boşuna nefes alıp veriyorlar.

12. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    330

Yazip yazip siliyorum, kizi olan bir baba olarak dusunuyorum, hayat biter o an.
    Idam konusunda hemfikirim.

En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever
    Un cavaliere non lascia mai una Signora !

13. Delirdik

Delirdik Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    9

Mersin Barosu Başkanı Antmen: "Mersin'den hiçbir avukat bu canileri savunmak istememektedir. Ceza Muhakemeleri Kanunu (CMK) müdafiliğinden görev gelmesi halinde avukat arkadaşlarımız bunu kabul etmeyeceklerdir"

Mersin Barosu Başkanı Alpay Antmen, Tarsus ilçesinde ölü bulunan Özgecan Aslan'ın katil zanlılarını Mersin'den hiçbir avukatın savunmak istemediğini belirtti.
    Antmen, yazılı açıklamasında, Özgecan Aslan'a Allah'tan rahmet, acılı ailesine ve yakınlarına ise sabır diledi.
    Aslan'ın katil zanlılarının yakalanıp, soruşturmanın devam ettiğini hatırlatan Antmen, şunları kaydetti:
    "Yargılama sürecinde sonuna kadar ailenin yanında olacağız ve bu davaya müdahil olup, sanıkların en ağır cezalandırılması için elimizden geleni yapacağız. Öte yandan Mersin'den hiçbir avukat bu canileri savunmak istememektedir. Ceza Muhakemeleri Kanunu (CMK) müdafiliğinden görev gelmesi halinde avukat arkadaşlarımız bunu kabul etmeyeceklerdir. Herkesin savunma hakkı bulunduğu düşünülse dahi biz canileri savunmak istemiyoruz."

14. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92
    Ya bunlar nasıl savunuluyor zaten anlamıyorum ya :/ avukat olsam asla bu davalara bakmazdım. Boşanma/veraset yeter.

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

http://www.facebook.com/video.php?v=10152719761856169

Filli Boya 21:00-22:00 arası tüm kanalların reklam kuşaklarını satın alarak Özgecan için ekran kararttı. ‪#‎Özgecanİçin‬

16. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131

http://grihat.com/ozgecan-cinayetinin-zanlisi-hastanelik-oldu-iddiasi-10105h.htm

17. Simurg

Simurg ★ Kartaliçe ★

Alınan Beğeniler:
    91

Inşallah dogrudur haber ama sanmıyorum tek kisilik hucrede degil mi bu şerefsiz

♥♡♥ Beşiktaşım Oleyyyy ! ♥♡♥

18. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131

Bu Fatih Gökçe tam şerefsizmiş ya ulan öldür diyeceğine götürelim hastaneye desene şerefsiz!

http://m.mynet.com/index.htm#http://www.mynet.com/haber/iphone/yasam/ozgecanin-katil-zanlilari-tutuklandi-1709058-1

19. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    330
    #kadınaşiddetehayır

Daha önce görmussunuzdur kesin ama tekrar paylasmak istedim. Lutfen sonuna kadar seyredin.

https://www.youtube.com/watch?v=FY7xEjiAcWs&feature=youtu.be

20. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

:))

Çok güzel

Bu Sayfayı Paylaş