Beşiktaş - Galatasaray 14 Aralık Pazartesi | 20.00

'2015-2016 Sezonu' forumunda carsi52 tarafından 11 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

1. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Sezonun lig açısından en önemli maçına çıkıyoruz diyebilirim.

5 yıldır yenemediğimiz olayı bi yana ligde ki puan durumu bi yana neresinden bakarsan bak yenmemiz gerek beraberlik dahi başarısız sonuçtur.Bu gsyi yine yenemezsek bizede yazıklar olsun!

2. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96
    Umarım lizbon mağlubiyeti takımı hırslandırır
    Anormal bi şey yaşamazsak yeneriz diye düşünüyorum

3. Simurg

Simurg ★ Kartaliçe ★

Alınan Beğeniler:
    91
    Yenilicez belli cok acik ve net denizli vur emri vermis zaten deli oluyorum ya besiktasliyim diyordu birde

Çözemezler kördüğümsün seeeen !

4. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333
    1-0 olsun bizim olsun

5. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Yıllardır sonu hep kötü biten gs maçları hep hüsran yaşadık hep üzüldük üstümüze 3.lük yapıştı sizi yeneriz koparsınız ligden damgası yapıştı.Artık bunları tersine çevirelim istiyorum bu sezon da bu maç bu olayın başlangıç noktası olur da yenilirsek yine 3.lük muhabbetleri yine yendik sizi 6 senedir yenemiyorsunuz siz kimsiniz lafları ve psikolojimiz artık o kadar bozuk ki 1 mağlubiyet ile kopma noktasına gelebiliriz.

Allah aşkına yıllardır yenememek son bulsun yarıştan koptunuz lafları olmasın son bulsun ezip geçelim şunların üstünden açalım puan farkını yolumuza bakalım.

6. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Beşiktaşlılığın Farkını Sergileme Zamanı

Değerli Taraftarlarımız;

Hem Spor Toto Süper Lig'de hem de UEFA Avrupa Ligi'nde bu sezon büyük bir mücadele sergileyen Futbol Takımımız, önemli bir virajda Perşembe akşamı hiç arzu etmediğimiz şanssız bir mağlubiyet alarak tüm camiamızı, taraftarlarımızı ve sporseverleri üzmüştür.

Bu mağlubiyet başkanımızdan, yönetim kurulu üyelerimize, teknik kadromuza, futbolcularımıza, çalışanlarımıza kadar tüm kulübümüzü ve fedakar taraftarlarımızı derinden etkilemiştir.

Sporting CP maçının öncesine kadar tüm Beşiktaşlılar'ın sahiplendiği futbolcularımızın, şanssız bir mağlubiyet sonrası özellikle sosyal medyada hakarete ve küfüre varan tepkilerle karşılaşması ciddi bir çelişkidir.

Beşiktaş Futbol Takımı elbette ki eleştirilebilir. Ancak hiçbir eleştiri linç etme gayreti, hakaret ve küfür yoluyla yapılamaz.

Beşiktaş, bir dünya markasıdır ve bu armayı taşıyan her sporcu kıymetlidir. Taraftarlarımızın yaşanan durum her ne olursa olsun, Beşiktaş'ın saygılığını ve marka değerini olumsuz etkileyecek davranışlardan kaçınması gerekmektedir.

Beşiktaş Futbol Takımı, karşılaşmalara bir bütün olarak çıkar; yener, berabere kalır veya mağlup olur... Bir veya birkaç futbolcu maçı kazandırmadığı gibi kaybettirmez de...

Bu gerçekten hareketle, tüm sporcularımıza sahip çıkılması, saygı gösterilmesi, onların moral ve motivasyonlarını olumlu etkileyecek davranışlarda bulunulması Beşiktaş'ın menfaatinedir...

Desteğini her zaman sergileyen Büyük Taraftarımızın, yine aynı duyarlılıkta davranacağını biliyor ve Pazartesi günkü derbi karşılaşmasında Futbol Takımımıza olan saygısını ve inancını göstereceğine inanıyoruz.

Kimi basın organlarında ve sosyal medyada kasıtlı olarak yapılan ve Futbol Takımımızın moral-motivasyonunu olumsuz etkilemeyi amaçlayan kampanyaya, yine Büyük Taraftarımızın 4. Kartal Yuvası Organizasyonu yaparak yanıt vermesi de oldukça anlamlıdır.

Bugün ve yarın, tüm yurttaki Kartal Yuvası mağazalarımızdan alışveriş yaparak kulübümüze desteğini bir kez daha yineleyen ve Beşiktaşlı duruşlarını sergileyen tüm taraftarlarımıza da teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Beşiktaş JK

7. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Yani diyorlar ki derbide kaleci Tolga olacak sakın protesto etmeyin.

8. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Aynen oyle olmuş. Umarım sıkıntısız maç olur ya

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Yanlış yaparlar Tolga ile başlarlarsa ilk golü yersek daha maçı çevirmemiz çok zor olur.

