Beşiktaş Integral Forex 2013-2014

'Amatör Branşlar (Basketbol - Hentbol - Voleybol)' forumunda hun tarafından 25 Haziran 2013 tarihinde açılan konu

1. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    Ynt: Beşiktaş Integral Forex 2013-2014

Geçen haftanın yorgunluğu dün çıktı. Akşam 7'de yattım sabah 8'de kalktım, maç kaçtı tabii.

2. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

Mersin BŞB'yi 85-78 mağlup ettik.

Murat ve Ferhat cidden adam gibi adam. Ferhat'tan emin değilim tamamında orada mı ama Murat her maç orada.

3. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92

Murat bilet alıp girmiyor ki :D

bu arada en arkadan bir ön :lol

başın öne eğilmesin :(

4. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

Baktım seni göreyim diye de göremedim. Yazmasan bulamazmışım zaten ;D

Bilet alıp almaması önemli değil nereden geliyor bilmiyorum ama adam kalkıp geliyor her maç.

5. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92

geçen kadın basketbol maçında bayağı bi kızdılar buna yönetimdekiler. :D

murat alem adam ya.

Hurşit Baytok - Melih Gümüşbıçak filan acayip eğlenmiş maç sırasında haftaiçi
    kıreeeyzi kıreeyzi diye bağırıyordu Bisons antrenörüne. Hurşit Baytok ooo murat ingilizceyi ilerletmiş baya filan demiş :ahaha

6. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77

Ahmet Kandemir'le olacak iş değil ya.

7. ilhan mansız_melis

Alınan Beğeniler:
    77

Yine yenildik.

77-67

8. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

Önde gidiyorduk yine...

9. ilhan mansız_melis

Alınan Beğeniler:
    77

Beşiktaş İntegral Forex Takımımız, BBL’nin 10. haftasında karşılaştığı Anadolu Efes’e 64-57 yenildi.
    Karşılaşmayı Sayman Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet Ürkmezgil, Futbol Dış Transfer, Dış İlişkiler ve Boks Şubesi'nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Erdal Torunoğulları ve Taraftarlar, Dernekler ile Basketbol ve Kürek Şubeleri'nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Hakan Özköse tribünden takip etti.

Abdi İpekçi Arena’da oynanan maça takımımız; Muratcan Güler, Colton Iverson, Brad Buckman, Sundiata Gaines ve Caner Topaloğlu beşiyle başladı.

Siyah-beyazlılarımız, maçtaki ilk sayılarını Gaines’in elinden buldu. Periyodun ilk bölümünde rakibi karşısında varlık gösteremeyen takımımız, çeyreğin son beş dakikalık bölümüne 12-4 geride girdi. Çeyrek boyunca düşük tempoda oynayan ve sayı üretmekte zorlanan ekibimiz, savunmada da direnç gösteremedi ve ilk periyodu 22-10 geride tamamladı.

İkinci çeyreğe Lofton’un üç sayılık basketiyle giriş yaptık. İlk iki dakikada rakibine sayı izni vermeyen siyah-beyazlılarımız, Gökhan Şirin ile bir üçlük daha buldu ve farkı 6 sayıya indirdi(22-16). Rakibine kolay sayı şansı tanımayan siyah-beyazlılarımız, buna karşılık hücumda istediği tempoyu bir türlü yakalayamadı ve ilk yarının son beş dakikasına 30-19 geride girdi. Kalan sürede iki ekip de düşük tempoda kaldı. Anadolu Efes savunmasını aşmakta zorlanan takımımız, soyunmda odasına 34-26 geride gitti.

İlk yarıda en skorer oyuncumuz 8 sayı kaydeden Chris Lofton oldu. Onu 4’er sayıyla Colton Iverson, Sundiata Gaines ve Ryan Broekhoff kaydetti.

İkinci yarıdaki ilk sayılarımızı Chris Lofton’un üç sayılık basketiyle bulduk. Savunmada başarılı bir oyun sergileyen takımımız, çeyreğin ilk beş dakikalık bölümünde rakibine yalnızca iki sayı verdi ve beş sayı buldu.(36-31). Lofton, Gaines ve Gökhan’ın sayılarıyla rakibiyle arasındaki farkı 4 sayıya kadar düşüren siyah-beyazlılarımız, kalan sürede rakibini geçemedi ve final çeyreğine 42-40 geride girdi.

Son periyodun başında savunma oyununda başarı gösteren ekibimiz, hücumda etkili oldu ve oyunun son beş dakikasına Mehmet Yağmur’un elinden bulduğu üç sayılık basketle 47-49 önde girdi. Başa baş giden oyunda son üç dakikaya 51-51 eşitlikle giden siyah-beyazlılarımız, ilerleyen bölümde rakibinin sayılarına karşılık veremeyince salondan 64-57 mağlup ayrıldı.

