Beşiktaş Erkek Basketbol 2015-2016

'Amatör Branşlar (Basketbol - Hentbol - Voleybol)' forumunda NoPasaran tarafından 18 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333
    Bu sene Sinan Erdem de oynayacak Sanli Besiktas :)
    Gitmemek icin mazeretinde kalmadi :) @NoPasaran

2. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Evet hafta sonları giderim . 3 durak..

Ancak mesela geçen sene Efes Fener maçına gitmiştim hiç keyif alamamıştım.

Futbol taraftarı belli bir kesim var maçlara gelen, giriş çıkışlar hep sıkıntı. Efes i o yüzden seviyorum. Sakin. KAVGASIZ GÜRÜLTÜSÜZ

3. eRe

eRe Müdavim

Alınan Beğeniler:
    107
    bugün bir transfer daha gelmiş.son kadro durumunu çok merak ediyorum ama etkili bir kadro var sanırım.
    bir efes bir fener bir adım öndeler ancak 3.sıra için gs den önde olduğumuz kesin... darusafaka - ksk - bjk rekabeti olacaktır..

4. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    Kartal Özmızrak
    Engin Atsür
    Nate Wolters (ABD)
    Dj Seeley (ABD)
    Muratcan Güler
    Evren Büker
    Cenk Akyol
    Tremmell Darden (ABD)
    Erik Murphy (Finlandiya)
    Lamont Hamilton (ABD)
    Doğan Şenli
    Maciej Lampe (Polonya)
    Emre Bayav

5. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92
    Beşiktaş, sakatlanan Lamont Hamilton'ın yerini ivedi doldurdu.Siyah-beyazlılar, Alba Berlin'de oynayan Leon Radosevic ile anlaşmaya vardı.

25 yaşındaki oyuncunun menajeri Misko Raznatovic, transferi sosyal basin üzerinden açıkladı.

1990 doğumlu ve 2.08 m boyundaki Hırvat oyuncu geçen sezon Alba Berlin'de 21 dakika, 9.0 sayı, 3.6 ribaund ortalamasıyla oynamıştı.

Radosevic'in ülkemize gelmesiyle Misko Raznatovic, bu transfer döneminde 25'inci oyuncusunu Türk takımlarına gönderdi.

6. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92
    Leon Radosevic Beşiktaş’ta

Erkek Basketbol Takımımız, Leon Radosevic ile opsiyonlu olarak 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Erkek Basketbol Takımımız, Lamont Hamilton’un sakatlığı sonrasında Hırvat basketbolcu Leon Radosevic ile 1 yıllık opsiyonlu sözleşme imzaladı.

1990 Hırvatistan doğumlu 208 cm boyundaki power-forvet Leon Radosevic, son olarak 2014-15 sezonunda Alba Berlin takımının formasını giydi.

Başarılı basketbolcu, bugün Acıbadem Sporst'ta sağlık kontrolünden geçti. Yeni transferimiz Leon Radosevic, akşam saatlerinde siyah-beyazlılarımızın Antalya kampına katılacak.

Leon Radosevic kimdir?
    26 Şubat 1990 Hırvatistan doğumlu olan Leon Radosevic, 208 cm boyunda olup power-forvet olarak görev almaktadır. Kariyerine Cibona Zagreb takımında başlayan Hırvat basketbolcu, burada gösterdiği etkili performansın ardından 2010-2011 sezonunda İtalya’nın Emporio Armani Milano takımına transfer oldu. Burada ligde 39, Euroleague’de ise 14 maçta süre alan Leon Radosevic, 2012-13 sezonunda Lietuvos Rytas ile anlaşma sağladı. Litvanya’da hem ligde hem de Euroleague’de başarılı performans sergileyen Leon, 2013 yılının Ocak ayında tekrar İtalya’nın yolunu tutarak Emporio Armani Milano takımıyla anlaştı. Sezonu İtalya’da tamamlayan Hırvat basketbolcu, 2013-14 sezonu için Alba Berlin takımıyla sözleşme imzaladı. Almanya’da 2 sezon geçiren ve geride kalan sezonda ligde 9.8 sayı ve 4 ribaunt, Eurocup’ta ise 9 sayı ve 3.6 ribaunt ortalamasıyla süre olan Leon Radosevic, 2015-16 sezonu başında Beşiktaşımız ile sözleşme imzalamıştır.

7. eRe

eRe Müdavim

Alınan Beğeniler:
    107
    Erkek Basketbol Takımımız'ın yeni adı Beşiktaş Sompo Japan Sigorta oldu.

8. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333
    Ilginc bi isim :)

9. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Benim dükkkanın karşısında var öyle bir firma.

Bende hep bir masa bir kasa şirketi sanardım

Kesin bir para aklama işleri var diye

Adamlar gerçek şirketmiş sanırım ;D

10. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92
  11. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92
    Karşıyaka'ya farklı kaybettik akatlarda.