Bu arada kaç bin bilet satıldı abi bilgin var mı? @NoPasaran

10. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Valla bugün baklmadıkm ama dün toplam 12 bin civarındaydı.

Yarın işyerine uğraşayacağım kontrol ederim akşam.

11. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    Bu olanlarda en az sorumlu olan belki de Tolga. Geçen sezon zevkimizden 10 küsur maça yedek hatta 3'ncü kaleciyle çıkmadık. Esas sorumlu -eğer kaleci istemediyse- teknik direktör ve kaleci almadığı için yönetimdir. Geçen sezondan sonra aynı kaleciye güvenenler esas sorumlular benim gözümde.

12. Majesty

Majesty Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Şu lizbon maçından sonra tolgaya yapılan eleştiriler sonuna kadar haklı.

Fenerde yada gs de olsaydı tolga çoktan kadro dışı kalmıştı.
    Ben yinede bi umut günayla başlarız diye düşünüyorum.
    Yoksa ciddi ciddi derbiden galibiyet falan beklemeyelim kendimizi boşu boşuna üzmeyelim

13. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96
    Ersan yoksa francoyu oynatması lazım hocanın
    Tosic zorlanıyor o bölgede
    Hoca niye gözden çıkardı anlayamadım
    Takım lizbonda oynadığı 60 dakikalik futbolu oynar ve daha konsantre olursa galibiyetle kapatırız haftayı

14. FANATİK KARTAL1903

FANATİK KARTAL1903 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Tolga Zengin'e bir daha Beşiktaş forması giydirip sahaya çıkartan en büyük Beşiktaş düşmanıdır. 2 sezondur herif tek başına Avrupa'dan eledi bizi. Kaleye gelen her şut gol bir maç kurtardığına şahit olmadım. Bu açıklamadan da anlaşılacağı üzere kale yine Tolga'ya verilecek. Zaten ısınmaya çıktığı anda yuhalamalardan sonra triplere başlar ve yiyeceği bir hatalı golde olacakları tahmin edebiliyorum. Nerede işe yaramaz adam varsa yönetim el üstünde tutuyor, Pektemek yattığı yerden 1.7 milyon euroyu cebe indiriyor, şimdi Tolga'nın da sözleşmesini uzatırlar bunlar.

Sporting maçındaki moral bozukluğunun bu maça etki edeceğini düşünüyorum, turu geçseydik o moralle kazanma ihtimalimiz oldukça yüksekti ama şimdi herşey tersine döndü. Yine podolski sneijder uzaktan 2 şut atar kalemizdeki korkuluk aval aval bakar yeniliriz.

15. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Dün Sinan Engin töre yedek olacak dedi.

Tolga için ise hoca Tolgayı oynatacaktı fakat Tolga kendisini hazır hissetmediğini söylemiş hocada kafasını toparlaması için vakit vermiş.

16. enser

enser Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    Bu maçın ne yapıp edilip alınıp şu gese algısının kırılması lazım artık.

17. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Tolga 18 kişilik kadroya alınmadı.

18. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Beşiktaş'ta Sporting CP mağlubiyetinin ardından eleştiri oklarına tutulan Beşiktaş Kulübü Kaptanı Tolga Zengin'in Galatasaray karşılaşması kadrosunda yer almaması büyük yankı uyandırdı.

Kadroda yer almamasının psikolojik olarak etkilenmesinden dolayı olduğu söylenirken bu olayın ardında bambaşka bir gerçek vardı.

HABER1903'ün edindiği bilgiye göre; 2 gün önce yapılan antrenmanda beli tutulan Zengin'in iğne tedavisine hemen başlatıldığı bildirilirken, tecrübeli oyuncunun ısrarla bu karşılaşmaya çıkmak istemesi üzerine tedavilerinin sıklaştığı ve beline Local Anestezi yapıldığı vurgulandı. Ancak ağrılarının geçmemesinden dolayı Şenol Güneş'in de isteği doğrultusunda kadrodan çıkartıldığı iletildi.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER

19. djinonu

djinonu Üye

Alınan Beğeniler:
    6

Nerden biliyorsun o paranin mustafanin eline gectigini?
    Biraz mantikli dusunursen KAP'a gösterilmiş olan bir sözleşme. Bunda yönetimin yada fikret ormanin prmaği var. Ben bugüne kadar mustafanin ne ferrari nede porsche sürdüğünü duydum yada gördüm. Nede geceleri ozy töreyle yemeklerde resmini gördüm. Mustafa aliyorsa aliyordur 500.000€ yada 1milyon gerisi ya başkana yada yönetime. Babasinin oglu degilki mustafa bukadar parayi oynamadan alsin.
    Neyse ordelemeye gerek yok cok sey varda denilecek sözleşmeler hakkinda uzarda uzarda konuştuğumuzla kalir

20. djinonu

djinonu Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Tolganin olmamasi daha iyi diyecem ama tereddüt var maç eksigi olan günay..
    Yenilirsek bari tolga yüzünden olmaz inş.

Bu Sayfayı Paylaş