HunterX özel başlık

'Oyun' forumunda CooLDumaN tarafından 5 Nisan 2008 tarihinde açılan konu

 1. HunterX

  HunterX Üye

  Katılım:
  1 Ağustos 2012
  Mesaj:
  424
  Alınan Beğeniler:
  0
  GREED Black Border FULL 3 ALTERNATİF

  [​IMG]

  SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
  İşlemci: Intel Pentium 4 3,2 GHz / Athlon 64 3500 +
  Ekran Kartı: 128 MB VRAM ? DirectX 9.0 uyumlu ekran kartı (Nvidia GeForce 6200 veya ATI Radeon 9700)
  Bellek: 1 GB RAM
  Sabit Disk: 1 GB boş alan
  İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP / Windows Vista
  Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı
  Direct X: 9.0
  Kurulum: 7-zip programı ile dosyaları açtıktan sonra setup.exe ile oyunu kurunuz.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]


  [​IMG]
  http://turbobit.net/rp2vjaypc900.html


  [​IMG]
  http://letitbit.net/download/10358.17672c67f12b5b06804f85ec6d6f/GREED_Black.Border-HunterX.rar.html

  OYUN AŞİVİM İÇİN TIKLAYIN (GÜNCEL)
  http://turbobit.net/download/folder/1297962
   
 2. HunterX

  HunterX Üye

  Katılım:
  1 Ağustos 2012
  Mesaj:
  424
  Alınan Beğeniler:
  0
 3. HunterX

  HunterX Üye

  Katılım:
  1 Ağustos 2012
  Mesaj:
  424
  Alınan Beğeniler:
  0
  Pinball Master 3D FULL ALTERNATİFLİ

  Become a Pinball Master.
  Pinball Master 3D behaves like a real pinball game, thanks to the 3D real time simulation. Play alone and develop your reflexes or challenge your friends with multiplayer mode.
  The graphics, slopes, music and other realistic sound effects enable you to rediscover all the sensations of playing a pinball game on your computer.
  Pinball Master 3D contains 3 different pinball tables:
  Space - fight the invading Aliens in order to save the planet.
  Western - visit the plains of the Far West.
  Football - become champion of the football world.
  Main Features:
  3 different pinball games.
  3 levels of difficulty - easy, intermediate and hard.
  Multiplayer mode - 1,2,3 or 4 players.
  Use the 3D zoom to view the game from different angles.
  Realistic music and sound effects.
  Automatically records your best scores.

  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]
  http://turbobit.net/jblm8cqiuw4n.html


  [​IMG]
  http://uploaded.net/file/ben7n2mj


  OYUN AŞİVİM İÇİN TIKLAYIN (GÜNCEL)
  http://turbobit.net/download/folder/1297962
   
 4. HunterX

  HunterX Üye

  Katılım:
  1 Ağustos 2012
  Mesaj:
  424
  Alınan Beğeniler:
  0
 5. HunterX

  HunterX Üye

  Katılım:
  1 Ağustos 2012
  Mesaj:
  424
  Alınan Beğeniler:
  0
  Railroad Tycoon 3 TR Haritasi | FULL | TEK Link | Alternatif

  [​IMG]

  Çoğumuzun hayatında, demiryolu ulaşımıyla ilgili birbirinden güzel, ama her yönüyle diğer gezi anılarımızdan farklı olan anılar yok mudur? Kendine ait bir büyüsü vardır demiryollarının. Daha trene binmek için geldiğimiz garda gireriz bu atmosferin içine. Kimi zaman buruk, kimi zaman sevinçli ama dediğim gibi, bir farklı atar kalbimiz demiryolunda. Her ne kadar ülkemizde bazı ideolojilerin simgesi olduğu için pek sevilmeyip, bakılmasa da, çürümeye bırakılsa da, hep varolmuştur demiryolları. Avrupa'da, Amerika'da ve Asya'da, kısacası sanayi inkılabını tam olarak gerçekleştirebilmiş ülkelerin hepsinde çok yaygın (aynı zamanda son teknoloji ile donatılmış olarak) kullanılır. Oyunumuz da, demiryollarının bu gelişim sürecini, önemli duraklarıyla birlikte ele alan bir oyun. Lafı daha fazla uzatmayıp oyuna geçeyim...

  Oyun hakkında ilk söylenebilecek şey, kalite ve güzellik olarak her yönüyle (ses, grafik...) diğer tüm Railroad Tycoon oyunlarını katlamış olması. Mesela Railroad Tycoon 2'nin grafikleri bana göre çok iyiydi ama bu oyun ondan bile kat kat daha iyi. İlk oyunu alırken kafamdaki tüm negatif fikirler, oyunu daha ilk oynadığımda yok oldu. Bu negatif fikirler, genelde hepinizin bana hak vereceği gibi, Tycoon oyunlarının genelinde olan şeyler. Örneğin, oyunun uzun süreli oynandığında insana ölümcül bir sıkıntı vermesi, grafiklerin özensizliği, gereksiz ve gerçeklikten uzak (aynı zamanda boğucu) detaylar, birbirini tekrar eden ve ilerledikçe bitirilmesi imkansızlaşan görevler vs... Düşünün yukarıda saydığım tüm bu kötü özelliklerden yoksun bir Tycoon oyunu. Yani bu oyun bir devrim yaratmış. Nasıl yani dediğinizi duyabiliyorum ve sorunuza hemen cevap veriyorum:

