Gençlerbirliği - Beşiktaş 21 Eylül Pazartesi 20.00

'2015-2016 Sezonu' forumunda carsi52 tarafından 19 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

1. djinonu

djinonu Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Nasil yani?

2. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    Sambade değil, kondisyoner İspanyol'da değil. Tamer Tuna'da değil. Adını bilmediğim bir yardımcı antrenör. Kim olursa olsun, yanlış yaptı.

@djinonu
    http://www.ligtv.com.tr/haber/mac-bitti-ortalik-karisti-12
    1:07'de.

3. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Şenol Güneş'e kızmaya gerek yok.Elinde ortasaha mı vardıda Sosa'yı oynattı o bölgede ? Çıkartabileceği en iyi kadroyu çıkarttı ve devre arasında çok iyi 2 değişiklik yaptı.

Quaresmanın katkısı tartışılır fakat Olcay'ın olduğu her zaman 11 başlar oyun içinde kötü oynadığında değişiklik olur denenir onlar farklı konular.
    Cenk girdikten sonra iyi işler yaptı hiç bir şey yapmamış olsa ruh kazandırdı takıma.
    Şu maçtan sonra net olarak gördüm ki Tosicden hiç bir şey olmaz saçmasapan gereksiz bir transfer olmuş.
    Beck için ise Serdardan bi tık üstü ama Beşiktaş'ın direkt sağ bek oyuncusu olabilecek bi oyuncu değil asla bi Gökhan Gönül tarzı olamaz mesela hatta Şener bile olamaz.Rüzgar gibi bi bek ne zaman izleyeceğiz merak ediyorum ha ama Beck'in defans yönü o kadar kötü değil orası ayrı.

Beraberlik felan illa ki olacaktı fakat bu derbi öncesi olmamalıydı.

4. Majesty

Majesty Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Anlık sinirden öyle yapmıştır. Gençlerbirliği oyuncusuna neden sinirlendi anlamadım

5. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77
    Anlık sinir deyip kabul mu edelim ? O kim oluyor da üzerinde Beşiktaş armasını taşıyan birini itebiliyor ?

Şu yazım sana tepki olarak da anlaşılmasın. Ben Tolga'ya kızgınım. @Hollybats

6. Majesty

Majesty Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Önceden de söyledim yine söylüyorum tosic bu takımın beki falan olamaz. Adamın hic bi özelliği yok. Motta yılda 1-2 kere penaltı yaptırıyor ama topa vurmayı biliyor en azından. Adam eksiltebiliyor. En kötü ismail falaj oynasın ama tosic oynamasın. Beck ise alternatifi olmadığı için oynuyor.

Özetle: Aldığımız 2 bek transferide vasatı geçemez

Bu ikisini ucuz maliyet falan diye getirdiler de kaliteli adamdan daha pahalıya patlayacak. Şuan ki serdara verdigimiz gibi bedava para verecez

Son düzenleme: 22 Eylül 2015
  7. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    İyi güzelde o zaman sen nasıl Beşiktaş'ın kalecisine karaktersiz diyebiliyorsun :D

Gençlerbirliğili oyuncu ile bi tartışma halinde o an sinir gelen kim giden kim herkeste olduğu gibi Tolgada da olmuş.Sende bende bi başkası da birisi ile kavga halinde olsa en yakın arkadaşı o şekil gelse itersin karışma bırak beni dersin.
    Geçen sezon Tolga'ya karşı bizde çok sinirlendik hâla tartışılır kaleciliği felan da bu gerçekten farklı bir olay.

8. Majesty

Majesty Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Videoyu izledikten sonra tolga kendi kendine olay çıkarmış gibi geldi bana. Hakemle konuşurken diğer gb li oyuncuyu itme. Daha sonra nedenini anlayamadığımiz bi şekilde kavga çıkarma.

Fırat aydunusta bugün bizim oyunculara karşı yumuşak davrandı. Sonda tolgaya sarı verebilirdi. Aynı şekilde cenk - ahmet pozisyonunda cenki tutmasa cenk en az sarı kart yerdi. Gomezede dirsek attığı yerde kırmızı verse kimse bisey demezdi

9. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Valla son derece canım sikkin

Twitterda da yazdım Beşiktaş taraftari aslında olayı özetliyor ister istemez. Quaresma olmasaymis Necip oynasaymis.

Necip ilk 11 oynasın diyecek kadar basit bir orta saha var elimizde. Düşünün ben gibi Atiba yetersiz diyen bir adam Atiba yi Allah korusun diyorum.

Bunların olacağı belliydi. Dünde söyledik bugünde boyledik. Ozan alınsın dedik, gökhan inler alınsın dedik, olmadı leiva alınsın dedik ama yine saçma sapan ekonomik poltika yüzünden koca sene hiç ediliyor

Haftayı Fenerbahçeyi yensek bile sürdürülebilir bir başarı mümkün değildir, olmayacaktır malesef.

10. El Colgado

El Colgado Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    öndeki oyuncuların iyiyse türkiye'de ligi götürürsün
    o yüzden atiba'dan modriclik performans beklemem
    ama serdar kurtuluş tigana döneminde ön liberoda özellikle savunma anlamında iyi işler yaptı
    bir dene şenol hoca
    bak ben seni çok destekledim bu takıma gel diye ama biraz dikkat

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. eRe

eRe Müdavim

Alınan Beğeniler:
    107
    Tolga çıkmış bir de küfürle işimiz olmaz duydum çok sinirlendim diyor. Küfürle işi olmayan insan instagramda cibiliyete sövüyor. Neyse Tolga için çok şey var denecekte futbolcumuz diye susuyorum. Ama Beşiktaş'a yakışmayan biri bence.

Maç içinde orta saha yok. Hoca necipi oynatsa hepimiz kızarız. Orta saha yokken bile necipi düşünmek istemiyor ama ne yazık ki Kurtarıcı olarak Necip kalıyor oyun Planı'nda. Eğer gözler maçta necipi arıyorsa bu transfer planlamasında facia var demektir. 3 ay sonra iyileşecek veliye selam veredursun Fikret bey

ilhan mansız_melis bunu beğendi.
  12. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333
    Dun bi sey yazmadim cunku gercekten cok uzuldum sonuca. Keske bu forumlarda ses kayit olayi olsaydi. Slylemek istedigim cok sey var aslinda. Neyse kaza oldu diyelim , bi daha olmaz insallah.
    Tek bi sey var ; sifo niye seviniyor diyen yeni ergenler var. Senin yasin kadar Besiktas kupasi kazanmis bi futbolcudur M Özdilek hem de Bjk kurul uyesi. 20 kusur macta sadece iki defa yenmis, bir de dun mac berabere bitti. Adama kufur ediyorlar. Var mi böyle bi sey ya ??? Yd den sonraki Besiktas taraftar profilinden nefret ediyorum.

keskinli bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş