Beşiktaş - Kasımpaşaspor 30 Ekim Cuma - Başakşehir F. Terim Stadı | 21:45

'2015-2016 Sezonu' forumunda NoPasaran tarafından 27 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

1. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96
    Gol kaçırmak ölçü olamaz olcay için
    Ölçü takımın ofansif oyununa katkısıyla vede defansa yardımı ile olur oynadığı pozisyona göre
    Kaldıki her maç gol kaçıran her maç egolarından dolayı daha iyi durumdaki arkadaşına pas vermeyerek gol olmasını engelleye bir kaç oyuncu daha sayabiliriz
    İlk ikide bitirememenin sebebi keşke olcay veya hocalar olsaydı
    Yollardık şampiyon olurduk
    Geçen sene nasıl ve kimler sayesinde şampiyonluğun kaçtığını iyi analiz etmek lazım örneğin
    Bizde kazanma genetiği kalmadı son senelerde,hedef anlarında hep tökezliyoruz
    Yetersiz kadrolar eksik özgüven yönetim sorunu ve taraftar sorunu gibi bir sürü sebepler var

2. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333
    Dedigim gibi Olcay konusunda katilmiyorum abi. Degisik dusunuyoruz. Olcay konusunda katiyim. Bu mac icin degil yilarin birikimi bende. Veli konusunda da böyleyim, ikisi de Besiktasin futbolcusu degil bana göre. Yarardan cok zarar veriyorlar. Neyse, Besiktas kazansinda baska bi istegim yok yani.

3. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96
    Bende iyi olmadığı konusuna katılıyorum sana ama daha iyisi olmadığı için oynuyor
    Daha iyisi derken daha verimli
    Ben yukarıda olmamıza rağmen 3 bana en kötü kadrosu bizde zaten

4. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Olcay'ın oynama sebebi biraz da sol beklerimizin kötü olmasından kaynaklanıyor bence.

Bu Sayfayı Paylaş