  Oyunu aldınız ve yüklediniz makinenize. Daha karşınıza çıkan ilk autorun setup ekranında, "Play Railroad Tycoon 3" ikonun dışında, sizi bekleyen birçok alternatif buluyorsunuz. Bu alternatiflerin arasında, direkt olarak CD'den çalışan bir mini-oyun, kendinize haritalar yapabileceğiniz bir harita editörü ve oyunun demo versiyonu gibi, birçok ilginç ve birbirinden zevkli seçenek var. Bu seçenekleri de denemenizi tavsiye ederim. Neyse, biz oyunumuza dönelim. Oyunun giriş demosu, abartmak gibi olmasın ama son zamanlarda izlediğim en müthiş ve sanatsal demo. Yani size yazının başında bahsettiğim tüm o trenyollarıyla ilgili hisleri bize tekrar hatırlatıp oyuna müthiş bir gazla başlamamızı sağlıyor. Ne yalan söyleyeyim, bence oyunu oyun yapan en önemli şeylerden biridir demolar. Hem ara demolar olsun, hem de giriş demosu olsun, bence oyunun atmosferini oyuncuya yansıtmanın en etkin ve vazgeçilmez yoludur. Bilmiyorum ne kadarınız hatırlayacak ama "C&C Red Alert" demoları vardır ki insanı sarar, ele geçirir ve siz kendinizi gerçekten dünyanın kaderini değiştirecek bir general olarak hissederdiniz. Bu oyunun demoları da C&C kadar olmasa da gerçekten çok iyi hazırlanmış.

  Demodan sonra ana menüye geliyoruz. Burada birçok oyunda rastladığımız menüler mevcut. Bu arada menüler arasında Multiplayer Game seçeneği dikkatinizi çekecektir. Yani eğer isterseniz, arkadaşlarınızla, Internet üzerinden istediğiniz senaryolarda kapışabilirsiniz. Bir Tycoon oyunu için müthiş bir gelişme daha yani. Oyunumuzdaki bir diğer başlık da Tutorial. Bu seçenekle, oyunun oynanışı hakkında öğrenilmesi gereken herşeyi öğrenebiliyorsunuz. Genelde, oyunların gizemini kaçırdığı için pek sevmediğim bir şeydir tutorial oynamak. Ama bu oyun için gerekli bir şey. Bu şekilde, oyunda, hiç bocalamadan ve takılmadan her şeyi yapabilir hale gelip, başarınızı oldukça arttırabiliyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim. Gelgelelim oyunun asıl ve en güzel yerine; Single Player moduna. Burada isterseniz Campaign, isterseniz de Scenerio oynayabiliyorsunuz.Scenerio'da bir harita seçip (tamamen gerçeğine uygun hazırlanmış yerlerin haritaları), şirketinizle işe koyuluyorsunuz. Campaign ise tamamen ayrı bir dünya. Bu seçeneği seçerseniz, bir tren müzesine gidiyor ve burada bulunan vitrinlerden istediğiniz oyunu seçip başlıyorsunuz. Bu müze farklı odalara ayrılmış durumda (Kıtalara göre ayrılmışlar) ve en kolayı en sağdaki odanın (Amerika kıtasının Campaign'leri) yine en sağdaki vitrini. Bu Campaign'den başlamanızı öneririm. Burada seçim yaptıktan sonra o bölüme ait ara demoyu izliyoruz ve bizden istenen görevleri öğreniyoruz. Bu görevler üçe ayrılmış. Birincisi, minimum yapılması gereken şeyler ki, bunları yaparsak bronz madalya kazanıyoruz, ikinci olarak daha zor (veya ilkine ek olarak) yapılması gereken şeyler. Bunları da yaparsak gümüş ve son olarak da, bunlara da ek olan şeyler var ve onları da yapabilirsek altın madalya kazanıyoruz. Bu sayede, müzedeki vitrinlerimizin üzerine kazandığımız madalyalar konuluyor.

  Oyun aslında oynanması çok zor bir oyun değil. İki ana kısımdan oluşuyor. Birincisi Trenyolu Şirketi Yönetimi (raylar yaparak şehirleri bibirine bağlamak, istasyonlar ve benzin ve su istasyonları kurup Trenyolu yolcularına destek verecek binalar kurmak. Hotel, restorant, postane... gibi), ikincisi ise bir borsacı olmak (şirketin hisselerini satmak veya geri almak, bankalardan borç almak -ki çok önemlidir, bazı yan sanayi kuruluşlarına ait binalar alıp satmak, ya da bu fabrika ya da binaları kurmak vs.) Bu işlerden ikincisi her ne kadar zor gözükse de, aslında sadece oyuna renk olsun diye konmuş. Yani bu tür işlere hiç bulaşmadan da görevleri yerine getirebilirsiniz. Ayrıca Tutorial'ı oynarsanız da, bu tür ekonomiyle ilgili şeyleri kontrol etmeyi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

  Oyunda kullandığımız haritada, şehirlerin büyüklükleri yıldızlar aracılığıyla ifade ediliyor. Örneğin, bir şehir bir yıldızlı ise, oradaki yolcu ve yük miktarı üç yıldızlı bir yerin yaklaşık üçte biri kadar. Bu yıldızlar bizim tren yolu güzergahlarımızı seçmekte büyük destekçimiz oluyorlar. Ayrıca haritayı istediğimiz gibi evirip çevirip, yaklaşıp uzaklaşabiliyoruz. Bunlara ek olarak, eğer istersek sanki trenle yolculuk yapıyormuşcasına, bir trenimizi takip edebiliyoruz. Yaptıklarımızı bu şekilde yakından izlemek insanı oldukça tatmin ediyor. Ayrıca, oyunumuzdaki haritalar gerçekte olduğu gibi inişli çıkışlı. Yani gerektiğinde köprü ve viyadükler yapmak, gerektiğindeyse tüneller kazmak zorunda kalabiliyoruz. Tabii ki bu tür işlemler oldukça pahalıya patladığından, en iyisi mi siz dağları delmek yerine, etrafından dolaşmayı deneyin derim Şimdi de oyunun ses ve görüntü açısından bize kattıklarına geçelim.

