Hosgeldin 2017 !!!

'Serbest Vuruş' forumunda iLcapitano tarafından 30 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

1. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    330
    Yine iyisiyle kötüsüyle bir yil bitiyor, yeni umutlar bekledigimiz yeni bir yila bekliyoruz.

Ulke acisindan gercekten cok kötu bir dönem geciriyoruz. Butun hayatim boyunca hic böyle bir zaman birimi hatirlamiyorum. Umudum cok olmamasina ragmen insallah iyi gunlere kavusuruz.

Sizlere kalbimin en derin yerinden saglikli, mutlu kazasiz belasiz ,bol kazancli basarili bir yil diliyorum. Insallah önumuzdeki yil(yillar) hersey gönlunuzce olur.

Kendi acimdan ise cocuklarima , aileme saglikli, mutlu bir yil (yillar) diliyorum.

banucan bunu beğendi.
  2. Simurg

Simurg ★ Kartaliçe ★

Alınan Beğeniler:
    91
    0dan başlayacağımız tertemiz güzel günlerin olacağı, sağlıklı,huzurlu şehit haberlerinin gelmediği, kimseninin üzülmediği kırılmadığı gülerek günaydın diyebileceğimiz bir yıl diliyorum. Bu sene şampiyon oluruz inşallah.

banucan bunu beğendi.
  3. banucan

banucan Üye

Alınan Beğeniler:
    114
    Her yeni yıl yeni bir umut yeni bir başlangıç diye düşünüyorum
    Umudediyorum ki bu yıl her bakımdan mutlu,huzurlu,güzel,barışın olduğu artık tek amacın sadece kaliteli güzel yaşamak bu dünyada kazandığımız her zaferin burada kalacağını bilerek kimsenin canını acıtmadan kimsenin hayatını etkilemeden güzel zaferler kazanarak geçmesini istiyorum.
    Tek büyük zaferin BARIŞ olduğu bir yıl olması dileğimle

iLcapitano bunu beğendi.
  4. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77
    İyi seneler hepimize. :)

5. eRe

eRe Müdavim

Alınan Beğeniler:
    107
    iyi bir seneye bile giremedik !