Rytası deplasmanda farkı 19lara çıkardığımız maçta 87-91 yendik

2. Hafta yarın sanırım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoPasaran bunu beğendi.
  12. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92
    2. Haftada da 79-74 yenildik

13. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Beşiktaş Sompo Japan Takımımız, Eurocup E Grubu 2. maçında Avtodor Saratov ile karşılaştı. Avtodor Saratov maçı 103-79 kazandı.

14. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    Maç açık kanaldaydı. Haberim yoktu maç olduğundan, kanallara bakınırken denk geldim son çeyreğin başında. Son çeyreği izleyeyim bari dedim ama tahammül edemedim, takım çok kötü oynuyor.

15. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77
    Türk Telekom'u yendik.

16. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    3-4 gün oldu herhalde gazetede gördüm. Henrik Dettman gönderilmiş, Yağızer Uluğ'yla anlaşılmış.

------

PAOK Sports Arena’da oynanan karşılaşmaya siyah-beyazlılarımız, Nate Wolters, Engin Atsür, Tremmell Darden, Erik Murphy, Maciej Lampe ilk 5’iyle başladı. Karşılaşmadaki ilk sayılarımız Nate Wolters’ın kaptığı top sonrasında bulduğu hızlı hücumla geldi. Maça hücumda oldukça ritimli girdik ve arka arkaya 4 hücumda da skor üretmeyi başardık. İlk çeyrekte 3 dakika geride kalırken 9-8’lik üstünlüğümüz mevcuttu. İlk çeyrekteki tempomuz PAOK’un çok üzerindeydi ve hücumda ciddi bir fark yaratarak gaza bastık. PAOK hücumda bocaladı ve ekibimize cevap veremedi. İlk çeyreği 27-14’lük üstünlükle tamamladık.

2. çeyreğe de tempolu giren taraf Beşiktaş Sompo Japan oldu. Bu çeyrekteki ilk sayılarımız Maciej Lampe’nin tepeden bulduğu 3 sayılık isabetle geldi. Ekibimiz bu çeyrekte de hücumda oldukça yüzdeli oynadı ve adeta PAOK’u bayılttı. Siyah-beyazlılarımız Nate Wollters-Maciej Lampe ikilisinin önderliğinde hücumda aktı. PAOK 2. çeyrek itibariyle de oyuna giremedi. Ekibimiz 2. çeyrekte 28 sayı üretti ve ilk yarıyı 55-28 önde tamamladı.

PAOK 2. yarıya sert ve istekli başladı. Rakibimiz tam sahada baskılı bir alan savunması yaparak dengemizi bozdu. Hücumda ise set tempolarını yukarı çektiler ve Kostas Vasileiadis’i devreye soktular. Ekibimiz oyunun bu bölümünde savunmada oldukça yumuşak kaldı ve PAOK’un serisine dur diyemedi. Siyah-beyazlılarımız ilk yarıdaki hücum performansından sonra 3. çeyrekte vites küçülttü ve ritim kaybetti. PAOK bu çeyrekte tam 33 sayı üretti ve aradaki farkı eritti. Ekibimiz 3. çeyreği 72-61 önde tamamladı.

Final periyodundaki ilk sayılarımız Nate Wolters’ın asisti sonrasında Maciej Lampe’den geldi. Ekibimiz bu çeyreğe hücumda daha iyi girdi ve çeyreğin başında 5-0’lık bir seri yaptı. PAOK bu çeyrekte hücumdaki etkinliğini yitirdi ve ritmini kaybetti. Siyah-beyazlılarımız bu çeyrekte Engin Atsür’ün devreye girmesiyle rahat bir nefes aldı ve aradaki sayı farkını tekrar açtı. Ekibimiz maçın son bölümünde oyunu ve tempoyu kontrol etti. Beşiktaş Sompo Japan mücadeleyi 100-80 kazandı.

Ekibimizde; Nate Wolters 27 sayı, 8 asist, 6 ribaundla, Maciej Lampe 18 sayı, 15 ribaund, 4 asistle, Erik Murphy ise 15 sayı, 3 ribaundla muazzam bir oyun çıkardılar.

17. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    Bugün Trabzon'la maçımız vardı, ntvspor'dan yayınlandı. Deplasmanda 96-99 kazandık.
    Yağızer Uluğ geldiğinden beri kazanıyoruz (PAOK-Szolnoki Olaj-İBB-Trabzonspor).

18. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92

Adam

19. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77
    Yiğit abi üzerindeki tişört nasıl ? Bi zahmet fotoğrafını atar mısın ?

20. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92
    2 yıl önceki antrenman tişörtü kaldığını sanmam. Atarım bir ara

Bu Sayfayı Paylaş