[Başkan] Fikret Orman

'Futbolcular ve Teknik Heyet' forumunda K.D tarafından 23 Mayıs 2013 tarihinde açılan konu

?

Sizce kongreyi kim kazanir?

1. Fikret Orman

20 oy
    76,9%
  2. Serdal Adali

6 oy
    23,1%
  3. Ibrahim Altinsay (dedikodu/varsayim)

0 oy
    0,0%
  4. Baska surpriz aday.

0 oy
    0,0%
  1. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Serdar Bilgilinin aklına nerden esmiş acaba sonuçta bu kulüpten gidişinide giderken neler söylediğinide hepimiz biliyoruz.

2. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333
    O sözlerim o gun icindi derken cikar isin icinden,kivirma konusunda uzman bir toplumuz.

Bosandi ya, biraz adindan bahsedilsin istiyordur.Saka bir yana bulussunlar, konussunlar.Arttik sampiyon olma zamani geldi.

3. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Serdar Bilgili,Demirören bunların buluşmasından pek bi hayır geleceğine inanamıyorum sanki 2016 seçimlerinde başkan olmayı garantilemiş gibi görünüyor Orman.

Bakalım hayırlısı olsun.

4. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Ben Serdar Bilgiliyi severim

Kurumsal
    Vizyonu olan

harika bir adamdı ama o dönem yediler hep beraber..

Fikret Orman konusuna görüşlerim belli, Demirörenin adamı zaten , yakında Demiörenin oğlu yönetime girer.

5. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    Aziz Yıldırım'ın Beşiktaş şubesi olma yolunda koşar adım gidiyor. Tek ve büyük bir farkları var, AY'nin kimseye eyvallahı yok.

6. eRe

eRe Müdavim

Alınan Beğeniler:
    107
    mobese görse konuşuyor yeni ergenler gibi. az konuş be başkan her gün tv de gazetede radyoda.valla ondan sonra bunu demedim şunu demek istemedim laf çarpıtıldı şöyle oldu böyle oldu. olur tabi bu kadar konuşursan

7. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    İki gündür Tv de göremiyorum

Hasta felan mı ?

8. turkmaxi

turkmaxi Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Büyük ihtimal stad bitti ya konusmaya hazirlaniyordur.Artik daha cok on plana cikacak.Stad icin tesekkurler ama yinede baskanlik icin ideal adam degil.Bizi renklilere yem ediyor.Bence Adali azizi rahatlikla yer.Bu yuzden Adali diyorum.Vizyonu var para desen var ayni zamanda guclu.Fikret orman da hicbiri yok

9. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    Dün Karaman valisini ziyarete (!) (yersen, dün hangi olayın davası vardı malum) gitmiş. Ülkede 81 il, senede 365 gün var. Gittiği il-zamanlama çok manidar.
    Geçtiğimiz aylarda, şuan başka bir ülkede tutuklu olan birinin çok iyi Beşiktaşlı olduğundan bahsediyordu.

Kişi olarak ne halt yersen yesin, Beşiktaş başkanı sıfatıyla yapmasın.
    Sonra siyasetle spor ayrılsın diye yalandan konuşuyorlar, ağlaşıyorlar.

"İyi insan olmadan, iyi Beşiktaşlı olunmaz."

10. turkmaxi

turkmaxi Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Fikret ormana stad icin tesekkurler.Ama baskanlik konusundaiyi degil.Eger Serdal Adalinin yonetimine gireceksede fena olmaz.Bize parali bi baskan sart.Parayla basarli olunmazmis.Manchester City PSG Chelsea Monaco kumemi dustuler yoksa

11. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    İyide onlar Arap Milyarderler yada Rus Milyarder

Serdal Adalı ile o bir mi?

