Beşiktaş 2015/2016

'2015-2016 Sezonu' forumunda NoPasaran tarafından 18 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

 1. NoPasaran

  NoPasaran Admin

  Katılım:
  18 Kasım 2006
  Mesaj:
  46.394
  Alınan Beğeniler:
  278
  Beşiktaş Kulübü'nde 12 yıldır çeşitli görevlerde bulunan ve son olarak Futbol A Takımı İdari Direktörlüğü yapan Semih Usta ile yollar ayrıldı.
  Beşiktaş Kulübü, siyah-beyazlıların futbol A takımı idari direktörlüğü görevinden ayrılan Semih Usta'ya hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

  Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, Semih Usta'yla karşılıklı anlaşmaya varılarak yolların ayrıldığı belirtilerek, "Futbol A Takımı İdari Direktörümüz Semih Usta, uzun yıllar kulübümüze verdiği hizmetlerle takdiri hak eden bir isim oldu. Karşılıklı anlaşmaya varılan ve görevinden ayrılan Semih Usta'ya emekleri için teşekkür ederiz" denildi.

  Usta'nın yardımcılığını yapan Ali Naibi'nin (üstte) Beşiktaş Futbol A Takımı İdari Direktörlüğü görevine getirildiği belirtilen açıklamada, Naibi'ye de başarılar dilendi.
   
 2. iLcapitano

  iLcapitano Aktif Üye

  Katılım:
  22 Kasım 2006
  Mesaj:
  11.780
  Alınan Beğeniler:
  333
  ilk okudugum da bu arkadasi hep bi zamanlar gsde oynayan kisi zannettim. Ama o Suat Usta :)
   
 3. NoPasaran

  NoPasaran Admin

  Katılım:
  18 Kasım 2006
  Mesaj:
  46.394
  Alınan Beğeniler:
  278
  Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Gezi olaylarına ilişkin çok tartışılacak yorumlar yaptı: "Gezi olaylarında bir hata yapıldı, bir şeyler karıştırıldı. Genç bir nesil, oraya düşüncesini söylemeye gitti. Kimlik arayışındaydı. Ve bu, doğru bir kimlik arayışıydı ama olay siyasi tarafa çekildi. Hükümet onların önünü kesti. Bence o noktada hata yapıldı."


  Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Socrates dergisine verdiği röportajda, siyaset gündemine ilişkin çarpıcı yorumlar yaptı.

  Türkiye'deki sağ-sol ayrımının sağlıklı zemine oturmadığını savunan Güneş, "Bu dönemlerde ben sağ-sol konuşmam. Oyuncuyken de bana “Konuşma!” dediler. Artık bunları daha iyi anlıyorum. Görüşleri bir tarafa sıkıştırmayı doğru bulmuyorum. Biraz serbest, biraz özgür olan hemen solcu konumuna getiriliyor. Az biraz içine kapanan sağcı olarak yorumlanıyor. Doğrudur, dini tarafı olanlardan sağa yakın duranlar var ama artık bu sınıflamalar da menfaat için kullanılıyor. Benim gördüğüm tablo bu" dedi.

  [​IMG]"SOSYALİST BİR ADAMIN ADALETİ ÖN PLANDA OLMALI"
  'Devrimci insan fakir olur' argümanına karşı olduğunu belirten Güneş, "Sosyalist bir adamın adaleti ön planda olmalı. Öyle düşünüyorsun ama ekonomik durumun iyiyse oradan ahkâm kesiyorsun. O acıyı çekmiyorsun ama akıl veriyorsun... Bu doğru değil. Bir insanın devrimci olması sadece fakirlikten geliyorsa, o düşünce fakirliğidir. Bunu doğru bulmam. Aynı şekilde, hiçbir şey yapmayan ama namaz kılan adamın 'Ben dini vecibelerimi yerine getiriyorum' diye rahat olması da doğru değil" ifadesini kullandı.


  "İNANÇ İNSANA AİTTİR, DEVLETE DEĞİL"
  Açıklamalarının devamında Gezi olaylarına da değinen Şenol Güneş, şunları söyledi:
  "İnançtır, mutlu oluyorsa yapsın. Ama bu insana aittir, devlete değil. Bu konuda üst seviye bir tartışma olduğunu da düşünmüyorum. Din, başörtüsü gibi konularla çok oynanabiliyor. Ben başörtüsüne hiçbir zaman karışmam ama bir simge olarak kullanıldığında karşı çıkarım. Bunun baskı olarak kullanılmasını doğru bulmam. Ona da haksızlık olduğunu düşünüyorum ama bunu kullanma, ülkeye yazık.

