Beşiktaş Kadın Basketbol 2015- 2016

'Amatör Branşlar (Basketbol - Hentbol - Voleybol)' forumunda ilhan mansız_melis tarafından 31 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu

1. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77
    Beşiktaş Basketbol Şubesi Sorumlusu Abdullah Sözer: Bu Beşiktaş'ın milat senesi. Kadın basketbol takımını bir yıllığına ligden çekiyoruz.

2. Grocbenn

Grocbenn Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ynt: Kadın Basketbol Takımımız Ligden Çekildi

Skandal bir karar.
    Bu küçülme değilde nedir?Vizyonsuz,Vasıfsız başkan ve yöneticilerin anlayışı bu kadar olur.Yazık gerçekten.

3. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Yaziklar olsun be..

Kac liraymis.buranin gideri

Kadin Basketbolunu takip etmem cok onemsemem 1 kisiyi bile.tanimam

ama Besiktasin toplum.icinde bu kadar kucuk dusurulmesi kabul edilemez

4. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

Geçen sene biraz takip ettim, maçlara taraftar gitmiyor. Sadece basketbolcuların ailesi oluyor (bazı maçlar küçük takımlarda oluyordu). Şimdi olmaz böyle şey deniyor. Avrupa'nın en iyi oyun kurucularından Ilona Korstin geldi gitti kimsenin haberi yok, Candice Wiggins sezon ortası geldi takımın geneline göre çok iyi performans sergiledi sorsan Candice kim diye kimse bilmez. Takip eden yok, kendi hallerinde oynuyorlar oraya harcayacakları parayı belki basketbol erkek takıma aktarırlar. Gönül ister her branşta yer alalım ama bizim kulüp için erkek voleybol, kadın basketbol ne bileyim kadın hentbol (bizde var mı bilmiyorum bu branş) gereksiz.

5. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77

İsmail Şenol : Beşiktaş yönetimi yaklaşık iki milyon euro'ya TKBL'de ilk üç sıraya oynayacak iddialı bir takım kurabilirdi. Tercih ligden çekilme oldu.

6. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92

Quaresma'nın yıllık parası çıktı işte.

7. eRe

eRe Müdavim

Alınan Beğeniler:
    107

yazık

8. K.D

K.D Üye

Alınan Beğeniler:
    16

şu güne kadar ne hiçbir maçını izlemişliğim nede takip etmişliğim vardı. belki kapatılmasını istemezdim ama kapatılmasada takip etmiycektim zaten kimse takip etmeyecekti.
    o yüzden o para erkek basketbola harcanacakmış bence mantıklı artık fener gibi bizimde her daim erkek basketbolda iddaalı olmamız lazım bence 1 yıl kapatılması çok büyük bir olay değil.

9. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96

Kimsenin izlemedigi bransi kapatmak dogru karar.zaten 1 senelik gecici bi kapatma

10. eRe

eRe Müdavim

Alınan Beğeniler:
    107

tekrar gerı donunce amatorden baslanmıyor mu ?

11. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92

2.ligden başlanacak.

12. cem_goren

cem_goren Müdavim

Alınan Beğeniler:
    0

1) Enkaz aldık diye sürekli bir fakir edebiyatı yapan FEDA ayağına utanmasa götümüzdeki donu alacak olan yönetim 2 ayda 2 şubeyi feda etti VEDA dedi ve hiç bir açıklama yapmadan. sadece paramız yok küçülüyoruz bok püsür

2) Branş kapatmak ile çözülüyor mu bu sorun onu anlamıyorum ben. 30.000 katılım belgesi ödenmediği için kapatılan voleybol şubesi var ve 480.000e alınıp bedava giden bir Berat Çetinkaya var.

3) Muhammed ile bugün 300.000 karşılığında anlaştığımız duyruluyor. Sakın yanlış anlamayın ama Muhammed'e 300.000 maaş vermek neyin nesi. Muhammed o yaşta o parayı napacak abi benim aklım almıyor.

4) Neden hep biz feda diyoruz abi benim aklım almıyor ya ulan ayıp denen bir kavram var ya. Bugün para için kapattık denen branşlar var ama hala Ericsonn için ödenen tazminat hakkında bir açıklama yok ve daha nice absürd iş.

5) Kusura bakmayın ama YD bile bunları yapmaya cesaret edemezdi. Fikret Orman farketti tabi herkes beni kurtarıcı olarak görüyor bu taraftar diye kafasına göre hallediyor işleri. Bu işlerin bi tüzüğü yürürlük süresi prosedürü yok mu arkadaş kimse mi bir bok bilmez ulan bakkal dükkanı gibi kulüp yönetiliyor arkadaş ya.

6) Tek korkum Hentbol şubesine sıra gelmesi. İşte o zaman o kararı alanın anasına bacısına söver o kulüp binasındakiler ile kapışırım.

Gecenin şu saati şunları düşünüyoruz ya işte en çok buna üzülüyorum. Biz daha ölmedik Beşiktaş sahipsiz kalmaz diyoruz ama adamlar göz göre göre iliğimizi kurutuyor

13. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

Talep gören şuben kapanmaz, hentbola hiç bir şey olmaz. YDciğiniz zamanında Muhammed'le sözleşme yapmıştı. 3 resmi maçta forma giymesi durumunda 500.000 lira alacaktı. Şuan sözleşmeye göre 300.000 lira garanti, 10.000 lira maç başı alacak. Mami'nin 20 maç oynayacağına inanmıyorsunuz herhalde?

14. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92

çekilmiyoruz.

15. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

Sponsor bulunmuş. Sponsor olmasaydı, kendi kaynaklarımızı kullanacağız deselerdi karşıydım. Sene boyunca ailelerine oynuyorlar, kendi hallerinde takılıyorlar.

16. cem_goren

cem_goren Müdavim

Alınan Beğeniler:
    0

Hentbola bir şey olmayacağını nereden biliyorsun. Dün oyunculardan bir tanesi ile telefonda konuştum her şey olabilir hazırlıklı olun dedi.
    YDciğiniz lafına gelirsek 8 yıldır her platformda götümüzü yırttık biz yeri geldi dayak yedik yeri geldi tehdit edildik ama bu fikret orman'a toz kondurmayanlar kadar iyi Beşiktaş'lı olamadık.
    Muhammed olayına gelirsek sorun muhammed'in oynayıp oynamayacağı değil yapılanın yanlış olması. Ayda 25.000 muhammed'in alacağı maaş bu kulüpten abi daha muhammed kaç yaşında bunun nesini savunuyorsunuz ben anlamıyorum.

ilk yorumunu okuduktan sonra bunun gelmesine şaşırmadım. ilk mesajını alıntılayıp uzun uzun yazmasaydım keşke bunu önce görseydim. zaten bir şey anlatamayacakmışım

17. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92

arkadaş ne fikret ormanmış
    eleştiremiyoruz adamı.
    eleştirince hemen ydci oluyoruz.
    o da güzel.

18. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

Mami'nin fazla aldığına bende katılıyorum ama önceki sözleşme ortada.
    3 maç oynasa 500.000 lira alacak maddesi nasıl saçma bir maddedir? Samet Aybaba oynatmayı düşünüyor ki böyle bir anlaşma yoluna gidildi.

Sizin kadar bende istiyorum her branşta yer alalım ama talep yok, 1 kuruşun bile değeri var, talep olmayan yerlere yatırım bence -şuan için- gereksiz. Yiğit, ben sana YDcisin demedim, Fikret Orman'ı yermek için o şahsı över tarzda yorum yazanlar üstüne alınabilir.

Bu arada ilk mesajımın arkasındayım. Bu takımı kimse takip etmiyor, desteklemiyor. Kapatıyoruz dendiğinde ortalık karışıyor. Madem kadın basketbolun meraklısı "taraftar" dolu gidip desteklesinler. Parası yoktur eyvallah, zamanı yoktur haydi ona da eyvallah ama kapanmasına karşı olanlara "gel kadın basketbol maçı var" desek Akatlar'a gitmeye üşenir adım gibi biliyorum.

Son olarak, kimsenin Beşiktaş'lılığını tartışacak değilim, haddime de değil. Son zamanların moda lafı bu oldu sanırım. Quaresma kalsın/gitsin diye başlıyor tartışma en sonuna "biz şu kadar Beşiktaş'lı olamadık, biz o kadar Beşiktaş'lı olamadık" diye kapanıyor muhabbet. Bu foruma niye giriyoruz? Düşüncelerimizi aktarıp, kafamızı boşaltmak, iki muhabbet etmek, Beşiktaşlılarla kaynaşmak, konuşmak, tartışmak için. Eğer -birbirimize hakaret etmeden, argo kullanmadan- düşüncelerimizi açıklayamayacaksak burada işimiz ne? YDci sözünü hakaret olarak algılayan varsa ona saygı duyarım, bana söylense ben öyle algılarım.

19. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96

sorun fikret orman veya yildirim demirören sorunu degil
    kisilere fazla takilmamak lazim
    Sorun Besiktasin icinde bulnundugu durumdur
    daha cok degil 6 ay önce besiktasi iflasa sürükleyip kacan bi adamin yerine geldi yönetim
    elestiri yaparken besiktasin borcunu gözönüne getirin
    580 milyon lira!!!eski para degil yeni parayla!! yani 250 milyon euronun üzerinde bi borc var
    bunun üzerinede kazanc bekledigimiz alanin darligida geliyor
    kac kombine sattik,kac forma sattik?kac babayigit sözde besiktasli tasin altina elini soktu?
    durum böyleyken populizm yapilmaz,durum böyleyken cikipta yildirim demirören gibi cilgin transferlerle taraftarin agzina bal sürülmez
    bu mali duruma göre tabiiki canimiz yanacak maalesef,tabiiki taraftara sevimsiz gelinecek
    begenmedigimiz febe taraftari kadar birlik olup,kenetlenip hep beraber kulübü bu yükten kurtarmak lazim

20. cem_goren

cem_goren Müdavim

Alınan Beğeniler:
    0

Ahmet Abi bir sorum olacak sana. Diyorsun ki 250 milyon euronun üzerinde bi borc var. Peki güzel abicim bu borç sence 30 liralık bir tişört veya 102 liralık forma ile mi kapanacak akıl mantık işi mi bu ?

"daha cok degil 6 ay önce besiktasi iflasa sürükleyip kacan bi adamin yerine geldi yönetim" demişsin ben de buna cevap olarak diyorum ki "Bu adamlar buraya babalarının hayrına gelmedi. Sonuçta Beşiktaş başkanı sıfatıyla insanların karşısına çıkıyor ve her gittikleri yerde gerek kulüpsel işlerde gerek kendi iş ilişkilerinde her kapı bu adamlara açılıyor bu sıfatlar yüzünden kaldı ki bir enkaz aldık muhabbeti dönüyor almasaydın kardeşim Beşiktaş tarihinin en kötü başkanını zaten gördü ondan kötüsü gelmez bizi daha çok batağa sokamaz yani".

Kimse fikret orman'dan popilizim beklemiyor ya da başarı beklemiyor şaşalı transferler beklemiyor kaldı ki 22 yaşında sadece 2 şampiyonluk gören birisi olarak şampiyonlukmuş kupaymış bu tür şeylerden daha önemli değerler vardır benim Beşiktaş'ımın içinde. Çözüm şube kapatmak değil abi.

Buraya bildiklerimi yazsam -ki yazamıyorum sözüm var o değerli insanlara- yolda görseniz o yönetimi suratına tükürmezsiniz

Bu Sayfayı Paylaş