Karşılaşmada en skorer oyuncumuz 13 sayıyla Chris Lofton olurken onu 9 sayıyla Mehmet Yağmur ve 7 sayıyla Gökhan Şirin takip etti.

10 maç 6 mağlubiyet :alkis

10. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

Radnicki'yi 90-76 yendik.

11. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

Royal Halı Gaziantep'i deplasmanda 68-73 mağlup ettik.

12. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
  13. eRe

eRe Müdavim

Alınan Beğeniler:
    107

abi ben beşiktaşı anlamıyorum

basketbolun bu kadar zor olmadığını anladım bu sene

uşaksportif örneği vermek istiyorum

şuan sponsoru olmayan tek takım.geliri yok neredeyse! otobüsü olmadığı için her hafta otobüs ayarlıyorlar.stadı yok uninin sahasında boş saatlerde antrenman yapıyorlar.yöneticiler antrenör ekibi hepsi uşaklı.benim lisede okul takımı hocalarım. zupan dıye oyuncumuz işitme engelli. takımda şeker hastası oyuncu var. ve bu takım 3. geçen hafta deplasmanda 98 sayı attı.

abı kafayı yıyorum ya besıktasın bu halı ne pekı ?

14. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

Euro Cup son 32'de P grubundayız.

P GRUBU

Lietuvos Rytas (Litvanya)
    Beşiktaş Integral Forex
    Cedevita Zagreb (Hırvatistan)
    CAI Zaragoza (İspanya)

Litvanya deplasmanı 8 Ocak
    İçeride Zaragoza'yla 15 Ocak
    Zagreb deplasmanı 22 Ocak
    İçeride Zagreb'le 29 Ocak
    İçeride Rytas'la 12 Şubat
    Zaragoza deplasmanı 19 Şubat

15. ilhan mansız_melis

Alınan Beğeniler:
    77

Aliağa Petkim'i 91-53 yendik.

Beşiktaş İntegral Forex Takımımız, BBL’nin 12. haftasında konuk ettiği Aliağa Petkim’i 91-53 yendi.

Beşiktaş İntegral Arena’da oynanan karşılaşmayı Basketbol Şubemizden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Hakan Özköse ve Basketbol Genel Direktörümüz Erman Kunter tribünden takip etti.

Takımımız karşılaşmaya; Brad Buckman, Chris Lofton, Muratcan Güler, Colton Iverson ve Mehmet Yağmur beşiyle başladı.

Karşılaşmadaki ilk sayılarını takımımız, Mehmet Yağmur’un elinden kazandı. Iverson ile pota altından basket bulan siyah-beyazlılarımız, ilk 2 dakika sonunda 4-2 öne geçti. Muratcan Güler ve Lofton ile hücumda etkili olan takımımız, Iverson ile de pota altında etkili olmaya devam etti. Ruziç’in de skora katkı yapmasıyla farkı açan takımımız, ilk çeyreği 25-18 üstünlükle tamamladı.

İkinci çeyreğe takımımız, Lofton’un 3 sayılık basketiyle başladı. Mehmet Yağmur’un dış atışlarla skora katkı vermesiyle ekibimiz farkı 11’e çıkardı(31-20). Mehmet Yağmur’un etkili oyunuyla farkı arttırmaya devam eden ekibimiz, ilk yarıda son 6 dakikaya 37-23 önde girdi. Caner Topaloğlu ile art arda basketler bulan siyah-beyazlılarımız, farkı arttırmaya devam etti ve ilk yarıda son 3 dakikaya 45-29 üstünlükle girdi. Buckman’ın da skora katkı yapmasıyla son 2 dakikaya takımımız 20 fakla girdi(49-29). Kalan sürede de üstünlüğünü sürdüren takımımız, soyunma odasına 53-31 önde girdi.

Karşılaşmanın ikinci yarısına takımımız; Colton Iverson, Chris Lofton, Muratcan Güler, Caner Topaloğlu ve Tomislav Ruziç beşiyle çıktı.

Üçüncü çeyreğe takımımız, Caner Topaloğlu’nun 2 sayılık basketiyle başladı. Art arda basketlerle farkı açmaya devam eden siyah-beyazlılarımız, çeyrekte ilk 4 dakika sonunda skoru 63-38’e getirdi. Karşılıklı basketler devam eden çeyrekte rakibine oranla üstün bir performans sergileyen ekibimiz, son bölüme 69-44 önde girdi.

Son çeyrekte ilk dakika skor bulamayan takımımız, bu bölümdeki ilk sayılarını Ruziç’in boyalı alandan bulduğu basketle kazandı. Bu çeyrekte Onur Çalban ile pota altında etkili olan siyah-beyazlılarımız, son 6 dakikaya 81-48 üstünlükle girdi. Bu çeyrekte genç oyuncular ile sahada olan takımımız, farkı arttırmaya devam etti ve son 2 dakikaya 88-53 önde girdi. Kalan dakikalarda üstünlüğünü koruyan takımımız, karşılaşmadan 91-53 galip ayrıldı.

Karşılaşmada en skorer olan oyuncumuz 17 sayıyla yıldızlaşan Chris Lofton olurken onu; 13 sayıyla Ruziç, 12 sayıyla Caner Topaloğlu ve 11 sayıyla Mehmet Yağmur takip etti.

16. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

Tüh ya. Gidecektim bugün Akatlar'a, bundan öncede bayanlar maçı vardı. Dersten çıktığımda yorgundum unutmuşum.

Bayanlarda kaybetmişiz Ceyhan Belediyesi'ne 53-55.

17. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92

27.12.2013
    Avrupa'nın en başarılı basketbol eğitim programı Türkiye'ye geliyor.
    Avrupa’nın en köklü basketbol kulüplerinden Kızılyıldız (Red Star Belgrad)’ın yönettiği, gençler için Avrupa’nın en başarılı basketbol eğitim programı, Beşiktaş ile ilk kez Türkiye’ye geliyor!

Altyapı kategorilerinde modern stratejileri ve özel eğitim konseptiyle ünlü, bünyesinden yetişmiş genç oyuncuları ulusal / uluslararası düzeyde birçok başarı kazanmış Kızılyıldız’ın eğitim programı, Beşiktaş ile iş birliğiyle 27-31 Ocak 2014 tarihleri arasında İstanbul’da.

Eğitimler; 9-13 yaş grubu sporcular için 9:00 - 12:00 saatleri arasında, 14-18 yaş grubu sporcular için 13:00 -16:00 saatleri arasında Akatlar’daki Terakki Vakfı Okulları Spor Salonu’nda (Adres: Ebulula Mardin Caddesi Öztürk Sokak, No:2 Levent-İstanbul) yapılacaktır.

2014 Beşiktaş - Kızılyıldız Uluslararası Basketbol Kampı, Kızılyıldız ve Beşiktaş antrenörleri tarafından yönetilecek, 9-18 yaş kız ve erkek sporcuların deneyim kazanarak, takım oyununa adaptasyon ve bireysel gelişimlerini sağlayacaktır.

Kamp; oyuncularda dripling, şut, pas, temel bireysel yetenekler ve uygulamalı takım oyunu tekniği gibi konularda basketbolun temellerine hakim olmalarını sağlayıcı niteliktedir.

Genç oyuncuların, günümüzde NBA ve Euroleague’de forma giyen birçok oyuncunun gelişiminde doğrudan rol alan koçlarla çalışması ideal bir fırsattır.

Kamp süresince oyuncular kendi yeteneklerini ortaya koyabilecek, yaş ve yetenek düzeylerine göre şut yarışmaları ve testlere katılacaklardır.

Kontenjanımız kısıtlıdır. Son başvuru tarihi 20 Ocak 2014’tür.

KAMP ÜCRETİ: 10 Ocak 2014’e kadar erken kayıt indirimiyle 495 TL, 10 Ocak sonrasında ise 550 TL’dir.

BAŞVURU ve İLETİŞİM: 0555 405 01 99

Kampın en iyileri için özel ödüller:

1) ‘Kampın En İyisi’ (MVP) olarak seçilen 2 oyuncu, Kızılyıldız’ın Belgrad tesislerinde 1-8 Ağustos tarihleri arasında 7 günlük basketbol kampına davet edilecektir.

2) En iyi şutörler ve en çok gelişme gösteren oyuncular için sürpriz ödüller. Ayrıca Fair Play Ödülü...

Kampta Oyunculara Beşiktaş ve Kızılyıldız’ın antrenman forma malzemeleri ve t-shirt’ler verilecektir.

Antrenörler hakkinda tum bilgiler
    http://www.ibc-redstar.com/index.php/en/coaches/glisic-aleksandar
    http://www.ibc-redstar.com/index.php/en/coaches/milan-mandaric

18. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

Tofaş'a 76-74 mağlup olduk.

19. ilhan mansız_melis

Alınan Beğeniler:
    77

59 saniyede 10 sayı yedik.

20. eRe

eRe Müdavim

Alınan Beğeniler:
    107

bu gıdısle playoff bıle yalan olacak.rezıllık tamamen...

Bu Sayfayı Paylaş