Beşiktaş 2016-2017 Sezon Ana Konu

'2016-2017 Sezonu' forumunda NoPasaran tarafından 21 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

1. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    277
    Tecrübeli teknik adam özellikle şampiyonluk yolunda yaşadıklarını ve takımda ki son durumu açıkladı.

Özellikle taraftarların merak ettiği Mario Gomez'in kalıp klamayacağı sorusuna Şenol Güneş'in cevabı, "Bana değil başkana sorun" oldu.

İşte Şenol Güneş'in açıklamaları;

"Quaresma performansıyla beni memnun etti. Pişman değilim tabii ki onu transfer ettiğimize! Ben belki hiç oynatmadığım bir oyuncuyu, oynattıklarımdan çok daha fazla seviyorum. Ama sevgime göre şans vermiyorum."

'Volkan Şen hak ettiği yerde'

"Volkan Şen çok yetenekli bir oyuncu. Zaten şu an hak ettiği yerde, milli takımda... İş sadece bende bitmiyor, oyuncu da önemli."

"2002'deki oyuncular inanılmaz işler yaptılar. Anormal bir işti. Orada Fatih Hoca'nın da, benim de, başkasının da katkısı var.Benim yedek diye bir oyuncum yok. Benim bütün oyuncularım as. Cenk böyle benim için. Kerim Frei yedek kalıyor diye küsen bir oyuncu. Bunları aşması lazım. Çok yetenekli ama bunları aşamazsa olmaz."

"Fenerbahçe'nin iç dünyasını bilemiyorum. Bu nedenle Fernandao-Van Persie tercihi konusunda Pereira'ya hiçbir şey diyemiyorum. Fernandao çok çalışkan bir oyuncu, tanıyorum. Van Persie de çok kariyerli iyi oyuncu. Ama orada olmadığımdan durumu bilmiyorum."

'Kaleci transferi yapabiliriz'

"Tolga ve Cenk Gönen, iç dünyalarında psikolojik travmalar geçirdiler. Ben daha iyi bir kaleci bulursam hemen alırım! Ama elimizde Boyko var. O da mutsuz, sıkıntılı. Oynamak için geldi, oynayamadı. Günay ve Boyko'nun durumlarını değerlendireceğiz ve duruma göre kaleci transferi yapacağız."

"Tolgay yetenekli bir futbolcu. Belki önümüzdeki sezon o direkt oynayacak, diğerleri yedek bekleyecek. "

'Fenerbahçe şampiyon olabilirdi'

"Şu anda Fenerbahçe şampiyon olabilirdi. Türkiye'de genel kültürümüz gibi futbol kültürümüz de zayıf. Biz 2. olacaktık. Yine de başarılı olacaktık. "

'Gomez'i başkana sorun'

"Gomez benim işim değil ki! Gomez'i başkana sorun. Mario Gomez çok önemli bir karakter ve gideceğini düşünmüyorum. Gitmesinin de kendisine yararı olacağını sanmıyorum. Gökhan Töre'nin Leicester City'li Mahrez'den daha yetenekli olduğunu düşünüyorum. Ama eksikleri var. Üstüne koymalı."

2. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Tolga kalacak gibi görünüyor.Boyko olmadı tutmadı gönderilsin yerine 11 oynayacak bi kaleci alınsın işte.

3. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    330
    "Sagolsun töre bana cok sey ögretiyor, bana ne derse yapiyorum" dedi röportajda. :)

4. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77
    Boyko da hiç mutsuz gibi durmuyor ya. :D

5. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    277
    Sorma ya Boyko nasıl mutsuz anlamadım ;D

6. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    2015-2016 sezonu sonu itibariyle takımla sözleşmesi devam edenler:
    Denis Boyko
    Tolga Zengin *(bu yaz bitti zannediyordum ama transfermarketine göre 2017'de bitiyormuş)
    Günay Güvenç

Rhodolfo
    Alexis Delgado
    Andreas Beck

Necip Uysal
    Atiba Hutchinson
    Oğuzhan Özyakup
    Veli Kavlak
    Tolgay Arslan
    Jose Sosa
    Olcay Şahan
    Kerim Frei
    Gökhan Töre

Ricardo Quaresma
    Cenk Tosun
    MP

Sözleşmesi bitenler:
    Serdar Kurtuluş (Antalyaspor'la anlaştı)
    Duşko Toşiç (sözleşme uzatma opsiyonu var)
    Marcelo Guedes (satın alma opsiyonu var)
    İso

Kiradan dönecekler:
    Aleksander Miloşeviç (satın alma opsiyonları var ama küme düştüler, gitmek istemeyebilir)
    Aras Özbiliz
    Pedro Franco

7. Simurg

Simurg ★ Kartaliçe ★

Alınan Beğeniler:
    89
    Gomez kalirsa bu sezondaki gibi asilip oynayacagini sanmıyorum ben gider heralde

siyahımsın, beyazımsın

8. eRe

eRe Müdavim

Alınan Beğeniler:
    107
    alman disiplini burada etken olur ve aynı devam eder bence

9. eRe

eRe Müdavim

Alınan Beğeniler:
    107
    40m dolara uçak alıyormuşuz. Atlas jetle anlaşma yapıp maç dışında da uçuşlar yapacakmış.

10. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    277
    napcakmışız

11. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Fikret Orman:
    Beşiktaş’ın Türk Havayolları'na her sezon ödediği para aşağı yukarı 1,5 milyon Euro. THY, Barcelona’ya, PSG’ye Mancester’a sponsor oluyor, uçakları onların renklerine boyuyor. İyi de yapıyor. Ama bizi bu uygulamaya katmıyor. Yaklaşık 40 milyon dolarlık bir uçağımız olacak. Leasing ile alacağız. 23-24 milyon doları bizden çıkacak bu paranın. Biz kullanmadığımızda da uçak çalışacak. Muhtemelen Atlas Air ile anlaşmış oluruz. Sanırım Ağustos’ta, yeni sezona yetişir. Ayrıca iki de otobüs aldık. Havaalanına kendi otobüsümüz ile gideceğiz. Kendi uçağımız deplasmana taşıyacak. Oradaki havalaanında da diğer otobüsümüz hazır olacak. Kurumsal imaj korunacak."

12. RCA

RCA Üye

Alınan Beğeniler:
    17
    Ya sen barça manu olabilmek için önce düzgün transfer yap avrupa da ses getir sonra yaparsın bunları.

Sırası mı o kadar para allaha sen

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    277
    Resul borç almış başını gidiyor.
    İnsanlar hesap soracak ne yapıyorsun diye
    Borç neden azalmıyor diye.
    Çözüm bu işte.

Yakında basket sahasida başlar. Borç azalmayınca 100 liralık maliyetli işleri 400 göster ve taraftar seni desteklesin.

Ama stat yapıyor ya olsun..

Hesap soruncada hain olunsun diye.

14. RCA

RCA Üye

Alınan Beğeniler:
    17
    Bu borçlar 20 yıl da anca ödenir. 20 yıl boyunca da en az 10-12 şampiyonluk alacaksın ki karşılayabilsin

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    277
    Rüzgar Sağnak'ın projesi vardı.
    Ceviz.
    Belki komik bir projeydi ancak genel olarak bence doğru mantı
    Sportif başarılarla borcun kapanması mümkün değil.

16. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    277
    Sosa idmana çıktı.

17. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    95
    Zam yapılmış maaşına diye haberler var

18. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    Sol bek geldi, Adriano kesin bitmiş. 400-500 bin euro civarı bonservis verilecekmiş Barça'ya.

Tolga (Fabricio/Boyko)
    Gökhan Gönül (Beck) - Marcelo (Rhodolfo/Miloşeviç) - ? (Alexis/Duşko) - Adriano (Duşko/Ümit)
    Atiba (Necip/Veli) - Oğuzhan (Tolgay)
    Aras (Olcay) - ? - Quaresma (Kerim)
    ? (Cenk/Ömer)

Kadro şuan bu şekilde. Kalede herhalde ilk tercih Tolga olur. Fabricio'ya laf ediyordum ama kamp görüntülerinde izlediğim kadarıyla Boyko'dan iyi duruyor. Boyko çok isteksiz gibi.
    Sağ bek tamam, sol bekte tamam gibi.
    Stoper sayı olarak tamam ama kalite olarak eksik. Alexis'i gönderip iyi bir stoper alsak o bölgede tamam.
    Ortanın göbeği bu şekilde olur. Tolgay elinin üstüne düşmüş, eli kırılmış ama önemli değilmiş. Veli'nin futbolu bırakma ihtimali varmış yanlış tedavilerden dolayı. Sakatlık durmadan tekrarlıyor zaten. Yine ameliyat olacak, durumu net değil. Açıkçası ben olsam bu sezonun planlarına dahil etmezdim, sonradan sorun yaşamaktansa önceden önlem almak daha doğru. Kaldı ki Veli'den uzun zamandır fayda sağlayamıyoruz.
    Kanatlar hakkında şuan için net bir şey diyemiyorum, transfer yapılacağını zannetmiyorum.
    Sosa'nın yerine adam alınmalı.
    İlk santrafor alınmalı, yedek olarak Cenk'le Ömer fazlasıyla yeterli.

3 bölgeye kesinlikle adam alınmalı (stoper, orta, santrafor). Alınabiliyorsa kanat ve göbeğe de alınabilir.

19. eRe

eRe Müdavim

Alınan Beğeniler:
    107
    hücum oluyor defans olmuyor
    defans oluyor hücum olmuyor

bir tutturamadık

20. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    330
    NoPasaran ve ilhan mansız_melis bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş