BEŞİKTAŞ - CLUB BRUGGE RÖVANŞ MAÇI| 19 Mart | 22:05

'2014-2015 Sezonu' forumunda NoPasaran tarafından 16 Mart 2015 tarihinde açılan konu

1. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Suç yine taraftarda.

200 bin kişi olup saldır Beşiktaş'ım dense bile dün biz maçı kazanamazdık.

Kalecin ve defansın yoksa yenilmeye mahkumsun dün bizde ne kaleci ne stoper nede teknik direktör vardı.

2. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96
    her sey iyi giderken kalceinin ve defansin inanilmaz hatasiyla gelen beraberlik hem futbolculari hemde taratftari bitirdi
    maci 1 golle uzsatmaya götürme imkani varken son 20 dakikada geride 1 oyuncunun 4 rakiple kalmasi anlamsizdi
    ve gereksizdi
    sakin kalabilseydik 1 golü bulabilirdik
    bizim sporcularin bi kismi caylak bi kismininda poposu kalkik
    dikkat ettim öndeki adamlar birbirlerinden kopuk ve birbirlerine pas vermiyorlar
    onca bos adam varken 3 adam calimlayip geriye pas cikarmanin hic bi anlami yoktu
    bütün bunlara ragmen volkanin taraftar hakkindaki düsüncelerine katiliyorum
    pazar günü yapacagimiz maci yine ayni adamlarla oynayacagiz,baskalriyla degil
    hal böyleyken oyuncuyu bu kadar asagilamak cok yanlis
    tolgayi hic sevmeyenlerden biriyim ama dün cok üzüldüm tolgaya

3. eRe

eRe Müdavim

Alınan Beğeniler:
    107
    Dün Türkiye'nin her yerinden taraftar vardı. Birçok insan işinden izin aldı ,dersini bıraktı veya yapması gereken şeyleri bırakıp desteğe geldi. Keşke imkanımız olsa her hafta desteğe gelebilseydikte o stad hep dolu olsaydı. Neyse ne olursa olsun maç esnasında Tolga'nın yuhlanması doğru değildir. En başta formana saygısızlıktır. Ancak bu maçı kendi ellerimizle verdik. Geçebileceğimiz turda Liverpool u eleyip derede boğulmak can acıtıyor. Ve bence bunun tek suçlusu Slaven Bilic tir. Tolga'yı oynatanda o. Ersan varken neciple başlayanda o. 1-0 yeterken orta sahayı güçsüz tutup hiç bir halta yaramayan pektemekle başlayanda o. Bir hoca 70. Dakikaya kadar seyirci gibi maçı izlemez. Maçın gittiğini tüm taraftarlar anlarken Şansa atılan golle Öne geçen takıma müdahale de bulunulur!!! Çok üzücü bir geceydi çok !!!

4. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    2 maçta da öne geçtik ve yenildik ya kafayı yicem.

5. Majesty

Majesty Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Bence stopere neciple hatalı değildi. Çünkü kaç mactir stoper vede iyi performans sağlıyo. Ersan bence vasat stoper. 1-0 yenip tur atlayacağın maçta çift forvet oynamak aşırı saçmaydı bence.

Erciyesle brugge u bir tuttu sanırım Bilic. Adam kapalinin ortasına gelmiş sesi çıkmıyo. Bağırmicaksan niye Doğudan alıyosun ki. 20 lira fazla koy oturarak batıda izlersin. Bide her maçta tribünde kavga çıkması mı gerekiyo anlamadım. Maça 5 dk geç geldim önümde bi adama 6-7 kişi daldı. Merdivenlerden yuvarlandı sonra bi geldi başı falan heryeri kanamış.

Ulaşımda dün ayrı bi dertti. Liverpool maçında bi kısım penaltıdan hemen sonra diğer kısım biraz statta kaldıktan sonra gittiği için pek bi yoğunluk olmadı. Ama dün 70 bin geleceği belliydi. 5 metro geçti yarim saat oldu anca girebildim ama daha giremeyenler vardı. Bi amca neredeyse camdan dışarı firlicakti o derece kalabaliktı

6. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    @Hollybats

Sadece biliç değilki bizim forumumuz bile Brugge ü köy takımı yaptı

Şuradaki 3 5 akıllı adam bile :))

7. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92
    Şu Bruggeu bu takım elerdi.
    Geçen hafta Ersan ve Serdar daha öncesinde dembanın pas vermeyişi ile maç gitti.
    Dün önce Tolga'nın saçmasapan şekilde topu vurmakta gecikmesi ardından pektemekin 2. Golü rahat pozisyonda atamaması sonra da pedronun Ağırlığı ile Tolga'nın çıkmamasının birleşimi sonucu gelen gol ve pozisyonlar arka arkaya gelirken ortasahada takım sürklase olurken atiba Ersan veya atınç girip ortasahayı atiba ya da Necip ile tutmak varken Bilicin tribündeki 66bin kişi gibi izlemesi...

