Beşiktaş 2015/2016

'2015-2016 Sezonu' forumunda NoPasaran tarafından 18 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Hiç sanmıyorum. O maçta bir maçlık Olimpiyat dönüşü olur.

17 bin kişilik stat Gs maçı için olmaz.

2. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Kartal Yuvası yine soyulmuş deniyor. :)

3. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333
    Besiktasta bi seyler dönuyor ama maalesef tam olarak ortayada cikaramiyoruz.
    Baskan her kurusun hesabini yapiyorda bu Kartal Yuvalarini hortumlayanlari dyrduramiyor.

4. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Son günlerde yazılı basında kulübümüz ile ilgili çeşitli iddiaların yer aldığı asılsız haberler yapılmaktadır.

Kaleci Victor Valdes'in transferinin Kaleci Antrenörümüz Jose Sambade Carreira'nın olumsuz raporu nedeniyle bozulduğu iddiası, gerçeklerden uzak masa başında üretilen bir senaryodur.

Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Erdal Torunoğulları'nın ismi kullanılarak yapılan röportaj haberleri de gerçekleri yansıtmamaktadır. Torunoğulları'nın, medya organlarına demeç vermemesine karşın gazetelerde ismi kullanılarak farklı farklı haberler yayınlanması bizleri şaşırtmaktadır. Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ile Yönetim Kurulumuz arasında transferler nedeniyle sorun olduğu imasının yapıldığı bu haberleri etik bulmadığımızı belirtiriz. Yönetim Kurulumuz ile Şenol Güneş arasında transfer çalışmalarıyla ilgili fikir ayrılığı yoktur, uyumlu bir çalışma yürütülmektedir.

Chelsea forması giyen Obi Mikel'in transferinde red yanıtı aldığımız ve devre arasında kiralık olarak transfer girişiminde bulunacağımız iddiası da gerçekleri yansıtmamaktadır.

3 hafta sonunda Süper Lig'in en golcü takımı olan, her hafta üzerine ekleyerek sahada daha da iyi bir performans sergileyen Futbol Takımımız ile ilgili, bu asılsız haberleri maksatlı bulduğumuzu belirtir, kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK

5. enser

enser Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    IMG_20150915_112309.jpg

;D

6. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Büyük bir kayıp ;D

7. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92
    El hamdaoui olsa ismi böyle gülmezdiniz ama :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. eRe

eRe Müdavim

Alınan Beğeniler:
    107
    iskender bey maçı bittikten sonra gazete manşetlerini çok merak ediyorum ya ;D ;D

9. enser

enser Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    Gomez in resmi yanında da tereyağlı İskender ;D

10. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Bide puan kaybedersek :eek:

11. eRe

eRe Müdavim

Alınan Beğeniler:
    107
    iskenderin yağı üstümüze sıçradı'' olabilir :D :D

12. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Fotomaç

Bol Yağlı İskender diye manşet atar kesin

Ortalık karışır ;D

13. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77
    Ben bu maça kolaylığından dolayı gitmek istiyordum ama tarih ters oldu ya.

İskender Bey'i de yenemezsek artık.

14. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Hoşgeldin Coca Cola

Kulübümüzün son 2 yıldır yapmış olduğu sponsorluk ve reklam anlaşmalarına bir yenisi daha eklendi. Dünyanın en büyük alkolsüz içecek şirketi Coca Cola ile, çeşitli reklam kullanım hakları konusunda 3 yıllık anlaşmaya varıldı. Buna göre kulübümüzün Resmi İçecek Sponsoru olan Coca Cola, Futbol A Takımımız’ın şortu da dahil olmak üzere çeşitli reklam haklarına sahip olacak. Bunun yanı sıra anlaşma süresi boyunca; Coca Cola markası ile ortak ürün çalışmaları yapılacak.

15. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77
    Aç bi' Coca Cola Coca Cola Coca Cola iç. ;D

16. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Beşiktaş Kulübü, Coca Cola ile 3 yıllık sponsorluk anlaşmasına varıldığını açıkladı.

Bu anlaşma göre Coca Cola, Beşiktaş Futbol Takımı'nın şortu da dahil olmak üzere çeşitli reklam haklarına sahip olacak.

HABER1903'ün edindiği bilgiye göre; Coca Cola'nın Spor Toto Süper Ligi takımları için 12 Milyon Dolar civarında bir bütçe ayırdığı öğrenilirken Beşiktaş, Coca Cola ile yaptığı 3 yıllık bu sponsorluk anlaşmasında toplam 4-5 Milyon TL civarında bir para kazanacak.

Coca Cola'nın sponsorluk için öncelikle forma kol sponsorluğunu istediği ancak Beşiktaş'ın Kalde ile anlaşması olmasından dolayı bunu reddettiği ve şort sponsorluğunda anlaşıldığı belirtildi.

17. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

ilhan mansız_melis bunu beğendi.
  18. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
  19. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333
    Devir degisti tabii de , fulya zamani toprak sahada antreman yaparak 3 sene ust uste sampiyon olmustuk. bence en iyisi fulyaya geri dönmek :) oranin durumunu bilmiyorum ama.

20. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    "ÇOK İYİ GÖSTERİLİYORUZ AMA SADECE 2 PUAN ÖNDEYİZ"

"Takımda bir sıkıntımız yok, sakatlığımız yok. Önümüzdeki süreç ileride ne yapacağımız açısından bize bir fikir verecektir. 4 lig, 2 UEFA maçımız var. Buradan alacağımız sonuçlar önümüzü görmemizi sağlayacak. İyi gösteriliyoruz ama baktığınız zaman sadece 2 puan öndeyiz. Fenerbahçe ve Galatasaray çok iyi takımlar. Trabzonspor son maçları kaybetse de düzelecektir ve Bursaspor da çok iyi bir kadroya sahip, mutlaka iyi bir ivme yakalayacaktır."

"PEDRO FRANCO SANKİ BİZİM OYUNCUMUZ GİBİ DEĞİL"

"Mustafa Pektemek'i düşünmüyor değilim. Düşünmesem idman çıkarmam.Zamanı gelince o da oynayacak. Oynamayan oyuncular iyi çalışıyor. Miloseviç çok iyiye gidiyor ama Pedro sanki bizim oyuncumuz değil gibi duruyor. Pozisyon alması, kafa topları iyi ama geri dönüşleri, çabuk oyuncular karşısındaki durumları istediğimiz gibi değil. Stopere bir oyuncu baktığımızı gerçektir."

-ÜMRANİYE'DE YAŞAM ALANI YARATMAYA ÇALIŞIYORUZ-

Teknik direktör Şenol Güneş son olarak Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'ni futbolcuların bir yaşam alanı haline getirmek için uğraştıklarını ve bu yüzden tesiste futbolculara ait alanlara girmediğini söyledi. Buna hakkı olduğunu ama kullanmadığını açıklayan Güneş, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın "Ben başkanım, her yere girerim" dediğini hatırlattı ve "Aziz bey doğru söylüyor, kendisine destek veriyorum. Bizim başkanımız da her yere girebilir, ben de girebilirim. Böyle bir hakkımız var ama burada farklı bir yaşam alanı oluşturmaya çalışıyoruz. Futbolcular burada aileleri ile de vakit geçirebilmeli ve bunu yaparken bizden rahatsız olmamalı. Bu yüzden ben onların yaşam alanlarına girmiyorum" diye konuştu.

Haber Kaynağı: DHA

Bu Sayfayı Paylaş