BEŞİKTAŞ - CLUB BRUGGE RÖVANŞ MAÇI| 19 Mart | 22:05

'2014-2015 Sezonu' forumunda NoPasaran tarafından 16 Mart 2015 tarihinde açılan konu

1. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Ya bu Pektemek beni delirtecek arkadaş ya delirtecek.

2. djinonu

djinonu Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Buraya kadarmış

3. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96
    Bitti

4. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Liverpool'u ele Brugge'ye elen.

Yazık oldu.

Tolga,Franco,Pektemek ve Bilic bu maçın sorumluları.

5. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Necip'in stoperliğide bu işte

Ah Bilic ah.

6. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96
    Tek tek saymaya gerek yok
    Takimin hemen hepside kötüydü
    Kaleci bitik
    Defans berbattı
    Orta saha vasat
    Öndede Topu alan 24 kişiyi çalınlamaya çalıştı

7. Delirdik

Delirdik Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Kalecimiz degaj yapmayı bilse idi elenmezdik belkide
    Tolgaya kızamıyorum ama küt diye bu maça koymamalıydı Bilic

Takım kötüydü aynen
    Maçı haketmedik adamlar geldi eledi. Ligi koyacaz artık yapcak bişi yok

8. djinonu

djinonu Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Geldiginden beri bir mac kurtarmadin yaziklar olsun sana verilen sevgiye tolga
    Agir abi takilmakla olmuyor

9. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Tamamen Bilic verdi abi bu maçı bu kadar basit.

Pektemek ile başlıyor tamam çift forvet oyna ama Rizespora karşı oyna Erciyesspora karşı oyna.Hadi bu maça da oyna ama 1-0 öne geçmişsin ortasaha dökülüyor Pektemek zaten zarar çıkart abi al Atibayı.

Ersan'ı beğenmiyorum fazla fakat Neciptende Francodanda daha iyi bi stoper.Tolgayı oynatmasının sebebi Cenk'in sakat olması galiba o yüzden bir şey diyemiyorum ona.

10. djinonu

djinonu Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    image.jpg Maçın özeti

11. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Tolga Necip Franco diye başlayan bir takımın buraya kadar gelmesi mucizeydi

Yazacak konuşacak çok şey var ama canım istemiyor hiç. Sadece bilice sormak isterdim neden aylardır oynadığın sistemden vazgeçtin neden ?

12. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Sabahki Mustafa Denizli yorumu..

PEKTEMEK - DEMBA BA OYNAMAZ

Soru: Beşiktaş hafta sonu oynanan maçta çift forvette daha başarılı oldu. Benim Brugge 11’imde Demba Ba ve Pektemek ikilisi mutlaka yer alır. Siz kafanızda bu maçı oynadığınızda kilit oyuncu kim olur?

Mustafa Denizli: İkisinin birlikte oynaması söz konusu değil. Beşiktaş’ın böyle bir lüksü olamaz. Öncelikle orta sahayı güvene almak zorundalar.

Atiba, Veli ve Tolgay ile oynayacaktır. Öndeki adamları Gökhan Töre, Olcay Şahan ve Demba Ba’yı kesemeyeceğine göre Mustafa Pektemek’in bu maçta oynaması zor. Kayseri Erciyes maçında bir test yapılmıştır. "Mustafa Pektemek - Demba Ba testi ne sonuç verir?" sorusuna yanıt aranmıştır. İyi sonuç verdi mi verdi. Ancak Erciyesspor’a karşı.

BRUGGE’ÜN ERCİYES’TEN BiR FARKI YOK

Soru: Brugge’un Kayseri Erciyes’ten çok farklı tarafı var mı?

Mustafa Denizli: Esasında yok. Renkleri ve formaları bile aynı. Sadece kaliteleri biraz olsun Erciyes’in önünde. Buna rağmen böyle bir riski göze alamaz.

13. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Ha ayrıca taraftar için
    takımı sattılar. 1-1 iken protesto edilmez takım.