Tribüne gelirsek herkes ağzıyla içmiyor. Bu saatte olan hiçbir maçta ben sağlam tribün görmedim

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Dnipro - Club Brugge

:(

9. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Maç öncesi 19:03 eğlencesinin saçmalığı . İnsanların erkenden oraya yığılması. Enerjinin bitmesi. Maç başlayana kadar sussa herkes herşey çok daha güzel olacak.

10. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Eşleşmeler tam istediğim gibi oldu.

Sevilla ile Zenit eşleşti
    Wolsfburg ile Napoli

Dnipro bize gelse eleyebilirdik.

11. Majesty

Majesty Üye

Alınan Beğeniler:
    14

İkinci golden sonra içerden allah belanızı versin diye ses geliyor

12. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92
    :(

13. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Maçtan çıktım ilk bu yorumun aklıma geldi nedense.

Yazacaktim unuttum

14. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92
    abi bu arada sen kızmıştın ama kendimize de batırıyoruz iğneyi :)

15. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Galatasaraylı bir arkadaş twitterda :)) Nasıl beklemişler

16. Delirdik

Delirdik Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    ama bizim uefa kupamız vara getirildi yine olay :)
    aynen facete bir sürü gsli arkadaşım paylaştı böyle :D tamam biliyoruz aldınız her fırsatta bunu gösteriyorsunuz zaten

şu da bi gerçekki yüz yılı devirmiş bir ligte tek bir başarı var oda kupa 2nin alınması.
    Dünyada da 3.lük
    Tüm başarımız bunlardan ibaret :D böyle bakınca kendi aramızda kendi çapımızda eğleniyoruz resmen

17. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    Kaleciler çöp.
    Defansın ortasında güven veren tek adamın Pedro'ydu, o da Beşiktaş'taki en kötü zamanlarını yaşıyor. Necip oranın adamı değil, 1-2 maç iyi oynadı diye böylesine maçta onu oraya koyanda hata. Beklerinden hiç bir zaman istediğin verimi alamamışsın.
    Orta saha desek Atiba'sız olmuyor. Yokluğunda önemi fazlasıyla ortaya çıkıyor.
    Kanatlarda Töre'den fayda varsa hayat var. Kerim'in devamlılığı yok, 1 iyiyse 3 kötü. Olcay 1,5 yıldır kaçak dövüşçü, bir faydası yok.
    Forvette Demba arada iş yapıyor, çok düşüşte. Tosun sakattı oydu buydu derken Biliç zaten forma şansı vermiyor. Diğer tip zaten sezonluğu 1,6 milyon euro olan bir çöp.
    Teknik direktör desek skor korumayı bilmiyor.

Sen bu hâldeyken bu seviyeye gelmiş rakibini küçümsersen. Kura çekilirken abartı sevinç gösterisinde bulunursan (o görüntülerin Türkçe karşılığı: Brugge kim? yendik geçtik çeyrek finaldeki rakip gelsin) el oğlu gelir madara eder gider. Her siyah-mavi Erciyesspor değil. Bir de bunlar en golcü oyuncuları sakatken oldu. De Sutter'i iki maçtada çok beğendim.

18. KeePSaKe

KeePSaKe Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Hala hayal kırıklığı içindeyim.İki maçtada turu atlamayı garantileceğimiz halde pozisyonları boşa harcadık.Mustafa Pektemek tam bir amatör futbolcu gibi oynadı.Olcay zaten yoktu.Demba ba da 2-3 maçtan beri kötü.Defans için diyeceğim Necip'e zaten güvenmiyordum.Franco'da basit hatalar yapınca goller kaçınılmaz oldu.Yukarda video da izlediğim gibi takımda Sivok gibi tecrübeli bir defans oyuncusu oynayabilirdi bu maçta.Tolga için birşey demiyorum Bilic'in de hatası var 3 haftadan beri maça çıkmayan kaleciyi oyuna sokacağına Cenk'i koyabilirdi bu maça.Neyse diyecek birşey yok ama kazanacağımız iki maçıda verdik ona üzülüyorum.

19. eRe

eRe Müdavim

Alınan Beğeniler:
    107
    bende 3-1 bjk basmıştım gördüm 3-1 tersten !

20. K.D

K.D Üye

Alınan Beğeniler:
    16
    Yazık oldu ya böyle kaybedince benim ne konuşasım ne nefes alasım geliyor.
    Umarım şu derbiyle bir şeyler değişir takıma tekrar hava girer.

Bu Sayfayı Paylaş