Menajerlik Kariyerleriniz -Tüm Oyunlar-

'Oyun' forumunda hun tarafından 24 Ocak 2013 tarihinde açılan konu

1. El Colgado

El Colgado Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Ynt: Menajerlik Kariyerleriniz -Tüm Oyunlar-

erhun yanlış anlama sadece merağımdan soruyorum. aynı anda hem cech hem dzeko hem agüero transferini yapacak bütçe var mıydı inter'de?

2. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

Bilmiyorum valla Inter'le hiç oynamadım ama baktım şimdi Inter'le kariyer yapmak istesen 42.5m€ bütçe veriyor.
    Agüero'yu Villarreal'e transfer edecektim 2014'te bedeli 33m€. Sözleşme sonu olduğu için 30m€'ya alabiliyordum.
    İlk başlanılan yıl (sezon başı veya ortası) 3'ünü birden almak çok zor olur herhalde. Baya futbolcu satmak lazım.

Edit: Yiğit'in yazdığına istinaden sorulmuş sanırım, o yazılanı yeni gördüm. Aldığı kupalar, sattığı oyuncular falan olabilir tabii. Villareal'e başladığımda 10m€ bütçe veriyordu, geçen sezon istesem hem Agüero'yu hem Iniesta'yı alacak param vardı (ikisininde sözleşmesinin son yılıydı 30'ar verdim kabul ettiler, param çok azalacak diye vazgeçtim). Eskiden PES'te master lig çok oynuyordum, onda en büyük sorunum futbolcu satmaktı. Alıyordum uygun fiyata, değerini gayet iyi katlıyordum ama alan çıkmıyordu yüksek maaşla elimde patlıyordu en son kontrat yenilemeyip bırakıyordum. Bu oyunda 4-5-6-7-8 civarına aldığım adamları 20+ 'ya satıyorum.

Bu arada Ilie 2 ay, Mario Gaspar 6 ay, Cuenca 4 ay yok. Almeida'nın Dentinho'nun sakatlığında kendimde suç bulmaya başlayacağım ;D
    Lica'da 1.5 ay yok.

Lazio'dan teklif geldi, menajer arayan takımlar Chelsea-Liverpool-Bayer Leverkusen-Schalke'ydi. En az bütçe Schalke'nindi ama Schalke'ye gitmek istedim. Kontrat gönderdiler kabul ettim. Arsene Wenger mantığına burada da devam takımın dedeleri Huntelaar-Farfan-Barnetta'yla yolları ayırarak işe başlıyoruz. Ocağın 5'i şuan, ay sonuna kadar kadroyu istediğim gibi yaparım umarım. Adam satmadan kimseyi alamam bütçe 1.5m€

3. RMC07

RMC07 Üye

Alınan Beğeniler:
    2

şu fm ye ara transfer update i çıksa da başlasam yeni oyuna.

4. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92

yolladıklarımı görmedin sanırım?

5. El Colgado

El Colgado Üye

Alınan Beğeniler:
    9

yiğit bütün samimiyetimle söylüyorum o mesajı senin attığını şimdi farkettim yoksa erhun'a sormazdım. hay allah, çok özür dilerim.
    ama o zaman sana sorayım tabi yine aynı şekilde yanlış anlama diye başlamak istiyorum. yolladıklarını gördüm ama ne bileyim üç kaliteli transfer yapacak para oluyor mu inter'de onu merak ediyorum.

6. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92

30 küsur milyon başlangıç bütçesi verdiler.
    20 küsüre sneijder 12'ye handanovic 6'ya diego milito ve cassano 3'er 4'er e de diğerleri gitti.
    12'ye cech
    19'a dzeko
    39'a agüero geldi.

7. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92

bu arada da NBA 2k13'te ilk 5'im --> Chalmers-Wade-LeBron-Gasol-Gasol :D

8. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

Schalke'de istediğim kadroyu tam anlamıyla yapamadım, 4 transfer yapabildim (Huntelaar'ı Pierre Michel Lasogga ile, Barnetta'yı Jo Inge Bernet ile, Farfan'ı Gökhan Töre ile takas ettim, Krsticic'i satın aldım) ancak yeterli oldu. 6'ncı veya 7'nciydiler geldiğimde lider Bayern'le 7 puan fark vardı. Sezon bittiğinde 74'le liderdim 71'le Dortmund 2'nci, 68'le Bayern 3'ncüydü.

Avrupa Kupası finalinde Arsenal'ı Lasogga'nın golüyle 1-0 mağlup ettim.

Hildebrand, Obasi, Edu, Metzelder sene sonu emekli oldu.

9. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77

İbrahimovic Beşiktaş'ta :D

10. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

Portekiz 3-2 İspanya

Avrupa şampiyonuyuz. Sözleşme yeniledim aslında ama bırakasım var, Almanya veya İngiltere'yi istiyordum çoğu ülkeden teklif geldi bu 2 liden teklif gelmedi. Neyse bakalım belli olmaz ne yapacağım belki devam ederim.

11. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

Portekiz'i bıraktıktan sonraki gün Almanya'dan teklif geldi. Dünya Kupası elemelerinde kayıpsız gidiyoruz, tüm maçlarımızı kazandık.

2016-2017 sezonu sona erdi. Almanya kupasında finalde Fortuna Düsseldorf'u 3-0 mağlup edip kupayı aldım. Şampiyonlar ligi finalinde Barça'yı mağlup edip kupayı aldım. Ligde 97 puanlı Bayern Münih, 77 puanlı Borussia Dortmund'un arkasında 69 puanlı 3'ncü oldu, 4'ncü 61 puanlı Hamburg, 5'nci 60 puanlı Hannover oldu.

Bernd Leno
    Adam Matthews Thomas Rogne Benedikt Höwedes Ricardo Rodriguez
    Emre Can Marco Höger
    Gökhan Töre Jo Inge Bernet Andre Schürrle
    Mauro Icardi

Lasoggna, Ulreich ve Krsticic'e çok iyi teklifler geldiği için sattım. (Kaleci 13m€, Krsticic 13.3m€, Lasogga 23m€)

Şuan ki takımımda sadece forvetten memnun değilim, para kazanmak için aldığım genç bir forvet zaten. Lig başlamadan yerine daha iyisini alırım. Onun dışında iyi teklif gelmedikçe bu kadroyla devam etmek istiyorum.

Transfer sezonu açıldı. 1 Temmuz'dayım. 96m€ bütçem var.

12. El Colgado

El Colgado Üye

Alınan Beğeniler:
    9

icardi'nin ismi inter'le anılıyor ama. sampdoria'da iyi bir sezon geçiriyor.

13. erdibatmaz

erdibatmaz Üye

Alınan Beğeniler:
    7

cm 03-04 forever.

14. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

Icardi'yi 6.5m€'ya Bilbao'ya sattım. 13m€'ya Samed Yeşil'i aldım. Hiç yapmadığım, kolay kolay yapmayacağım tarzda bir transfer, genelde sözleşmesi sene sonu bitecek oyuncuların peşinde koşuyordum.

Höger 8m€'ya gitti, 16.5m€'ya Yann M'Vila'yı aldım.

15. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

Tribun Dergi @tribundergi
    Liverpool'da Samed Yesil capraz baglarini yirtti. 6 ay yok.

:-X

16. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

2017-2018 sezonunda D.Pokal'da 2'nci turda Sankt Pauli'ye 2-1 mağlup olup elendim.

Ligi Dortmund'un 4 puan önünde bitirerek şampiyon oldum.
    Şampiyonlar ligi finalinde AC Milan'ı yenerek kupayı aldım.

Samir Handanovic
    Matthews Sorensen Hoffman Chris Günter
    M'Vila
    Granit Xhaka
    Gökhan Töre Schürrle
    Jo Inge Bernet
    Samed Yeşil

kadro en son bu şekildeydi. Sol bek yedek sol bekim, ilk 11'de İngiliz vardı adı aklımda değil 6 ay sakatlandığından çok oynamadı.

İlk kariyerimdeki hata bunda da oluyor, durduk yere oyundan atıyor. Villareal ve Schalke, kariyerimde 2 takım çalıştırmış oldum. Alman milli takımının başındaydım, elemelerde 1'nciydik yazın Dünya Kupası vardı kötü oldu bu. Neyse yeni kariyere başlarım ilerleyen günlerde.

17. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92

Bayern München'deyim

kalede Joe Hart-Fernando Muslera

defans Rafinha-Pique-Dante-Kompany-Badstuber-Jordi Alba-Alaba-Contento

Ortasaha Schweinsteiger-Sergio Busquets-Toni Kroos-Xherdan Shakiri-Gareth Bale

Forvet Pizarro-Cavani-Willian-El Shaarawy-Genç 1-Genç 2

Diziliş;

Kaleci

Rafinha Pique Kompany Bale

Sch Kroos Busq

Willian Cavani El Shaarawy

18. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92

19. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

SS Lazio kariyerimle 1 sezon yaptım, yaz döneminde oyundan atıyor. Anlamıyorum neden oluyor bu, daha önceki kariyerlerimde 2020 ve 2018 de atıyordu, bunda daha ilk sezon başında attı. Lig ve kupayı kazandım, Avrupa kupasında mücadele etmiyorduk.

Allan McGregor
    Ignazio Abate Salvatore Bocchetti Giuseppe Bellusci Sokratis Papastathopoulos
    Antonio Candreva
    İlkay Gündoğan Miralem Pjanic
    Gökhan Töre Senad Lulic
    Miroslav Klose

Yedek&Rezerv
    Kaleci: Jay Lynch
    Defanslar: Ivan Ivanov-Luca Di Matteo-Fabio Pisacane
    Orta Sahalar: Paul Pogba-Ricardo Cazzola-Massimo Murdocca-Federico Viviani
    Forvetler: Mauro Zarate-Libor Kozak-Henrik Ojaama

Daima az kişiyle kadro kuruyorum. 11 tane asım var, geri kalanlar sakatlık, kart cezası falan olursa diye stepne görevi görüyor. Ara sıra oynayacak diye teklif yaptığımdan (futbolcuların morali bozuluyor diğer türlü, takımda iç huzuru bozmuyorum ;D ) çok iyi oyuncular kabul etmiyor. 11 as + 7 yedek + sakat-ceza olursa diye 3-4 tane de rezerv oyuncu işimi rahat görüyor.

Güzelde takım olmuştu, Klose gol kralı olmuştu falan iyi gidiyordum. Sola devre arası çok saçma takviye yaptım, adam akıllı bir sol bek alıp yoluma devam edecektim. Neyse ilerleyen zamanlarda alt liglerden parası olmayan bir takım alıp yükseltmek istiyorum.

Bu arada Viviani çok iyi, 19 yaşında Serie B'de bir takımdan aldım (amblemler orijinal olmadığı için aklımda kalmadı ama renkleri kırmızı beyazdı) çok iyi pas dağıtıyor. Değeri de 1m€ altında. FIFAcılara duyurulur.

20. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92

2022'lere kadar geldim

Bu Sayfayı Paylaş