14. eRe

eRe Müdavim

Alınan Beğeniler:
    107
    Bilic maçı verdi. Tek sebebi hoca. Bu maçta çift forvet niye çıkarsın anlamam da hadi çıktın diyelim ilk yarı orta saha dökülmüş değişiklik yok. 1-0 olmuş değişiklik yok. 1-1 olmuş hala değişiklik yok. Dakika 70 e kadar neyi bekledi çok merak ediyorum

15. Simurg

Simurg ★ Kartaliçe ★

Alınan Beğeniler:
    91
    Çok kötü bir acı yaşıyoruz ya sen liverpool yen en basit takim çıktı diye sonra sevin sonra 3 tane gol atsinlar pazar gunde bi 3 fenerden yeriz sinirim çok var

♥♡♥ Beşiktaşım Oleyyyy ! ♥♡♥

16. Majesty

Majesty Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Şuan cok doluyum. Çift forvet oynatan bilice, statta gereksiz gerginlik yaratan taraftara, yaptığı degajlar yine bizim yarı sahaya düşen tolgaya, metro istasyonuna az vagon gönderen görevliye, net ikinci gol kaçıran mustafaya, iki maç gözlemci gelip izliyo diye havaya giren gökhana

Takım dün hayal kırıklığıydi tamamıyla. Ama olmadı işte göremedik çeyrek finale

17. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Valla baştan sonra garip bir maçtı.

Çift forvet saçmalığı ile neden başlandı bilmiyorum. Nye güvendi biliç anlamadım. Bir gol yeterken sabır sabır derken orta sahayı adamlara bırakmanın anlamı neydi ?

Maçın 15. dk sı felandı defansta çok açıklarını bulacak gibiydik ama adamların da her an gol atacka havası vardı o dakikada bu maç zor diey düşündüm..

Golü attık bu iş bitti derken ikiyi atamazsan hep başına bela oluyor olduda..

Olmadı. Şu oynasa bu oynasa demek artık anlamsız. Kadro kalitesinde özellikle savunma hattında çok ama çok ciddi sorunlar var. Bunlar düzelmezse istersen 6 3 1 oyna bişey değişmeycektir belkide..

Taraftarın tepksini asla doğru bılmuyorum.Özellikle 1-1 iken yapılan şeyin açıklaması bende yok. Zaten bir ara sinilrendim kendimden geçip bağırmışım arkadaşlar susturdu, Takıma bu kadar ihityaç varken , hafta sonu derbi varken bu kadar moral bozmannda anlamı yoktu..

Ha sonsözüm İstanbul Belediyesine. Sizin yönettiğiniz belediyeye yazıklar olsun. Böyle bir ülke başka nerede var bilmiyorum. Saat 18 de Zeytinburnundan yola çıkyoruz saaat 21:05 te Olimpiyata varıyoruz.

Son düzenleme: 20 Mart 2015
  18. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77
    Maç 1-1'ken ne oldu ki ya ben hiç hatırlamıyorum. 2. golden sonra Tolga ve oyundan çıkarken Pektemek ıslıklandı.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

19. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333
    Bi de su "takimi elestirmeyen" diye sabah aksam yazanlar var ya.bende onlara acayip kIl oluyorum. Eger sen o sehirde yasiyorsan ve maca gidebiliyorsan bu bir sanstir ama sana bi ayricalik vermez, kimseye susun elestirmeyin deme hakki vermez.

20. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Maç 1-1 ken valla doğu trbiününde tolga her ayağına aldığına stress yaratmalar

Olcay tribüne dönüp hadi hadi diye ellerini açınca, bir sürü laflar..

Mustafaya zaten maçın başından beri olan ve oyuncuya hissettireln tepki..

Destek olunsaydı bence bugün bu turu geçerdik diueceğim ama o statta ne kadar destek olunu bilmiyorum..

Bide şu taraftar grubu diye bişey varsa , bunlara ders mi verilir başka bişeymi bilmiyorum ama tezahuratlar sıfır.

Bu Sayfayı Paylaş