Paralı adam diyorsan en güzel örnek Demirören ;D

12. turkmaxi

turkmaxi Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Olsun bu da Turk milyarder :) Demek istedigim aslinda ya Besiktas Baskani olan kisi sampiyon olacaksin.Ya gidiyorsun alexisi aliyorsun tosici getiriyorsun.Yani aldigin adamlara bak biri getafeden biri genclerden.Kalede 2 senedir bizim elenmemize sebep olan Tolga.Desenki bizim 10 numara bu butun dunya bi tarafiyla guler.Yani alacsgin adamlarda biraz meziyet olsun kariyer olsun. Sampiyonlar ligine ciktigimiz zaman 10 numaraya gulmesinler.Ellerini arkaya baglayip toptan korkan adamla karsilasmasinlar.Rakip kaleye geldiginde kale nerdeydi diye arayan bi kaleci olmasin. Butun derdim bu
    bu yuzden Serdal Adali

13. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96
    Helal olsun sana başkan
    Sanada yönetim arkadaşlarınada helal olsun
    Beşiktaşa eşsiz bi stat kazandırdınız stadı açtığınız senede muhteşem stadımızda bize şampiyonluk yaşattınız
    Beşiktaş tarihine şimdiden altın harflerle yazıldınız
    Teşekkürler

14. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Bundan sonraki 2 senede bakalım borçlar ne kadar inecek.

Halen artmaya devam ederse ünal aysal gibi kötü anmayalımda.

15. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96
    Bundan sonra ne olursa olsun stat yapan şampiyon yapan başkan olarak anılır

16. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333
    Genel öyle bi kani olabilir muthemelen , buyuk ihtimal aziz yildirim da en sonunda stat yapan, sampiyon yapan olarak anilacak. Bazi olaylar, beyaz yalanlar vs vs unutulacak.

17. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96
    Aziz yıldırım takımını kumpastan kurtaran bi kahraman olarak anılacaktır

18. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Valla Fikret Ormana çok kızan birisiyimdir

Ancak Şampiyon yapana saygım sonsuz

19. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Fikret Orman'ın bu sezon son şansıydı şampiyon olduk bu son 2 sezonu unutturdu.

Gelecek senelerde şampiyonluk şart hep iyi hatırlanması için.

20. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    • Fikret Orman
    Yine New York Güney Bölgesi Başsavcılığına yakın bir kaynağın belirttiğine göre 91 kişilik isimler arasında bulunan bir başka isim Beşiktaş Başkanı Fikret Orman.

Fikret Orman hatırlanacağa gibi Reza Zarrab’a milyon dolarlık loca satması ile gündeme gelmişti.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, 17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturmalarının kaynağındaki ismi Rıza Sarraf’a loca kiralanmasını şöyle savunmuştu: “Bana baktığında gözünde Beşiktaşlı ışığı aldım Reza Zarrab’ın.”

Orman, Sarraf’ı tanımadığını, hiçbir işbirliği bulunmadığını iddia etmiş ve şunu eklemişti: “Arkadaş Beşiktaşlı ve parasını ödeyerek loca almak istemiş. Almış.”

2015 yılının Nisan ayında ortaya çıkan haberlere göre Vodafone Arena’da Sarraf’ın aldığı locanın 12 kişilik olduğu ifade edilmiş ve locanın üç yıllık fiyatının ise 1 milyon 104 bin TL değerinde olduğu yansımıştı.

Bharara ofisinden gelen bazı sızıntılara göre ilişki tam olarak böyle olmayabilir.

İddialara göre Fikret Orman da 91 kişilik listenin içinde. Yine iddialara göre ‘’Zarrab paranın bir kısmını da Türkiye’de bu kulüple anlaşıp menajerlik ve reklam şirketi üzerinden aklamış, usulsüz futbolcu transferleri ve sponsorluk anlaşmaları yapmış ve bu yolla hem bir kulübe katkı vermiş hem de parasını aklamış. Bu arada Fikret Orman da bu trafikten faydalanmış.’’

Orman hakkındaki iddiaların devamı da var.

Bharara’nın listesinde olduğu iddia edilen başka isimler de var.

Onlar da yakında yazılır.

Bu Sayfayı Paylaş