  [​IMG]

  "SOLCULUK, SAĞCILIK KAVRAMLARI EROZYONA UĞRADI"
  Solculuk, sağcılık gibi kavramlar çok kötü kullanıldı. Erozyona uğradı. Ama günümüz şartlarında siyasal anlamda çok birikimli biri değilim. Gezi olaylarında bir hata yapıldı, bir şeyler karıştırıldı. Genç bir nesil, oraya düşüncesini söylemeye gitti, bir şeyler yapmak istedi. Kimlik arayışındaydı. Ve bu, doğru bir kimlik arayışıydı ama olay siyasi tarafa çekildi. Hükümet onların önünü kesti. Bence o noktada hata yapıldı. O gençlik, fikrini söyleme hakkını kullanmalıydı. Biz futbolcuya “Kafanı kaldır, önünü gör” deriz. Gençliğe ne diyeceğiz? Yine “Kafanı kaldır” dememiz lazım ama sen kafayı bastırıyorsun! Bastırmayla gelişme olur mu?
   
  ilhan mansız_melis bunu beğendi.
 4. NoPasaran

  NoPasaran Admin

  Katılım:
  18 Kasım 2006
  Mesaj:
  46.394
  Alınan Beğeniler:
  278
  Yine yalan olduk ;D
   
 5. eRe

  eRe Müdavim

  Katılım:
  20 Kasım 2006
  Mesaj:
  16.385
  Alınan Beğeniler:
  107
  Aha şimdi bittik
   
 6. iLcapitano

  iLcapitano Aktif Üye

  Katılım:
  22 Kasım 2006
  Mesaj:
  11.780
  Alınan Beğeniler:
  333
  Bir spor adaminin bu konulara girmesi hem de Turkiyede ne kadar dogru bilmiyorum. Ama "inanc insana aittir, devlete degil" yillardir savundugumz konu :)
   
 7. NoPasaran

  NoPasaran Admin

  Katılım:
  18 Kasım 2006
  Mesaj:
  46.394
  Alınan Beğeniler:
  278
  HİBRİTT..jpg

  Nevzat Demirde Pırıl pırıl hibrit çim
   
 8. NoPasaran

  NoPasaran Admin

  Katılım:
  18 Kasım 2006
  Mesaj:
  46.394
  Alınan Beğeniler:
  278
  [​IMG]
   
 9. NoPasaran

  NoPasaran Admin

  Katılım:
  18 Kasım 2006
  Mesaj:
  46.394
  Alınan Beğeniler:
  278
  [​IMG]
   
 10. iLcapitano

  iLcapitano Aktif Üye

  Katılım:
  22 Kasım 2006
  Mesaj:
  11.780
  Alınan Beğeniler:
  333
  kimin bu aciklama ??
   
 11. NoPasaran

  NoPasaran Admin

  Katılım:
  18 Kasım 2006
  Mesaj:
  46.394
  Alınan Beğeniler:
  278
 12. NoPasaran

  NoPasaran Admin

  Katılım:
  18 Kasım 2006
  Mesaj:
  46.394
  Alınan Beğeniler:
  278
  [​IMG]
   
 13. NoPasaran

  NoPasaran Admin

  Katılım:
  18 Kasım 2006
  Mesaj:
  46.394
  Alınan Beğeniler:
  278
  [​IMG]

  Beşiktaş Kulübü 4. Olağan Divan Kurulu Toplantısı yapıldı.


  Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Divan Kurulu Toplantısı'nda konuştu.

  Fikret Orman yaptığı açıklamada;

  -BİZİM TALEBİMİZ OLDU-

  “Değerli üyeler hoş geldiniz. Hepinizi şahsım ve yönetim kurulu adına selamlıyorum. Öncelikle konuşmalarıma Divan Başkanımızın değindiği bazı konulara açıklık getirmek istiyorum. Divan’ın bugüne ertelenmesi için bizim talebimiz oldu. Biz ‘Evraklar yetişmedi, milli maç arasına gelsin ve hep beraber buluşalım’ dedik”