  Oyunun müzikleri, bence oyuna çok iyi gitmiş. Genelde bize kovboy filmlerini anımsatan Country tarzı müzikler içeren oyun, bu müzikler her ne kadar uzun süre dinlendiğinde bizi sıkmaya başlasa da, yine de olabileceğin en iyisi gibi duruyor ve atmosferi oldukça destekliyor. Ayrıca, oyun içerisindeki animasyon sesleri de oldukça iyi olmuş. Örnek verecek olursak, bir tren gara yanaştığında ve gardan kalkarken seslerin detayları çok iyi olmuş. Zaten grafikler o kadar iyi ki, sesleri ikinci plana itiyor.

  Ve grafikler... Bence müthiş, hatta şahane. Sanki bir Tycoon değil de bir FPS oynuyoruz. O detaylar, o yaklaşıp uzaklaşmalardaki müthiş geçişler. Sanki gerçekten öyle bir dünya var, biz de bir uydu aracılığıyla bu dünyaya istediğimiz gibi bakıp uzaydan bu dünyaya müdahale ediyoruz gibi. Ayrıca, şehirlerin temsilleri de oldukça mantıklı bir şekilde yapılmış. Yani hayatınızda hiç trene binmediyseniz, ya da kırlarda bayırlarda gezmeyi çok seviyorsanız ve fırsat bulamıyorsanız, bu oyun tam size göre. Başka diyecek bir şey bulamıyorum. O kadar olur yani..

  Farklı bir şeyler mi istiyorsunuz, ya da ben zaten bu tip oyunlara bayılıyorum mu diyorsunuz? Bu oyunu uzun süre bırakamayacaksınız emin olun. Saatlerin nasıl geçtiğini anlayamayacak, Internet üzerinden başkalarıyla mücadele edip, trenlerin doğumundan bugüne kadar nasıl bir gelişim süreci izlediklerini, aşağı yukarı yaşayacaksınız. Tıpkı Railroad Tycoon 2 çıktığında dendiği gibi, bir Tycoon oyunu ancak bu kadar iyi yapılabilir. Şimdiden hepinize iyi eğlenceler.

  SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  İşletim Sistemi: Windows 98/ME/2000/XP
  İşlemci: Pentium 2 @ 400 MHz
  RAM: 128 Mb
  HDD: 1.2 Gb
  Ekran Kartı: 16 Mb

  OYUN HİLELERİ

  Oyun esnasında [.] yazın ve aşağıdaki şifreleri girin:

  we have a winner - Oyunu kazandırır
  we have a winner Gold - Oyunu kazandırır (Gold Medal)
  we have a winner Silver - Oyunu kazandırır (Silver Medal)
  we have a winner Bronze - Oyunu kazandırır (Bronze Medal)
  all is lost - Ouynu kaybettirir
  big dog - 10 milyon dolar verir
  fat cat - 1 Milyon dolar verir
  bailout - Şirketinize 10 milyon dolar ekler
  subsidy - Şirketinize 1 milyon dolar ekler
  passport - Bütün alanlara ulaşımı sağlar
  go go go - Bütün trenlerinizin hızını iki katına çıkartır
  oops - Bütün trenler çarpışır
  trains are in my blood - Bütün tren türlerini açar
  double shift - İki kat kargo
  safety first - Trenleriniz asla kaza yapmaz
  upgrade - Trenlerinizi HST 125 türüne yükseltir...

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  PARTLI LİNKLER

  TURBOBİT LİNKLERİ
  PART1http://turbobit.net/a0bf64h709rz.html
  PART2http://turbobit.net/3iceujwkzno8.html
  PART3http://turbobit.net/ql31as7q1fas.html


  UPLOADED LİNKLERİ
  PART1http://uploaded.net/file/k10k2z9e
  PART2http://uploaded.net/file/zxtiz8y1
  PART3http://uploaded.net/file/ai765qol


  NOT:LİNKLER BİRBİRİNE UYUMLUDUR!!!  OYUN AŞİVİM İÇİN TIKLAYIN (GÜNCEL)
  http://turbobit.net/download/folder/1297962
   
 6. HunterX

  HunterX Üye

  Katılım:
  1 Ağustos 2012
  Mesaj:
  424
  Alınan Beğeniler:
  0
  HOYLE Card Games 2012 TEK LİNK ALTERNATİFLİ

  [​IMG]

  Oyun Bilgisi
  HOYLE Card Games 2012 bizlere Blackjack,Canasta,Cribbage,Go Fish,Hearts,Pinochle,Poker,Skat,Solitaire,Spades,S pite ve Malice,War gibi kart oyunlarını barındıran bir oyundur.

  HOYLE Card Games 2012 Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi: XP/Vista/7
  İşlemci: Pentium 4 @ 2.4 Ghz veya daha iyi işlemci
  Ram: 512 MB (Vista ve 7 için 1 GB)
  Ekran Kartı: 64 MB ekran kartı

  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]
  http://turbobit.net/vwgiufd14xwg.html


  [​IMG]
  http://uploaded.net/file/ig4jw4sb

  OYUN AŞİVİM İÇİN TIKLAYIN (GÜNCEL)
  http://turbobit.net/download/folder/1297962
   
 7. HunterX

  HunterX Üye

  Katılım:
  1 Ağustos 2012
  Mesaj:
  424
  Alınan Beğeniler:
  0
  Midtown Madness 2 FULL TEK LİNK ALTERNATİF

  [​IMG]

  Midtown Madness 2

  Sürüm Adı : Midtown Madness 2
  Crack : Mevcut
  Dil : İngilizce
  Çıkış Yılı : 2000


  SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
  Windows 95/98/ME/XP
  266-MHz Pentium 2 yada daha yüksek işlemci veya 233-MHz Pentium 2 veya daha yüksek işlemci ile 8 MB 3D video donanım hızlandırıcısı
  32 MB RAM; Windows 2000 için 64 MB RAM
  250 MB boş alan (400 MB önerilir)

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]
  http://turbobit.net/fc5m5t3h72ux.html


  [​IMG]
  http://uploaded.net/file/bfa8y5gq

  OYUN AŞİVİM İÇİN TIKLAYIN (GÜNCEL)
  http://turbobit.net/download/folder/1297962
   
 8. HunterX

  HunterX Üye

  Katılım:
  1 Ağustos 2012
  Mesaj:
  424
  Alınan Beğeniler:
  0
 9. HunterX

  HunterX Üye

  Katılım:
  1 Ağustos 2012
  Mesaj:
  424
  Alınan Beğeniler:
  0
  Pinball Master 3D FULL ALTERNATİFLİ

  Become a Pinball Master.
  Pinball Master 3D behaves like a real pinball game, thanks to the 3D real time simulation. Play alone and develop your reflexes or challenge your friends with multiplayer mode.
  The graphics, slopes, music and other realistic sound effects enable you to rediscover all the sensations of playing a pinball game on your computer.
  Pinball Master 3D contains 3 different pinball tables:
  Space - fight the invading Aliens in order to save the planet.
  Western - visit the plains of the Far West.
  Football - become champion of the football world.
  Main Features:
  3 different pinball games.
  3 levels of difficulty - easy, intermediate and hard.
  Multiplayer mode - 1,2,3 or 4 players.
  Use the 3D zoom to view the game from different angles.
  Realistic music and sound effects.
  Automatically records your best scores.

  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]
  http://turbobit.net/jblm8cqiuw4n.html


  [​IMG]
  http://uploaded.net/file/ben7n2mj


  OYUN AŞİVİM İÇİN TIKLAYIN (GÜNCEL)
  http://turbobit.net/download/folder/1297962
   
 10. HunterX

  HunterX Üye

  Katılım:
  1 Ağustos 2012
  Mesaj:
  424
  Alınan Beğeniler:
  0
 11. HunterX

  HunterX Üye

  Katılım:
  1 Ağustos 2012
  Mesaj:
  424
  Alınan Beğeniler:
  0
  Railroad Tycoon 3 TR Haritasi | FULL | TEK Link | Alternatif

  [​IMG]

  Çoğumuzun hayatında, demiryolu ulaşımıyla ilgili birbirinden güzel, ama her yönüyle diğer gezi anılarımızdan farklı olan anılar yok mudur? Kendine ait bir büyüsü vardır demiryollarının. Daha trene binmek için geldiğimiz garda gireriz bu atmosferin içine. Kimi zaman buruk, kimi zaman sevinçli ama dediğim gibi, bir farklı atar kalbimiz demiryolunda. Her ne kadar ülkemizde bazı ideolojilerin simgesi olduğu için pek sevilmeyip, bakılmasa da, çürümeye bırakılsa da, hep varolmuştur demiryolları. Avrupa'da, Amerika'da ve Asya'da, kısacası sanayi inkılabını tam olarak gerçekleştirebilmiş ülkelerin hepsinde çok yaygın (aynı zamanda son teknoloji ile donatılmış olarak) kullanılır. Oyunumuz da, demiryollarının bu gelişim sürecini, önemli duraklarıyla birlikte ele alan bir oyun. Lafı daha fazla uzatmayıp oyuna geçeyim...

  Oyun hakkında ilk söylenebilecek şey, kalite ve güzellik olarak her yönüyle (ses, grafik...) diğer tüm Railroad Tycoon oyunlarını katlamış olması. Mesela Railroad Tycoon 2'nin grafikleri bana göre çok iyiydi ama bu oyun ondan bile kat kat daha iyi. İlk oyunu alırken kafamdaki tüm negatif fikirler, oyunu daha ilk oynadığımda yok oldu. Bu negatif fikirler, genelde hepinizin bana hak vereceği gibi, Tycoon oyunlarının genelinde olan şeyler. Örneğin, oyunun uzun süreli oynandığında insana ölümcül bir sıkıntı vermesi, grafiklerin özensizliği, gereksiz ve gerçeklikten uzak (aynı zamanda boğucu) detaylar, birbirini tekrar eden ve ilerledikçe bitirilmesi imkansızlaşan görevler vs... Düşünün yukarıda saydığım tüm bu kötü özelliklerden yoksun bir Tycoon oyunu. Yani bu oyun bir devrim yaratmış. Nasıl yani dediğinizi duyabiliyorum ve sorunuza hemen cevap veriyorum:

  Oyunu aldınız ve yüklediniz makinenize. Daha karşınıza çıkan ilk autorun setup ekranında, "Play Railroad Tycoon 3" ikonun dışında, sizi bekleyen birçok alternatif buluyorsunuz. Bu alternatiflerin arasında, direkt olarak CD'den çalışan bir mini-oyun, kendinize haritalar yapabileceğiniz bir harita editörü ve oyunun demo versiyonu gibi, birçok ilginç ve birbirinden zevkli seçenek var. Bu seçenekleri de denemenizi tavsiye ederim. Neyse, biz oyunumuza dönelim. Oyunun giriş demosu, abartmak gibi olmasın ama son zamanlarda izlediğim en müthiş ve sanatsal demo. Yani size yazının başında bahsettiğim tüm o trenyollarıyla ilgili hisleri bize tekrar hatırlatıp oyuna müthiş bir gazla başlamamızı sağlıyor. Ne yalan söyleyeyim, bence oyunu oyun yapan en önemli şeylerden biridir demolar. Hem ara demolar olsun, hem de giriş demosu olsun, bence oyunun atmosferini oyuncuya yansıtmanın en etkin ve vazgeçilmez yoludur. Bilmiyorum ne kadarınız hatırlayacak ama "C&C Red Alert" demoları vardır ki insanı sarar, ele geçirir ve siz kendinizi gerçekten dünyanın kaderini değiştirecek bir general olarak hissederdiniz. Bu oyunun demoları da C&C kadar olmasa da gerçekten çok iyi hazırlanmış.

  Demodan sonra ana menüye geliyoruz. Burada birçok oyunda rastladığımız menüler mevcut. Bu arada menüler arasında Multiplayer Game seçeneği dikkatinizi çekecektir. Yani eğer isterseniz, arkadaşlarınızla, Internet üzerinden istediğiniz senaryolarda kapışabilirsiniz. Bir Tycoon oyunu için müthiş bir gelişme daha yani. Oyunumuzdaki bir diğer başlık da Tutorial. Bu seçenekle, oyunun oynanışı hakkında öğrenilmesi gereken herşeyi öğrenebiliyorsunuz. Genelde, oyunların gizemini kaçırdığı için pek sevmediğim bir şeydir tutorial oynamak. Ama bu oyun için gerekli bir şey. Bu şekilde, oyunda, hiç bocalamadan ve takılmadan her şeyi yapabilir hale gelip, başarınızı oldukça arttırabiliyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim. Gelgelelim oyunun asıl ve en güzel yerine; Single Player moduna. Burada isterseniz Campaign, isterseniz de Scenerio oynayabiliyorsunuz.Scenerio'da bir harita seçip (tamamen gerçeğine uygun hazırlanmış yerlerin haritaları), şirketinizle işe koyuluyorsunuz. Campaign ise tamamen ayrı bir dünya. Bu seçeneği seçerseniz, bir tren müzesine gidiyor ve burada bulunan vitrinlerden istediğiniz oyunu seçip başlıyorsunuz. Bu müze farklı odalara ayrılmış durumda (Kıtalara göre ayrılmışlar) ve en kolayı en sağdaki odanın (Amerika kıtasının Campaign'leri) yine en sağdaki vitrini. Bu Campaign'den başlamanızı öneririm. Burada seçim yaptıktan sonra o bölüme ait ara demoyu izliyoruz ve bizden istenen görevleri öğreniyoruz. Bu görevler üçe ayrılmış. Birincisi, minimum yapılması gereken şeyler ki, bunları yaparsak bronz madalya kazanıyoruz, ikinci olarak daha zor (veya ilkine ek olarak) yapılması gereken şeyler. Bunları da yaparsak gümüş ve son olarak da, bunlara da ek olan şeyler var ve onları da yapabilirsek altın madalya kazanıyoruz. Bu sayede, müzedeki vitrinlerimizin üzerine kazandığımız madalyalar konuluyor.

  Oyun aslında oynanması çok zor bir oyun değil. İki ana kısımdan oluşuyor. Birincisi Trenyolu Şirketi Yönetimi (raylar yaparak şehirleri bibirine bağlamak, istasyonlar ve benzin ve su istasyonları kurup Trenyolu yolcularına destek verecek binalar kurmak. Hotel, restorant, postane... gibi), ikincisi ise bir borsacı olmak (şirketin hisselerini satmak veya geri almak, bankalardan borç almak -ki çok önemlidir, bazı yan sanayi kuruluşlarına ait binalar alıp satmak, ya da bu fabrika ya da binaları kurmak vs.) Bu işlerden ikincisi her ne kadar zor gözükse de, aslında sadece oyuna renk olsun diye konmuş. Yani bu tür işlere hiç bulaşmadan da görevleri yerine getirebilirsiniz. Ayrıca Tutorial'ı oynarsanız da, bu tür ekonomiyle ilgili şeyleri kontrol etmeyi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

  Oyunda kullandığımız haritada, şehirlerin büyüklükleri yıldızlar aracılığıyla ifade ediliyor. Örneğin, bir şehir bir yıldızlı ise, oradaki yolcu ve yük miktarı üç yıldızlı bir yerin yaklaşık üçte biri kadar. Bu yıldızlar bizim tren yolu güzergahlarımızı seçmekte büyük destekçimiz oluyorlar. Ayrıca haritayı istediğimiz gibi evirip çevirip, yaklaşıp uzaklaşabiliyoruz. Bunlara ek olarak, eğer istersek sanki trenle yolculuk yapıyormuşcasına, bir trenimizi takip edebiliyoruz. Yaptıklarımızı bu şekilde yakından izlemek insanı oldukça tatmin ediyor. Ayrıca, oyunumuzdaki haritalar gerçekte olduğu gibi inişli çıkışlı. Yani gerektiğinde köprü ve viyadükler yapmak, gerektiğindeyse tüneller kazmak zorunda kalabiliyoruz. Tabii ki bu tür işlemler oldukça pahalıya patladığından, en iyisi mi siz dağları delmek yerine, etrafından dolaşmayı deneyin derim Şimdi de oyunun ses ve görüntü açısından bize kattıklarına geçelim.

  Oyunun müzikleri, bence oyuna çok iyi gitmiş. Genelde bize kovboy filmlerini anımsatan Country tarzı müzikler içeren oyun, bu müzikler her ne kadar uzun süre dinlendiğinde bizi sıkmaya başlasa da, yine de olabileceğin en iyisi gibi duruyor ve atmosferi oldukça destekliyor. Ayrıca, oyun içerisindeki animasyon sesleri de oldukça iyi olmuş. Örnek verecek olursak, bir tren gara yanaştığında ve gardan kalkarken seslerin detayları çok iyi olmuş. Zaten grafikler o kadar iyi ki, sesleri ikinci plana itiyor.

