Beşiktaş E-Spor Kulübü

'Amatör Branşlar (Basketbol - Hentbol - Voleybol)' forumunda RMC07 tarafından 20 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. Brestgerfich

Brestgerfich Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Karşılaşmanın 5. maçını 13-0 gibi ezici bir skorla kazandık. Sadece bu şekilde oynayabiliyorken o karşılaşmayı nasıl zora soktuk bu kafamı kurcaladı... 5. maç kesinlikle süperdi ama. Hiç kayıpsız galip gelen takım görmemiştim. :)

2. RMC07

RMC07 Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    daha fenaları da var hiç kule ya da ejder vermeden kazanılan maçlar mevcut oyunda. 2-2 olduktan sonra DP oyuncularının moralleri baya düştü. son maçta Zeitnot'un (DP'nin ADC'si) moralsizliği belliydi. bizim çocuklar çok rahatlar karakter olarak, koçlarını da tanıyorum çok gaz bir arkadaş ondan motivasyonu koruduğumuzu düşünüyorum. DP oyuncuları biraz egoist çocukları, futboldaki gs'ye benzetebiliriz. finalde işimiz zor ama DP'yi ilk kez finale çıkartmayan takım olduk, o yüzden finalde de iş yapacağımızı düşünüyorum.

3. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77
    20160328_181123.png Ne zaman bu konuya girsem aklıma şu tweet geliyor. ;D

4. RMC07

RMC07 Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    rakibimizin sahibi Hakan Baş olduğu için ünlüler video ile destek veriyor, nerde bizim topçular. Olcay bi ses ver :D

5. RMC07

RMC07 Üye

Alınan Beğeniler:
    2
  6. RMC07

RMC07 Üye

Alınan Beğeniler:
    2

bizim çocuklardan mesaj var :D

7. RMC07

RMC07 Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    e-Spor Takımımız, 2016 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimini İkinci Tamamladı
    Turnuvanın çeyrek finalinde HWA Gaming’i eleyerek adını yarı finale yazdıran siyah-beyazlılarımız, yarı finalde Dark Passage'ı eledi ve finale yükseldi. e-Spor Takımımız, finalde SuperMassive ile karşılaştı.

Volkswagen Arena’da gerçekleşen finalde SuperMassive’e 3-1 mağlup olan e-Spor Takımımız, Kış Mevsimi’ni ikinci olarak tamamladı.

Final mücadelesi sonrasında takımımızın Genel Menajeri Berk Gocay, internet sitemize açıklamalarda bulundu;

‘’Kış mevsimini ikinci olarak tamamladık. SuperMassive’e güzel oyunlarından dolayı teşekür ediyorum ve galibiyet için tebrik ediyorum. Takımımızın elinden geleni yaptığını düşünüyorum. Ama daha fazla çalışıp Kış Mevsimi Finali’nin kaybedilmesiyle Türkiye Büyük Finali’ne daha da asılacaklarını düşünüyorum. Bizi yalnız bırakmayan ve destekleyen tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. e-Spor’a ve Beşiktaş’a gönül veren herkese teşekkür ediyorum. Taraftarlarımız desteklerini esirgemesinler. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız.’’

Bu Sayfayı Paylaş