  -VODAFONE SPONSORLUĞUNDAN NE KADAR KULLANILDI?-

  “Biz Beşiktaş Kulübü’ne göreve geldiğimizde durumu hepiniz biliyordunuz. Elimizde kullanabilecek, borçlanabilecek hiçbir şey olmadı. Ondan sonra bizim yaptığımız şey itibar yönetimidir. Güvensizlik vardı. Borçların hepsiyle konuştuk ve ödedik. Beşiktaş Kulübü, bizimle birlikte 471 adet dava dosyasını kapatmış ve parasını ödemiştir. Yeni sponsorluk anlaşması yaptık. Yaklaşık 21,5 Milyon Dolar. 237 Milyon Dolar sponsorluk geliri elde edilmiştir. Herkesin memnun olduğu ilişki sağlanmıştır. Diğer rakiplerimizin toplamından daha fazla sponsorluk geliri elde etmekteyiz. Stadımızın bitmesiyle daha da artacaktır. “Vodafone anlaşmalarını alıp kullandılar” diyorlar ama sadece 10 Milyon Dolar aldık. Bundan sonra stat açıldıktan sonra başlayacak. Gelirimiz çok fazla artacaktır. Yıllık yaklaşık 83 Milyon Dolar gelir olacaktır”

  -NEVZAT DEMİR'E 6 MİLYON TL YATIRIM YAPTIK-

  “Bütün tesislerimizi modernize ettik. Yeni sağlık merkezleri, fitness alanları yaptık. Odaları değiştirdik. Çağdaş bir hale getirdik. Saha dahil olmak üzere 6 Milyon TL civarında yatırım yaptık. Daha da yatırıma ihtiyacı var ve önümüzdeki yaz döneminde yapacağız.”

  -ORMAN'DAN BJK TV AÇIKLAMASI-

  “Divan Başkanımız BJK TV eleştirilerinde haklıdır. Metin Albayrak, iletişimden sorumlu. İnanılmaz işler yaptılar. Ama her şeye yatırım yapmak zorundayız. Stadımız bittiği gibi bütün birimlerimizi bir yerde toplayacağız. BJK TV’de oraya alınacak. Daha iyi stüdyo projeleri yaptık. 1 Milyon Dolar civarında yatırım yapılacak. Oraya geçildiğinde daha kaliteli yayın yapılacak. Şu anda gayet izlenebilir hale gelmiştir. Eksiklikler ve tenkit edilecek konular vardır. Metin Albayrak ya da bana iletirseniz, o tenkitleri değerlendiririz. Reklam geliri bizden önce sıfırdı. Ayda 130 bin TL’ye gelen reklam geliri elde edilmeye başlandı. BJK TV, kurulduğundan beri zarar eden bir yerken arkadaşlarımız yaptığı programlar ve itibar ile birlikte reklam geliri elde edilmeye başlandı. Yeni stat ile birlikte kendi gelirini elde edecektir.”

  -RAKİPLERİMİZ GİBİ ŞİŞİRME YOK-

  “Sosyal medyada iyi durumdayız. Toplamda 8 milyon kişiye erişebiliyoruz. Sosyal medya hesaplarımız gerçek, rakiplerimizdeki gibi şişirme hesaplar yok. Neyse o"

  -100 MİLYON TL GELİR BEKLİYORUZ-

  “Kartal yuvalarına çok yatırım yaptık. Hala yatırım yapıyoruz. Bizim stadımız olmadığı için gelirimiz kısıtlı. Çeşitli lokasyonlarda mağazalar açarak bunu arttırmaya çalıştık. Yıllık 14 Milyon’dan 46 Milyon’a bu sene sonunda ise 60 Milyon gelire geleceğiz. Yeni stat ile birlikte ise 100 Milyon TL gelire ulaşmayı hedefliyoruz. 2,5 Milyon TL’lik stok kaybı söz konusu değildir. Devir olurken devretme gerçekleşmemiştir. Daha sonra tek tek sayılarak böyle bir şey olmadığı ortaya çıkmıştır. Bunu konuşanlar, öyle şeyi yapmaya mehilli insanlardır. Gecemiz gündüzümüzle 24 saat çalışarak buraya geliyoruz. Bu gibi asılsız şeyler bizi çok üzmektedir.”

