Fenerbahçe - BEŞİKTAŞ |22 Mart | 20:00

'2014-2015 Sezonu' forumunda NoPasaran tarafından 16 Mart 2015 tarihinde açılan konu

1. djinonu

djinonu Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Serefsizlere gün dogdu yaziklar olsun
    Feneri bu durumda yenemiyorsak sampiyonluk bize helal degil! Sezon sonu ba ve gokhani satalim yoksa onlarda harcanir sivok filan gibi.

2. djinonu

djinonu Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Sosaya nasil tahammul etti anlamiyorum gerci olcayda bi bok yapmadi topa degişi bi gol pozisyonuydu
    Yazik
    Beynim agriyor resmen buladar aci olmaz

3. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77
    Gökhan'ın çalım sevdasını ne yapacağız ?

Demba Ba yine berbattı.

Olcay ve Oğuzhan'ın kaçırdıkları evlere şenlik.

Olan bize, gençliğimize oluyor.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

4. Majesty

Majesty Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Cidden yeter artık. 2 senedir derbi alamiyoruz. Futbol oynamıyoruz. Sivas bizi darmadağın etti. Başkan geldiği günden beri feda diyip takımı anadolu kulübü yaptı. Bi bizim yedek kadroya bakın bi fenerin. Bilicte fikrette gitsin artık. Samet aybaba bile bu kadrodan daha kötü kadroyla neler oynattı. Derbi kazanmadan şampiyonluğu düşünüyoruz

5. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Hayallerimiz yine yıkıldı..

Kötü oynamadık bence. Acımasız eleştiriler yapılıyor. Ayağımıza ikinci yarı geçen fırsatları değerlendirmek lazımdı olmadı..

Birilerine sallamak baba ankamsız geliyor. Keşke necip ileri hiç çıkmasaydı diyebiliyorum sadece. Ama o da kötü niyetli değildi.. Bide golde mottaya bakmam lazım, nasıl o kadar rahat vurdu bilmiyorum

6. K.D

K.D Üye

Alınan Beğeniler:
    16
    Acımasız eleştirilerin sebebi bu maç değil abi bugüne kadar hep bi umutla bekledik belki ama bu eleştirilerin sebebi geçen sene 3-2 öne geçmişlen 10 kişi kalan fenerde baskı yemene
    Eleştirinin sebebi perşembe gecesi 1-1 olduktan sonra çocuklar sakin olun daha yarım saat var kendi evimizdeyiz diyememeye
    Eleştirinin sebebi kaç haftadıe kötü oyunların sonunda afedersinde maytap geçer gibi bulduklarımızı atsaydık iyidik aslında demeye

Ulan biz çok bişi istemiyoruz hakemle falan kaybetseydik bu çocuklarda hoca da korkmadı alın terini son damlasına kadar akıttı deseydik keşke yoksa umurumuzda mı sanıyorsunuz yenilgi falan.

Başkandan da memnun değilim takımın kalitesi belli ona lafım yok ama takımın oyun düzeni yok defans yapıyosanda kontradan golü bulesın gol yersen basarsın bizimkilerde bugün gram inanç yoktu Süreyya Soner abimizin gönlündeki inancın şerefin yüzde 1 i bunlarda olsa bıgün bu maçı kazanırlardı hocalarına söven aşağılık emreyide çekmezlerdi.

7. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Ya ben sana şunu diyeyim Kemal.
    Senin asıl stoperin yedek oturduğu bir kadro planlamasını kim yaptı abi ?
    Önder Özen mi? Biliç mi ?
    Bu nasıl iş ya. Şaka gibi.

8. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    Puan olarak olmasa da psikolojik olarak şampiyonluk yolunda çok büyük yara alındı, şahsi düşüncem bu takım şampiyon olamaz.
    Maçın genelinde 2 takımı da fazla beğenmedim. Olcay'ın kale dibinden ayak içiyle tribüne attığı şut ve Oğuzhan'ın boş kaleye kaçırdığı pozisyonlar bizim için kırılma anlarıydı. Özellikle Olcay'ın ki çok netti, iyi gol vuruşu yapabilen futbolcular onu atar. Oğuzhan'ın vurduğu top zamanlama hatasından kaynaklandı, bölgeye fazla hızlı geldi top biraz gerisinde kalır gibi oldu. İkisi de gol olabilecek pozisyonlardı. Atamazsan döner dolaşır kalende topu görürsün.

