Beşiktaş - Sporting Lizbon | 1 Ekim Perşembe 20:00

'2015-2016 Sezonu' forumunda carsi52 tarafından 29 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

1. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Maçı ne ilk yarı ne 2.yarı da haketmedik bence beraberliğe sevinmeliyiz.Fakat 2.yarı Oğuzhan fark yarattı gerçekten.

Yenip işleri kolaylaştırmalıydık.

2. enser

enser Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    Rakip çok istekliydi Ortasaha da 3 4 kişi sürekli baskı yapıyor Atiba yı ilk defa bu kadar kötü izledim.
    Oyuna göre yinede iyi skor maçı alıp rahat edebilirdik ama Beşiktaşlıysan alışkın olman lazım rahatsızlığa.

3. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92
    Maçın 2 önemli anı;

Oğuzhan'ın girişi

Sosanın çıkışı

Oğuzhan girdi top yapmaya top tutmaya başladık orta saha iyiydi. Gol de geldi.

Sosa çıktı Cenk girdi orta saha yine boşaldı. Oğuzhan'ın da etkinliği azaldı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Öncelikle sözüm taraftara. Bugün görüldu ki passo masso hikaye. Statı ne zaman boş görsem utanıyorum nedense. Garip bir ruh hali olmaya başladı bu bende. Sahadaki futbolcudan, ekrandaki rakip taraftarlardan , ne bilim çevredemki insanlardan felan.

25 lira 50 lira bilet fiyatları bu maça gitmeyeceksinde hangi maça gideceksin arkadaş..

İlk yarıya trafik nedeniyle 30. dk da felan girdik stada.

O yüzden çok konuşamayacağım ancak sosyal medyadan takibe göre rezil oynamışız.

Normaldir. Süreki derim büyük takım çift ön libero oynamaz.Oynarsa da bu ön liberoların birisinin ayağı çok iyi olacak.

Atiba Tolgay ideal sistemdir ancak Tolgay yoksa oraya Necip konmaz. Beşiktaş Atiba Necip ile oynamalı diyen kim varsa benim gözümde futbol adına bir hiçtir. Seyretmedim bilmiyorum ama durum bu.

Şimdi Rakip Bayern olur rakip City olur yada ne bilim rakip Juventus olur onlara karşı ikinci çok koşan ve mücadele eden adam kullanırsın ancak rakip gs imiş , fb imiş, ts imiş bunlara karşı necip atiba olurmu arkadaş. bu takımlarla sen eşit seviyedesin ve kim iyi pas yaparsa o üstün olur. Bunu diğer büyük takımlara karşı yapamazsın ama Lizbonmuş, moskova imiş yapmak zorundasın

Ha ozzy atiba oynuyorsun ve yenemiyorsun. O zaman kusura bakma senin takım iyi takım değildir..

Neyse ikinci yarı biraz top yapmaya başladık takımı öne yığdık ve galip gelecek oyunuda oynadık bence. Ancak sosa yerine keşke gomez cenk değişikliği yapsaydık. Gomez oldukça yorulmuştu ve sahada çok net belli oluyordu.

(Bu arada bunu yazarken elektrik kesilmesine rağmen yeniden açtım yazım aynen duruyordu, sevdim bu özelliği ;D )

Atiba da malesef öyle. Adam 70 den sonra resmen dili dışarda dolaşacak durumdaydı. Açıkcası imkan varsa Eskişehir maçında yedek olsun. Çünkü böyle giderse bir kaç hafta sonra sos verir..

Genel olarak iyiyiz ama bişeyler eksik kalıyor ve bu sene o eksiği henüz çözemedim. Sanırım oda Sosa. Gomez çıksaydı dedim ama Sosa da çok verimsiz oynuyor. İlk geldiği sosadan bence Eser yok.

Son düzenleme: 2 Ekim 2015
    iLcapitano ve carsi52 bunu beğendi.
  5. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Atibanın pili bitmiştir artık oda insan adam kaç maçtır 90 dakika oynuyor.1-2 maç Serdar felan oynayamaz mı acaba o bölgede.

Önce fener dün lizbon kötü oynuyoruz malesef.

6. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333
    Stat doldurma konusunda bir kac yil önce bu konulari konusmustuk. O zaman bizim ideal kapasite 40 bin demistim. 60-70 diyen arkadaslar vardi. Bugun de sözumun arkadsindayim. 40-45 bin idealdir. Bizim taraftar kapasitesi bu, yilda 2-3 mac belki 70 bin olacak durum olusabilir ama sadece o durumlar icinde yilin yuzde 80i stadin yarisi bos kalmamali.

Bu Sayfayı Paylaş