  -YURT DIŞINDA MAÇ İZLİYORUZ-

  “Şimdi ‘Başkan ve yöneticilere maçlara gitmiyor’ diyorlar. Bazı maçlara gitmiyoruz, yurt dışında maç izlemeye gidiyoruz. Sizler sıcak yerlerde maç izlerken bizler soğuk ülkelere gidip maç izliyoruz ki ilgilendiğimiz oyuncuları kimse anlamasın. Bizim yönetime geldiğimiz takımla şu an ki takım değeri ortadır. Beşiktaş, şu an liderdir ve yine statsız olarak oynadığımız halde liderdir. Allah bize kupayı yeni stadımızda kaldırmayı nasip etsin”

  -2 OYUNCU SATIP 3 OYUNCU ALACAĞIZ-

  'Hep al' dönemi bitmiştir. Artık 'Sat al' dönemi başlamıştır. 2 oyuncu satarken 3 oyuncu alacağız. Beşiktaş, geçtiğimiz sene 18 milyon Euro transfer geliri elde etmiştir. Göreve geldiğimiz günden beri 41 Milyon Euro bonservis bedeli harcayıp, 21 Milyon Euro bonservis geliri elde ettik."

  -BEŞİKTAŞ'IN BORCU ARTMAMIŞTIR-

  “Alınan avansları borcun içerisine koyduk ve şirkete inceleme yaptırdık. 328 Milyon Dolar borç ile kulübü devraldık. Yatırımlar artmaya başlayınca bir yandan borcu aşağı çekme işlemi yapamıyorsunuz. Net borcumuz 926 Milyon TL yani 317 Milyon dolardır. Aldığımız borç ise 328 Milyon Dolar. Döviz endeksi olduğu için kur farkı oluyor. Kur arttıkça borcumuz da artmaktadır. Dolara dolar baktığımızda Beşiktaş’ın borcu artmamıştır. Beşiktaş Vodafone Arena inşaatını yapmayalım mı? Futbol takımına yatırım yapmayalım mı? Devre arası geliyor, taraftarımız “Stoper almamız, bu almamız lazım” diyor. Şampiyonluk isteniyor. Yapmayalım mı? Kartal yuvalarına yatırım yapmayalım mı? Altyapıya yatırım yapmayalım mı? Tesisleri yenilemeyelim mi? BJK TV’ye yatırım yapmayalım mı? Sosyal tesis yapmayalım mı? Basketbola yatırım yapmayalım mı? Hepsine “yapalım” diyorlar. Futbolcuların alacakları var mı? Duyuyor musunuz? Rakibin stadını devlet yaptı, işçiler sokağa çıktı. Hiç size biri geldi mi, stat için alacağımız var diye? Kombine kart sattık. 2 sene oldu, bedava geliyorsunuz. Ne yapmamızı istiyorsunuz? Kapalı kapılar arkasında konuşulunca doğru olmuyor. Bu kulüp için mücadele ediyoruz. Devre arasında futbolculara alıcı gelince satalım mı?”

  -BASKETBOLDA DA ÇALIŞMALARIMIZ VAR-

  "Basketbolda iyi gidiyoruz. Dün de Anadolu Efes’i yendik. Basketbol ile ilgili çalışmalarımız var. Vodafone Arena gibi sponsoru belli olan bir yapıya çevirmek istiyoruz. Çalışmalarımız var. Bir şeyler yapmak istiyoruz. Bu sene çok umutluyuz. Hoca değişikliği yaptık. Dün maçta bayağı taraftarımız vardı. Maçları Sinan Erdem’de oynuyoruz. Herkesi bekliyoruz"

  -ÖYLE ŞEYLERLE MUHATAP OLUYORUZ Kİ-

  "Vodafone Arena ve tesislere şu ana kadar 285 Milyon Dolar yatırım yaptık. 2012 Mart ayı aday çıkmayan Beşiktaş'ta,'Kayyuma mı gidecek?' denilen Beşiktaş'ta hiç kimsenin kapısını çalıp bir kuruş istemedik. Herkes bilsin. Gerçekten öyle şeylerle muhatap oluyoruz ki sağlığımız gidiyor. Biz bu sene şampiyonlukla, Vodafone Arena Stadı ile ilgileniyoruz. Borç artıyor, peki ne yapmamız lazım? Bir tane cevap alamıyoruz. 'Böyle yapsınlar, şöyle yapsınlar' diyin."