  Ve grafikler... Bence müthiş, hatta şahane. Sanki bir Tycoon değil de bir FPS oynuyoruz. O detaylar, o yaklaşıp uzaklaşmalardaki müthiş geçişler. Sanki gerçekten öyle bir dünya var, biz de bir uydu aracılığıyla bu dünyaya istediğimiz gibi bakıp uzaydan bu dünyaya müdahale ediyoruz gibi. Ayrıca, şehirlerin temsilleri de oldukça mantıklı bir şekilde yapılmış. Yani hayatınızda hiç trene binmediyseniz, ya da kırlarda bayırlarda gezmeyi çok seviyorsanız ve fırsat bulamıyorsanız, bu oyun tam size göre. Başka diyecek bir şey bulamıyorum. O kadar olur yani..

  Farklı bir şeyler mi istiyorsunuz, ya da ben zaten bu tip oyunlara bayılıyorum mu diyorsunuz? Bu oyunu uzun süre bırakamayacaksınız emin olun. Saatlerin nasıl geçtiğini anlayamayacak, Internet üzerinden başkalarıyla mücadele edip, trenlerin doğumundan bugüne kadar nasıl bir gelişim süreci izlediklerini, aşağı yukarı yaşayacaksınız. Tıpkı Railroad Tycoon 2 çıktığında dendiği gibi, bir Tycoon oyunu ancak bu kadar iyi yapılabilir. Şimdiden hepinize iyi eğlenceler.

  SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  İşletim Sistemi: Windows 98/ME/2000/XP
  İşlemci: Pentium 2 @ 400 MHz
  RAM: 128 Mb
  HDD: 1.2 Gb
  Ekran Kartı: 16 Mb

  OYUN HİLELERİ

  Oyun esnasında [.] yazın ve aşağıdaki şifreleri girin:

  we have a winner - Oyunu kazandırır
  we have a winner Gold - Oyunu kazandırır (Gold Medal)
  we have a winner Silver - Oyunu kazandırır (Silver Medal)
  we have a winner Bronze - Oyunu kazandırır (Bronze Medal)
  all is lost - Ouynu kaybettirir
  big dog - 10 milyon dolar verir
  fat cat - 1 Milyon dolar verir
  bailout - Şirketinize 10 milyon dolar ekler
  subsidy - Şirketinize 1 milyon dolar ekler
  passport - Bütün alanlara ulaşımı sağlar
  go go go - Bütün trenlerinizin hızını iki katına çıkartır
  oops - Bütün trenler çarpışır
  trains are in my blood - Bütün tren türlerini açar
  double shift - İki kat kargo
  safety first - Trenleriniz asla kaza yapmaz
  upgrade - Trenlerinizi HST 125 türüne yükseltir...

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  PARTLI LİNKLER

  TURBOBİT LİNKLERİ
  PART1http://turbobit.net/a0bf64h709rz.html
  PART2http://turbobit.net/3iceujwkzno8.html
  PART3http://turbobit.net/ql31as7q1fas.html


  UPLOADED LİNKLERİ
  PART1http://uploaded.net/file/k10k2z9e
  PART2http://uploaded.net/file/zxtiz8y1
  PART3http://uploaded.net/file/ai765qol


  NOT:LİNKLER BİRBİRİNE UYUMLUDUR!!!  OYUN AŞİVİM İÇİN TIKLAYIN (GÜNCEL)
  http://turbobit.net/download/folder/1297962
   
 12. HunterX

  HunterX Üye

  Katılım:
  1 Ağustos 2012
  Mesaj:
  424
  Alınan Beğeniler:
  0
  HOYLE Card Games 2012 TEK LİNK ALTERNATİFLİ

  [​IMG]

  Oyun Bilgisi
  HOYLE Card Games 2012 bizlere Blackjack,Canasta,Cribbage,Go Fish,Hearts,Pinochle,Poker,Skat,Solitaire,Spades,S pite ve Malice,War gibi kart oyunlarını barındıran bir oyundur.

  HOYLE Card Games 2012 Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi: XP/Vista/7
  İşlemci: Pentium 4 @ 2.4 Ghz veya daha iyi işlemci
  Ram: 512 MB (Vista ve 7 için 1 GB)
  Ekran Kartı: 64 MB ekran kartı

  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]
  http://turbobit.net/vwgiufd14xwg.html


  [​IMG]
  http://uploaded.net/file/ig4jw4sb

  OYUN AŞİVİM İÇİN TIKLAYIN (GÜNCEL)
  http://turbobit.net/download/folder/1297962
   
 13. HunterX

  HunterX Üye

  Katılım:
  1 Ağustos 2012
  Mesaj:
  424
  Alınan Beğeniler:
  0
  Bungee Jumping Simulator (2009) | FULL | TEK LİNK | 2 ALTERNATİF

  [​IMG]


  OYUN HAKKINDA BİLGİ
  Oyun hakkında: Bangee atlama ? benzersiz bir fırsat insan korkusunun aşılması ve adrenalin. Eğer gerçek hayatta hiç bungee jumping yapmadıysanız, şimdi bilgisayar üzerinde yapabilirsiniz!

