Beşiktaş - Kasımpaşaspor 30 Ekim Cuma - Başakşehir F. Terim Stadı | 21:45

'2015-2016 Sezonu' forumunda NoPasaran tarafından 27 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

1. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    İlk yarı kötüydük zatende 2.yarı maçı kazanabilirdik ne güzel Sosanın nefis pası ile durumu 2-2'ye getirmişken o kadar baskı bulmuşken saçmasapan bi gol yedik.

Penaltı pozisyonu doğruydu eline vuruyor top.Cüneyt Çakır iyi maç yönetti fakat o uzatma dakikaların da yaptığı resmen bir an önce maç bitsin Beşiktaş gol bulamasın yönündeydi.

Birde Töre kardeşim bu maçtada oynamayacaksan hangi maçta oynayacaksın?

İç saha da puan kaybediyoruz ya deliricem.

2. Majesty

Majesty Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Gomeze gelen dirsekte çok açıktı. Nasıl göremedi onu enteresan

3. eRe

eRe Müdavim

Alınan Beğeniler:
    107
    5 dakika uzatma 1 dakika oynandı
    fenerde olsa 9 dakika daha oynanırdı !
    o değil kasımpaşa nasıl kırmızı görmeden maçı bitirdi ya.sırayla adam mı değiştirdiler faul yapmak için. çok sert oynadılar çok yıprandı atiba bile çok fazla pas hatası yaptı.
    yenebileceğimiz bir maçtı şanssızlığa kazanamadık ya insan üzülüyor ya
    yensek bursa maçı önce 4 puan iyi olurdu :(

4. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    Rakibin her gelişi gol oldu, maçın böyle sonuçlanmasının en büyük nedeni o.
    Penaltı bana ucuz gibi geldi, ben olsam çalmazdım diye düşünüyorum.
    Defansta devamlılık önemlidir ancak Miloşeviç'te oyun bilgiside pek yok gibiydi. Pedro'ya yazık edildi şu kadroda. Ersan'danda Miloşeviç'tende iyi stoper.

6. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Penaltı öyle bir pozisyon ki vermese biz bağırır çağırırdık penaltımız verilmedi diye verilse renkliler böyle penaltı olur mu der.Hep biz bağırıyorduk bağırsınlar şimdi.

Maç boyu sertliğe müsade edende hakem
    5 dakikalık uzatmayı 1 dakika bile oynatmayanda aynı hakem.

Milosevic konusuna gelince çok korkak ve normal oynuyor.Agresif,sert kendini gösteren şekilde oynaması gerekirdi malesef milosevicte bu yok gördüğümüz kadarı ile francoda zaten bu yok bir tek Ersan da var o yüzden hoca Ersan'ı oynatıyor.

Yazık oldu gerçekten halâ kendime gelemedim.

7. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Berbat oynadık , hiç begenmedim takımı

Bir tane beğendiğim adam olmadı koca 90 dk da
    .
    2-3 ten sonra gol pozisyonuna girmek için yapılan panik bizi bitirdi, sürekli sisirme oynadik ve olmadı. Penaltı bence alakası yok. Ancak zaten 3-3 olması da sevindirmedi

Haftaya bursa maçı var sanırım, kötü sonuç bizi yine psikolojik olarak bozar, bakalaim

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. enser

enser Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    Geldiğinden beri doğru düzğün forma bulamamış Miloseviç'i 11 oynatmak hataydı bence nitekim 3 kere geldiler hemen hemen.
    Yalnız değinmek istediğim güzel pas yapıyoruz göze hoş geliyor bu sene ama Türkiye gibi liglerde hele böyle kapalı oynayan Anadolu takımlarına karşı cezasahası içinde de devam edilemiyor maalesef pasa artık çizgide veya yaydan vurman gerekiyor nitekim Şenol hoca da bunu istiyor açıklamalarında da söylüyor.
    Asıl hatamız bu oldu bence daha çok şut çekmemek.
    Penaltı bence doğru karar topun şiddetini yönünü değiştiriyor dokunmasa cezasahasında Beşiktaşlı buluşup gol yapıcak.

9. eRe

eRe Müdavim

Alınan Beğeniler:
    107
    beck takımın en ıyısıydı bence.ısmaılde en kotusu. atıbanın ıstatıstıgı bılmıyorum ama en az 10 hatalı pası var sanırım. anlamsız pas hataları yaptık ılk yarıda yanındakı adama pas bıle atamayınca takım dısıplını coktu de coktu. ısmaılın kanatta olcay olmasa ılk yarı daha da kotu sonuc olabılırdı belkı ama bı taraftanda bakıyorum adamlar 3 sut cektı 3 gol oldu. mılo cok kotuydu nıye oynamadıgını anlamıs olduk

10. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Dün iyi oynayan bence tek oyuncu yoktu.

11. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Dün 2.yarı maçı hakettik 2-2'den sonra 3.golü yiyene kadar baskı kurduk o arada 3'ü atabilsek maç bitecekti ama tamamen şanssız bir şekilde 3.golü yedik.

Gittik iç sahada puan kaybettik olacak iş değil.

12. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    Bence Miloşeviç'i asmak haksızlık. Her bölgede uyum önemli ama defans belkide en çok önemli olan yer. Adamı 10-15 maç oynatma 1 maç oynat, "niye oynamadığını gördük" çok acımasızca. Escude'yede aynı şey yapılmıştı. Potansiyeli olan adam, devamlı oynatılsa en kötü Ersan kadar oynar, çünkü Ersan iyi bir stoper değil. Pedro'nun pozisyon ve kademe bilgisi çok iyi, az daha hızlı olsa ne Rhodolfo ne Ersan ne Miloşeviç konuşurduk.

İso'ya diyecek bir şey yok. İso ve MP bu takımın artıkları. Duşko yedekken, Ramon kadroda bile yokken İso'nun oynaması çok tuhaf bir olay. Hücumcu bek oynatacaksan Ramon, defansif bek oynatacaksan Duşko'dur bu takımın beki. En son tercih edilecek (hatta bence kadroda bulunması gereksiz, imkan bulunduğu an gönderilsin) kişi ilk 11 başlıyor ve istisnasız oynadığı her maç faydasız oynuyor. Ne hücumu var ne defansı.

13. RCA

RCA Üye

Alınan Beğeniler:
    17
    İsmaile ettiğim küfürlerin haddi var hesabı yok. Karaktersiz köpek. Takım bok gibiydi afedersiniz. Sosanın asisti, oğuzhanın bir iki driplingi dışında maç komple kötüydü. Şans yüzümüze güldü ki penaltı kazandık. Yoksa oyuncular 70. Dakikadan sonra yenilgiyi alenen kabul ettiler. Ben hayatımda 70-90 arası bu kadar kötü oynayan beşiktaş görmedim. Rıza hocayı tebrik ederim. Takımını hazırlamış sahiden. Önümüzdeki maçlara bakalım. Ama önce bütün hafta takıma şut çektirsin şenol hoca. Şut çeken bir takıma ihtiyacımız var. ( olcayın çektiği şutlar nedir ? Kalasın önde gideni topa falso veremiyor şaka gibi )

14. RCA

RCA Üye

Alınan Beğeniler:
    17
    Ayrıca takımın frikikçisi olmadığı bu maç net görüldü.

15. enser

enser Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    Eren'in 90+ da karşı karşıya imkanı varken topu korner noktasına taşıyıp oyalanmasına ne demeli

16. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96
    Bi ara seyrettiğim maçlarda puan kaybediyorduk şimdi seyredemediğim maçlarda
    Eģer 3 gol atıp yenemiyorsan ya defansında sorun var yada olağanüstü bi şeyler oldu demektir
    Özetlerde gördüğüm kadarıyla rakibin 2 golü topun çok iyi yere gitmesinden gelmiş
    Son gollerinde rakip forvete çok alan bırakmışız
    Bu beraberlik uyarı işareti olsun
    Şampiyonluk geze geze gelmez

17. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333
    Abi sorun senin seyretmemen degil :) @NoPasaran @keskinli

Saka bir yana 3 suta 3 gol attilar. Acayip bi mac oldu. Mutlaka bir stoper almamiz lazim. Q7'yi begendim ben. Onun 10 dakikada yaptigini olcay 180 dakika yapsmiyor. Yakinda maclara bakmiyacagim 10 numaramizin yuzunden.

18. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96
    Olcay görev adamı
    Çok yetenekli değil ama bana göre etkili
    Gol pozisyonlarının içinde sürekli
    Altyapısı sağlam olduğundan türkiyede top oynayabiliyor
    Nerede durulur,nereye koşulur,nasıl boşa çıkılır.... gibi futbolun basit kurallarını kullandığından başarılı oluyor
    Aynı şartlarda hangi hoca gelirse gelsin tercihini olcaydan yana kullanır
    Quaresma 10 kat daha yetenekli ama ekmeksiz sanat çoģu zaman oynadığı oyun

19. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333
    Katilmiyorum maalesef. Istatistikleerde iyi gözukuyor olabilir ama mac icinde kontralarda takimi yavaslatiyor. Her mac en az 1 kez karsi karsiya kaciriyor ama bunlar istatistiklerde yok. Kafasini cimden cikartip biraz etrafina baksa cok daha basarili olabilir. Olcay geldiginden beri ilk ikide bitiremiyoiruz yani olcayi ilk 11e alan hocalarda ahim sahim degil yani :) Tabii bence

20. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92
    Bir kontratak vardı topu ileri olcaya yolladılar Olcay topla ilerlemek yerine topa bastı ve geri döndü.

Bu Sayfayı Paylaş