  -CAHİLLER BİLMEDEN KONUŞUYOR-

  "Stat bittiği zaman ne kadar yatırım yapılmış belli olacak.Burası normal bir stat değil. Burada bir anıt eser yapılıyor. Bunun sadece çatısına 16,7 milyon avro harcandı. Bunu yarı fiyatına da yapardık ama kapasite 20-25 bin kişiye inerdi. Biz de bunu halat sistemiyle çözdük. Cahiller bilmeden konuşuyorlar, ama biz bunları sabırla anlatıyoruz. 26 Aralık'ta temeli döktüğümüzün ikinci yılı dolacak.Orada bir konteynır var,benim çalışma alanım orası,hani altyapının daha önce çalıştığı konteynırlardan. Şimdi başkan konteynırda çalışıyor mu diyeceğiz, bir de bunlarla muhatap oluyoruz. Çatıda montaj işlemerimiz var.Bittiği gibi çim işine giriyoruz ortalama 70-90 gün arsında bitecek.Tarih vermek istemiyorum verince de başak yerlere çekiyorlar.Bir an evvel bitirmek için herkesten çok daha fazla fazla biz istiyoruz. Esas sıkıntı çatının kalkıp monte edilmesiydi. Diğerleri sıkıntılı işler değil. Çok kişinin emeği var orada. Bu stat bitmeye başladığı zaman kıskançlıktan patlıyorlar. Bizim kimseyle problemimiz yok. İcraat yeridir burası, çene yeri değil. Arkadan konuşmaları aciz insanlar yapar.''

  -KİMSE BEŞİKTAŞ BAŞKANINA HAKARET EDEMEZ-

  ''7 binin üzerinde insanı kongre üyesi yaptık. Bizim işimiz Beşiktaş'ın saygınlığını savunmaktır. Seçimden önce tüzük tadil kongresi yapmak istiyorum. Beşiktaş Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri tenkit edilmelidir ama bunun bir uslubu ve şekli vardır. Kimse Beşiktaş başkanına ve yönetimine hakaret edemez. Bunu aşağı seviyeye indirmek Beşiktaş'a zarar verir. Biz öyle öğrendik, öyle götürüyoruz. Genel kurula gelip de saçını taramasını bilmeyen üye var. Aidatı da yukarıya çıkartacağız. 1200 lira olan üyelik aidatını çok yukarılara çekeceğiz. Rakiplerimiz 10 bin, 20 bine kongre üyeliği satıyorlar ve bunu verecek üyeleri buluyorlar biz de buluruz. Disiplin şartları da ağırlaştırılacak.''

  -KİM ADAYSA DEVRE ARASINDA AÇIKLASIN-

  "Aday olmak isteyenlere söylüyorum. Yılbaşı, devre arası kim adaysa çıksın açıklasın. Ne programı varsa söylesin. Daha önce şöyle projemiz var böyle projemiz var diyenlerin hiçbiri o projeleri göstermediler. Stadyum, Emirates falan görelim. Biz hiçbir şey görmedik. Gelsinler göstersinler. Bir tane bile bir şey bize gelmemiştir. Aday olmak isteyenler Beşiktaş’ın kazancıdır. Ama uslübla Beşiktaş’a yakışan zarafetle olması lazım. Herkes gelsin. Mayıs ayında kongremiz var ve devre arasında gelip açıklasınlar”

  -BELKİ BİR DÖNEM SONRA BIRAKACAĞIM-

  "Belki de bir dönem sonra ben de bırakıp gideceğim. Niyetim de öyle. Başkanlığı iki dönem ile sınırlandırmak istiyordum ama genel kurul 3 döneme karar verdi. Ben de bir dönem daha yapıp bırakıp gideceğim. Yaptığımız işlerin artık sonuna geldik. Beşiktaş bir daha 10 sene 20 sene stat konuşmayacak. Bizim elde ettiğimiz sponsor gelirlerinin 3'ünü toplasanız elde edemezler. Benim yerim bellidir. Dedikodularla yapmayın bu işleri.Bizim alnımız açık, göğsümüz pak. Çiğ yemedik ki karnımız ağrısın. Biz eleştiren insanların statta ne bir locası ne bir koltuğu var ''


  Başkan Fikret Orman, Divan üyelerinin yaptığı açıklamalarının ardından yeniden kürsüye çıkarak cevap verdi.

  -HERKES BEŞİKTAŞ’A ADAY OLMALIDIR-

  “İnsanların Beşiktaş’ın yönetmesi normaldir. Ama ciddi aday olunmalıdır. Burası stand-up gösteri merkezi değildir. Herkes Beşiktaş’a aday olmalıdır. Beşiktaş, kimsenin babasının yeri değildir. Kararı Genel Kurur verir.”

  -ALNIMIZ AÇIK-

  “Havan projede demir hesabı olmaz. Statik projenin demir hesabı olur. Havan proje üzerinden tahmin olabilir. Hesaplar ortadır. Tereddüdü olan herkes bunu inceleyebilir. Alnımız açık, gönlümüz paktır.”

  -HEMEN BIRAKALIM, GELSİNLER-

  “Stat için ‘100 Milyon dedik, şu anda 280 bin harcamışız’ dediniz. Biz ‘100 milyon dolar’ dedik. 100 milyon TL’ye yapacak birisi varsa hemen bırakalım, gelsin. Kuruşunu hesap ederek geliyoruz.”

  -BURASI STAND-UP ŞOVU DEĞİLDİR-

  Fikret Orman'dan başkan adayı Rüzgar Sağnak'a; "Burası şov yeri, meddah oyunu değil. Buranın başkanlığına aday olacaksan işin ciddiyetini kavrayacaksın. Konuşanda birazcık delikanlılık varsa söylediklerine karşı bekleyip cevabını alacak. Burası stand-up şovu değildir. Cehalet bir işi bilmediğini bilmemektir. Allah, Beşiktaş’ı cahillerden korusun.

  -BİZ BURAYA KENAR SÜSÜ OLARAK GELDİK-

  “Ahmet Ateş, telefonda adres tarif etti diye 6 ay hapis yattı. Serdal Adalı’nın tapesi yok. Tayfur Havutçu’nun menajer ile yaptığı konuşma var. Biz buraya kenar süsü olarak geldik. Bizle alakalı bir mevzu değil. Bizle alakalı dediğim Beşiktaş. Biz suçlu değiliz. Müdafaa yapmaya da ihtiyacımız yoktu. Suçsuz bir durumda neden savunma yapacağım?”

  -BACAĞINA MI SIKAYIM?-

  "Kartal yuvalarında 400 bin TL yolsuzluk olmuş. Savcılığa verdik, yargıya taşındı. Üstü örtülmedi. Daha ne yapmamı bekliyorsunuz, bacağına mı sıkayım?"
   
 14. NoPasaran

  NoPasaran Admin

  Katılım:
  18 Kasım 2006
  Mesaj:
  46.394
  Alınan Beğeniler:
  278
  Hibrit Çim ilk idman

  CUKhNKVUAAA5B0D.jpg
   
 15. CR7

  CR7 Süper Kartal Üye

  Katılım:
  22 Nisan 2007
  Mesaj:
  26.753
  Alınan Beğeniler:
  92
  Ben de top oynadığımız çakıl-toprak alana asfalt atıldığında ilk oynarken acayip sevmiştim. Çok güzeldi. O aklıma geldi.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 16. NoPasaran

  NoPasaran Admin

  Katılım:
  18 Kasım 2006
  Mesaj:
  46.394
  Alınan Beğeniler:
  278
  Alt ortadaki sarılık nedir ya :sopa
   
 17. NoPasaran

  NoPasaran Admin

  Katılım:
  18 Kasım 2006
  Mesaj:
  46.394
  Alınan Beğeniler:
  278
  Beşiktaş - Galatasaray derbisinin bilet fiyatları belli oldu. Güney/Kuzey: 40 TL Doğu Tribün: 80 TL Batı Tribün: 120 TL Batı VIP: 250 TL
   
 18. carsi52

  carsi52 Süper Kartal Üye

  Katılım:
  25 Kasım 2006
  Mesaj:
  30.400
  Alınan Beğeniler:
  131
  Kale arkası 30 yapıp doğu tribünü 50 yapsalar iyiymiş özellikle doğu tribünü 50 yapmaları gerekirdi.

  Derbi yine boş olacak belli oldu
   
 19. NoPasaran

  NoPasaran Admin

  Katılım:
  18 Kasım 2006
  Mesaj:
  46.394
  Alınan Beğeniler:
  278
  Beşiktaş, Spor Toto Süper Ligi'nin 15. haftasında evinde Galatasaray ile karşı karşıya gelecek.

  Spor Toto Süper Ligi'nin 14. haftasında Fenerbahçe'nin puan kaybetmesinin ardından yeniden liderlik koltuğuna oturan Beşiktaş'ta gözler Galatasaray derbisine çevrildi.

  14 Aralık tarihinde Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak maç öncesinde HABER1903'ün edindiği bilgilere göre; şu ana kadar 7000 adet biletin satıldığı öğrenildi.

  Öte yandan 17 bin civarında da kombine satışının olduğu belirtildi.

  Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER
   
 20. carsi52

  carsi52 Süper Kartal Üye

  Katılım:
  25 Kasım 2006
  Mesaj:
  30.400
  Alınan Beğeniler:
  131
  8 bin bilet satılmış henüz çok az ya.
   

Bu Sayfayı Paylaş