  Özellikler:
  * Tam, detaylı 3D ortam;
  * Atlama: çoğu farklı kombinasyonlar;
  * Bir sıralama sistemi Zamana göre;
  * 3 zorluk düzeyleri;
  * Uluslararası yüksek listeleri ;


  SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
  Sistem: Windows ® XP / Vista / 7
  İşlemci: 1,6 Ghz ? Pentium ® oder AMD ®
  Bellek: 512 MB ve 1 GB (Vista)
  Ekran kartı: 128 MB veya daha iyi
  Sabit disk: 250 MB
  Dosya Türü : İSO (Daemon tools veya alcohol programı ile çalıştırabilirsiniz)

  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]
  http://turbobit.net/jvn7jit9fl6r.html


  [​IMG]
  http://uploaded.net/file/wk8a2oep

  OYUN AŞİVİM İÇİN TIKLAYIN (GÜNCEL)
  http://turbobit.net/download/folder/1297962
   
 14. HunterX

  HunterX Üye

  Katılım:
  1 Ağustos 2012
  Mesaj:
  424
  Alınan Beğeniler:
  0
 15. HunterX

  HunterX Üye

  Katılım:
  1 Ağustos 2012
  Mesaj:
  424
  Alınan Beğeniler:
  0
  MaLL Tycoon 3 PC FULL TEK LİNK ALTERNATİFLİ

  [​IMG]

  Oyun Bilgisi
  Alışveriş merkezi olarak tanınan Mall Tycoon serisinin son oyunu Mall Tycoon 3 ile karşınızdayız


  SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
  Windows 2000 / XP
  Pentium III 800 MHz veya daha üstün
  128 MB RAM
  750 MB boş alan
  DirectX 9.0 uyumlu 3D ekran kartıyle 32 MB RAM (64 MB önerilir)
  DirectX 9.0 uyumlu ses kartı
  Klavye & fare

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]
  http://turbobit.net/p510f2ksv0q3.html


  [​IMG]
  http://uploaded.net/file/3m1x3i2b

  OYUN AŞİVİM İÇİN TIKLAYIN (GÜNCEL)
  http://turbobit.net/download/folder/1297962
   
 16. HunterX

  HunterX Üye

  Katılım:
  1 Ağustos 2012
  Mesaj:
  424
  Alınan Beğeniler:
  0
  Risk Factions PC FULL TEK LİNK ALTERNATİFLİ

  [​IMG]

  Oyun Bilgisi
  EA Games ve Hasbro'nun muhteşem işbirliğiyle ortaya çıkan Risk Factions oyunu, efektleriyle masa oyunu olmaktan çıkmış ve süper eğlenceli bir oyun olmuş..


  SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
  OS: Windows XP / Vista / 7

  Processor: Intel Pentium IV 2 GHz

  RAM: 1 GB (XP) / 2 GB (Vista / 7)

  Video card: Pixel Shader 3.0

  VRAM: 256 MB

  HDD: 1 GB

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]
  http://turbobit.net/clsscpraykc3.html


  [​IMG]
  http://uploaded.net/file/tc3vok4b  OYUN AŞİVİM İÇİN TIKLAYIN (GÜNCEL)
  http://turbobit.net/download/folder/1297962
   
 17. HunterX

  HunterX Üye

  Katılım:
  1 Ağustos 2012
  Mesaj:
  424
  Alınan Beğeniler:
  0
 18. HunterX

  HunterX Üye

  Katılım:
  1 Ağustos 2012
  Mesaj:
  424
  Alınan Beğeniler:
  0
  Oil Tycoon 2 PC FULL TEK LİNK ALTERNATİFLİ

  [​IMG]

  Oil Tycoon adından da anlayacağınız gibi bir petrol şirketi kurma oyunu. Bu oyunda size verilen para ile küçük bir petrol şirketinden başlayarak gelişiyorsunuz. Ne kadar çok petrol çıkarırsanız o kadar çok para kazanıyorsunuz. Kazandıkça şirketinizi geliştirip daha da büyütüyorsunuz.

  Farklı bir çok yere petrol rafinerileri kururak daha çok petrol işliyor ve paranızı arttırıyorsunuz. Bu şekilde gelişerek yeni makineler yeni yerler alıp petrol araştırması yapabiliyorsunuz. Fakat bazen işler planladığınız gibi gitmeyebiliyor aldığınız yerlerden petrol çıkmıyor ve siz de zarara uğrayabiliyorsunuz.

  İşte bu sırada elinizde bulunan petrol rafinerilerini satarak o zararınızı karşılayıp tekrar kendinizi düzenleyebiliyorsunuz. Oyunun içinde çoklu oynama desteği de bulunuyor bu sayede ağınızdaki bir bilgisayar ya da internet aracılığı ile başka kişilerle ya da arkadaşlarınızla oyunu oynayabiliyorsunuz. Böylece oyun daha zevkli hale gelebiliyor arkadaşlarınıza aldıklarınızı satabilir ya da onun elinde bulunanlarla takas yapabilirsiniz.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]
  http://turbobit.net/o49humcdz0qj.html


  [​IMG]
  http://uploaded.net/file/rjvhrltz  OYUN AŞİVİM İÇİN TIKLAYIN (GÜNCEL)
  http://turbobit.net/download/folder/1297962
   
 19. HunterX

  HunterX Üye

  Katılım:
  1 Ağustos 2012
  Mesaj:
  424
  Alınan Beğeniler:
  0
  HUNTER X ÖZEL BAŞLIK 3

  [​IMG]

  Oyun Bilgisi
  Bu seferki oyunumuzun adı No One Lives Forever. 2000 yıllarında yapılan kaliteli bir fps oyunu. No One Lives Forever da UNITY adlı İngiliz teşkilatının ilk kadın ajanıyızdır. Yönettiğimiz kadın ajanın adı da Cate Archer dır. No One Lives Forever 1960 lı yıllarda H.A.R.M. isimli teşkilatın dünyayı ele geçirmeye çalışmasını konu alıyor. Tabii UNITY ajanları da bunları durdurmaya ve çalışıyor. No One Lives Forever da ajan olduğumuz için akıllara ilk gelen şey ajan aletleri felandır. Oyun da yeterince ajan aletleri, eşyaları bulunmakta. Örneğin küçücük halatın ucundaki kanca yukarı katlara çıkmamıza olanak sağlıyor. Kadın bir ajanı yönettiğimiz için makyaj malzemeleride bulunuyor. Ancak yönlendirdiğimiz kadın bir ajan ise elindeki makyaj aleti bir patlayıcı olabiliyor. Fırlattığımız bir ruj büyük çapta bir hasara yol açabiliyor. Oyunda bunun gibi birçok küçük alet, takım bulunuyor. No One Lives Forever da ajan olduğumuz için görevimizi en az derecede sessiz ve gizli yapmaya çalışıyoruz. Ne kadar çok sessiz olursak görevimizi o kadar hasarsız ve kolay atlatıyoruz. No One Lives Forever ın sistem gereksinimleri ise şu şekilde; İşletim Sistemi: Microsoft Windows 95-98-2000-ME/ İşlemci: Pentium II 300 MHz/ RAM: 64 MB RAM/ HDD: 400 MB boş alan. İyi eğlenceler?


  SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
  Pentium 1 300 MHz, 64 MB of RAM
  3D-graphics adapter with 64 MB of memory,
  Windows XP/Vista/Se7en
  Free Hard Disk Space: 5 GB
  Mouse, keyboard


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]
  http://turbobit.net/47j90bnaf5jg.html
  OYUN AŞİVİM İÇİN TIKLAYIN (GÜNCEL)
  http://turbobit.net/download/folder/1297962
   
 20. HunterX

  HunterX Üye

  Katılım:
  1 Ağustos 2012
  Mesaj:
  424
  Alınan Beğeniler:
  0
  GTR 2: FIA GT Racing Game FULL PC TEK LİNK ALTERNATİFLİ

  [​IMG]

  Oyun Bilgisi
  Menü gayet anlaşılır ve sade. Oyunun kapsadığı tüm modları görebiliyoruz. Sürücü okulu, alıştırma, şampiyona, haftasonu yarışı (yarışını yap ve git modu yani), 24 saat yarışları ve multiplayer seçeneği. Menünün alt kısmında direk özellikler sekmesi dağıtılmış bir şekilde kontroller, grafikler, oynanış sekmelerine gidebiliyoruz. Bir çok oyuncu arkadaşım belki menülerin çatafatlı olmamasından yakınabilir. Fakat simulasyon oyunlarında bir sürü seçenek olduğundan çok daha sıradan ve gözü yormayan, hızlı bir arabirim gerektiğinden ben gayet taktir ettim. Birşey hariç, oynanış ve video seçenekleri fazlaca karışık. Gruplandırma azıcık özensizce yapılmış. Ama yinede istediğinizi istediğiniz yerde bulmanız olası.

  Haftasonu yarışları bilindik şeyleri içeriyor. Alıştırma, sıralama ve sonra yarış. Bunların tümünün saatini ve zamanını ayarlayabiliyoruz. İstersek alıştırma veya sıralama turlarına girmeden direk yarışa başlayabiliyoruz. Yarışa başlamadan önce ayarlarda, 1 ısınma turu atıp gidiş halinde yarışa başlamak veya direk durarak start almak arasında seçim bile yapabiliyoruz. Artık diğer detayları siz düşünün. 24 saat yarış bölümünde ise yine benzer bir arabirim var. 24 saat yarışın zamanını istediğimiz gibi ayarlayabiliyoruz. İsterseniz 24 dakika, isterseniz bir kaç saat, ve en zorlusu; 24 saat. Yanınızda yiyecek içecek birşeyler bulundurmanızı tavsiye ederim, eğer böyle bir delilik yaparsanız .

  Şampiyona seçeneğinde FIA'in yasal 2003 ve 2004teki tüm arabalarını kullanabiliyoruz. (Tüm yarış seçenekleri dahil) İsterseniz tüm yarış gruplarından, isterseniz bir araba markasından, isterseniz klansmana göre araba seçebilir, yarışınıza araba katabilirsiniz. Yarış seçerken yukarıdan istediğimiz pisti ve istediğimiz arabaları seçebiliyoruz. Oyunda bir çok GT sınıfından araba bulunmakta. Porsche'den Ferrari'ye, TVR'dan efsanevi Lister'a kadar bir çok model bulunmakta. Arabamızı seçerken hem showroom'da görünüşüne göz atabiliyor, hemde teknik özelliklerine göz atabiliyoruz. Her arabanın gayet detaylı bir sayfasını görmek mümkün.

  Oyunun içerdiği pistler hem çok sayıda hemde çok güzel tasarlanmış. Gayet detaylı. Daha doğrusu, olması gerektiği gibi. Fazla söze gerek yok. Grafik konusunda çok çok iddialı olmadığı için benden gayet güzel bir not aldı. Parlamalar yerli yerinde, araba ve pist tasarımları gerçekten güzel. Çoğu oyunda mükemmel tasarlanan arabalar aslında kusurludur. Bu konuda GTR2 bir adım önde diyebiliriz. Showroomda dikkatle bakarsanız eğer arabaların kaportalarında, belli yerlerde ufak pislikler görebilmek mümkün. Beni benden alan şeylerden biride bu oldu. Ne öyle cilalanmış parlatılmış, el bebek gül bebek kullanılmış arabalar!


  SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
  İşlemci: 1.8 GHz Intel Pentium IV
  RAM: 512 MB
  Ekran Kartı: 64 MB DX 8.1 Destekli
  HDD: 1700 MB

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]  TURBOBİT LİNKLERİ
  PART1http://turbobit.net/gxg5q6skh86q.html
  PART2http://turbobit.net/notn6yfx4zdc.html
  PART3http://turbobit.net/j47abebow6ui.html


  UPLOADED LİNKLERİ
  PART1http://uploaded.net/file/eac5xfm0
  PART2http://uploaded.net/file/cfx0vbxi
  PART3http://uploaded.net/file/gedc3cmw


  NOT:LİNKLER BİRBİRİNE UYUMLUDUR!!!


  OYUN AŞİVİM İÇİN TIKLAYIN (GÜNCEL)
  http://turbobit.net/download/folder/1297962
   

Bu Sayfayı Paylaş