Ben şu kalecinin acı ifadesinden sıkıldım be, vallahi yeter artık. Yatsın hastaneye zımba gibi olana kadar taburcu olmasın, her hafta kaleci forması giyen kişinin suratında acı ifadesi görmek istemiyorum.
    Bir de abuk subuk futbolcuları stoper oynatıyoruz kaç maçtır. O zamanda da yazmıştım. Miloşeviç'in gelmesine karşı değildim ama öncelik 11'de forma giyebilecek tecrübeli bir stoper olmalıydı. İyi kaleci eksikliğiyle beraber onunda çok büyük eksikliğini çekiyoruz.

9. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Aynen katılıyorum.

10. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Ruhsuz ve korkak dolu takım.

Başka da bir şey demiyorum.

11. K.D

K.D Üye

Alınan Beğeniler:
    16
    Volkan abi attığım twitide görmüşsündür zaten aynısını burda da söyleyeyim Bizim sevdamız Beşiktaşa,Beşiktaşı şu forumdaki ve sokaktaki taraftar kadar sevmeyen,savunmazyan,yaşamayan topçu-başkan-hoca kim var biptirip gitsin zerre umrumda değil.

12. djinonu

djinonu Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Bir sevindirici hamle gelmiyor baskan cikip bunun hesabini bu oynanan futbolun hesabini soracagim demiyorki
    Baskan adam degil cok koyuyor be
    Yeminle ateşimi söndürmüyor hicbirsey persembeden beri kankaybindan geberecem bu aksamda tuzu biberi oldu. Ruhum daralip beynim agriyor..

13. K.D

K.D Üye

Alınan Beğeniler:
    16
    Zaten bi de başka bi huy çıktı hatta 2-3 maçtada bahanemiz oldu beraberliğe maç kitlemek nedir abi?

İlk liverpol maçı kaybettik herkesfe aynı laf motta aptalca hata yapmasa 0-0 a kitlemiştik falan filan

İlk brugge maçı kaybettik herkste penaltı olamsa brugge gol atamazdı 1-1 e kitlemiştik falan filan

Bugün yine aynı senaryo aynı hüstan ulan bi hoca göremez mi ya takımının beraberliğe oynamayacağını istesede oynayamayacağını.

Demekki sen bu takımı daha farklı motive edeceksin abi sene başında ts maçına bursa maçına nasıl kazanmak için çıktıysak öyle çıkın ulan öyle çıkalım 5 yiyelim arkadaş böyle oyun koyuyor adama.

He diyeceklerkş mourinhoda bçyle oynuyor ulan mourunho oynuyo ama işe yarıyo her yıl en az 2 kupa alıyo adam bu taktik sonuç vermediği sürece hocaa aşırı yüklenilie ve haklıdırda sen pozitif futbol oynatsan taraftar en azından ordan biraz kredi verir ama bu nedir ya.

NoPasaran bunu beğendi.
  14. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Deplasmanı geçtim. Ancak iç saha da bari yensek artık birilerini. Çok can sıkıcı olmaya başladı.

15. Majesty

Majesty Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Arka arkaya gelen 2 mağlubiyet o kadar sıktı ki gs maçına kadar maç izlemeyi düşünmüyorum. Biraz da kendi sağlığımıza önem verelim

16. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Gs maçında yazın bize şimdiden mağlubiyet :)

Gol atalım gs maçında baride sezonu derbilerde gol atamama ile bitirmeyelim.

17. ilhan mansız_melis

Alınan Beğeniler:
    77
    Necip bence iyi maç çıkarıyordu ama keşke gaza gelip ileri gitmeseydi.

Golde de Motta’nın hatası var bence.

18. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Gole tekrar baktım pes yavallahi billahi böyle savunma yapılmaz..

Bizim en büyük sorunumuz savunma hataları ya. Ya arkadaş yapışsana be Sowa, başka nasıl gol olcak oradan. Kaleci dahil 3 kişi fazlasınız orda

19. ilhan mansız_melis

Alınan Beğeniler:
    77

:(

20. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Bizim seneye arka 5 liyi tamamen değiştimeemiz lazım

Bu olmayacaktır ama en azında 3 oyuncusu direkt ilk 11 olarak kesin olarak değişmesi lazım

Bu Sayfayı Paylaş