Beşiktaş - Gençlerbirliği | 22 Şubat Pazartesi | 20:00

'2015-2016 Sezonu' forumunda NoPasaran tarafından 19 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. Simurg

Simurg ★ Kartaliçe ★

Alınan Beğeniler:
    91
    rahatladım ya şu fener maçınıda kazansak biziz kimse tutamaz

2. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Ozzy de düşüş var ve malesef buda bizim hücüumumuzu etkiliyor. Yoksa eskisinen bence daha iyi savunma yapar hale geldik.

Dün golden önce bariz belliydi gol atacağımız, taraftarın inanılmaz bir baskısı vardı.

Haftaya çok zor bir maç olacak. Bu futbolumuzun 2 tık üstüne çıkmamız lazım yenmek için.

Beck konusuna takılmaya başladım. Bu adamın savunmasıda iyi gözükmüyor valla.. Bir soru işareti belirdi bende..

İştah, arzu ve maç sonu çok güzeldi. Taraftarla sahanın bütünleşmesi. Güzel bir geceydi.

3. RCA

RCA Üye

Alınan Beğeniler:
    17
    Fener maçından galibiyet ve ya beraberlik alırsak bu aldığımız galibiyetin değeri de pekişir. Fener maçı bir hayli gollü geçer gibi hissediyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. turkmaxi

turkmaxi Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Haftaya da fenev macinda galip gelecegiz kesinlikle ama kadroyu dogeu kurmasi lazim dunde 60 dakika yine 10 kisi oynadik olcay me zaman cikti takim acildi.Olcayin bu takimda yeri olmamali hicbir zaman.Fenev macinada olcay yerine tore oynamali hallac pamuguna ceviririz o zaman olcay oynarsa nolur top kayiplari kaptirdigi toplar yuzunden kontraatak pas veremesidigi icin ataklar baslamadan bitecek o yuzden olcay bundan sonra maclarin hepsi onemli oldugu icin takima alinamali.hatta sene sonunda ilk isteyene verilmeli.Hatta kalede Boyko olsun diyorum adami bi macta yargiladilar hemen tipki Gomeze yapriklari gibi durusuyla bence guvenilir tolga bizi uefadan 2dir ediyor sikinti yok boyko oynamali

Bu Sayfayı Paylaş