ChangeLog

'Soru - İstek - Öneri' forumunda SARJR tarafından 1 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    Ynt: ChangeLog

Üyelerin birbirine saygısız olduğunu düşünmüyorum.
    Yorumlar biraz iğneleyici o yüzden bazen atışmalar oluyor.
    Nopost tarzı cezaların gereksiz olduğunu düşünüyorum. Nopost alan kişi forumdan soğuyor. Eğer hep ceza alacak davranışları olan biriyse banlanmalı, büyütülecek bir şey yoksa ceza verilmemeli düşüncesindeyim.
    Büyüklere hitap şekli ben kendi adıma konuşayım, sırf forum için değil normal hayatta da değişti benim hitap şeklim. Eskiden daha fazla bu abi şu abi derdim resmen önüme gelene abi diyordum bu davranıştan vazgeçtim. Yaşıtlarım, küçüklerime veya 3-4 yaş büyüklerime adıyla hitap ediyorum. Daha büyüklere genelde nickiyle hitap ediyorum arada abi dediğimde oluyor gerçi (Cem abi gibi).

2. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77

Ben tam tersini düşünüyorum,saygı arttı bence.

Eskiden daha sert tartışmalar ve daha ağır cezalar oluyordu. Ben sinirli ve agresif bi insan olduğum için zaman zaman tartışmanın tarafı oldum gereksiz yere. Ahmet abiyle nedenini hatırlamıyorum ama tartışmıştık özür diledim özelden sağolsun affetti. Kaan abiyle çok atışıyorduk bi ara o da geldi geçti. Son Rıza abiyle olanı onu bilemem ama ben unuttum bile. :)

Ama dediğim gibi saygı ya da tahammül arttı bence,hepimiz büyüdük,olgunlaştık.

3. erdibatmaz

erdibatmaz Üye

Alınan Beğeniler:
    7

eskiden seviye yoktu pek :D şimdi iyi valla.

4. kizil

kizil Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Cem Gören forumun seviyesini düşürüyor. 3 4 gündür onun haricinde hiç bir şey de sıkıntı yok :D

5. cem_goren

cem_goren Müdavim

Alınan Beğeniler:
    0

Sen Cem Gören'e kurban ol lan.

6. kralcarsi

kralcarsi Admin

Alınan Beğeniler:
    15

No Post olan soguyacaksa, ilk bastan direk cikis yapsin. Foruma uye olurken FORUM KURALLARI diye birsey cikar ve kabul edilir,
    kabul ediyorsan sonra ceza aliyorsan, o zaman o sahista sorun vardir diye dusunuyorum. Biz ceza veriyorsak, o zaman ceza alan sahis cidden
    tum kredisini tüketmistir. Kendi kendini sorgulamalidir once.

7. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

Uzun uzadiya bir şeyler yazmıştım ama vazgeçip sildim, kimseye bir kaç paragraf okutmaya niyetim yok boş yere.

Nopost alacak davranışta bulunmuyorum/bulunmam. Kendime hakimim. Durduk yere çıkış yapmam. Eğer bir yerde haksız yere nopost alırsam bir daha oraya giriş yapmam.

8. eRe

eRe Müdavim

Alınan Beğeniler:
    107

ben iki kez aldım sanırım ikisinde de farkındaydım zaten alacağımın ama işe siyaset girince Türkiye hakkında bazı konuşmalara dayanamamıştım :)

9. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Bir uye bir uyedir. Kimse durup dururken ceza vermez erhun..

Boyle bir saplantiya sahip admin yada mod yoktur sanirim.cunku uye olmazsa forum olmaz

Bu Sayfayı Paylaş