[Başkan] Fikret Orman

'Futbolcular ve Teknik Heyet' forumunda K.D tarafından 23 Mayıs 2013 tarihinde açılan konu

?

Sizce kongreyi kim kazanir?

1. Fikret Orman

20 oy
    76,9%
  2. Serdal Adali

6 oy
    23,1%
  3. Ibrahim Altinsay (dedikodu/varsayim)

0 oy
    0,0%
  4. Baska surpriz aday.

0 oy
    0,0%
  1. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Ynt: [Başkan] Fikret Orman

Sabah vakti namaz olayı. Saat 06:00

Özel servis var var açık açık

neyse konu o değil..

bir başkanın futbolcuya böyle değer vermesi doğru değil bence. imza töreninde başkanın katılması yanlış diye orman futbolcu için tezahurat yapması yanlış. 3 gün sonra kullanılır..

ayrıca gs maçından sonra umarım karşılık gelmez onlardan. ben olsam yapmak için sahada elimden geleni yapardım.

2. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131

Bazen ibadeti göstermek gerekir küçükler,gençler örnek alsın.

Tezahürata da fazla takılmamak gerek.

Gsye edilen her söz helal gaza gelsinler gaza geldikleri şekilde yenmek daha güzel olur.

3. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333

Herkesin yorumu farkli tabii.

"3 gün sonra kullanılır.." Benim anlatmak istedigim de buydu. Seba baskan girmezdi böyle polemilik yaratacak konulara. Fikret Orman da dikkat ediyor aslinda ama.

Un cavaliere non lascia mai una Signora !

4. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77

Başkan durup dururken beste söylememişir elbet. Nazlı Ilıcak sormuş olabilir diye düşünüyorum. Yarın anlarız bakalım neymiş işin aslı.

5. K.D

K.D Üye

Alınan Beğeniler:
    16

Aynen öyle kötü niyetli bir dırum yok bence de Ama basın her zamanki bunu şişirip insanların gözüne sokarsa orası ayrı.

6. El Maestro

El Maestro Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    2

Her konuyu niye kotu yorumluyoruz ki.

Ne guzel solemis iste beste kufur yok argo yok, ne guzel gitmis Demba ile namaza haberli veya habersiz bosversenize. Guzel goruntuler eglenceli bunlara bakalım iyiye yonelelim birazda :)

7. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96

işler kötü gitmesin başkan
    bu resmi hatırlatırlar sana bazi gruplar

8. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Resme kimse bişey demez abi

Tezahurata ben dahil derim

Hiç bi oyuncuya bu kadar değer vermemeli Başkan

9. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96

tezahüratı dinleyemedim,yorum yapamayacağİm
    anlaşılan giderli veya hakaretli tezahürat yapmış
    böyle bi şeyse yanlış yapmış
    ben her zaman şunu söylerim;
    beşiktaş başkanlık koltuğu başbakan kadar ciddiyet gerektirir

10. K.D

K.D Üye

Alınan Beğeniler:
    16

Selamün aleyküm demba ba,hoşgelmişsin beşiktaşa,maçtan sonra eyüpsultana,yeterki gol(koy olarak anlayanlar olmuş) cimbomboma

Tezahürat bu [member=8]keskinli[/member] hani bi gider var gibi gelmedi bana abi.

11. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96

bu sözlerde bi şey yok eleştirilecek
    başkanİn tarzı değil bu
    garip gelen bu belkide

12. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Ben bi oyuncuya bu şekilde başkanın çocuk gibi yaklaşmasını kabul edemiyorum saçma buluyorum

Kusura bakmasın demba ba da olsa onsuz bir hiç havası vermeyecek başkan. Beşiktaş tezahüratı söylese sempatik gelir ama oyuncu işi olmaz

Bide cimbom olayı nedir Allah aşkına. Aziz Yıldırım çıksa Beşiktaş a tezahürat söylese burada ne derdik ?

13. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85

Oradaki "gol" aslında "koy". Fenere operayı ha orijinal yapmışsın ha "kurabiye fener" demişsin, niyet aynı. Yarın çıkıp "kurabiye fener kurabiye fener" diye opera yapsın o zaman, ne dersiniz? Herkesin doğrusu yanlışı kendine göre farklı bir şey diyemem ama Süleyman Seba'yı örnek alıyoruz falan demesinler boşa.

Ayrıca adminin dediği gibi. Bir futbolcuyla bu kadar samimiyet iyi değil. Bir çok branşı olan bir camianın başkanlığına talip olmuş seçilmiş, bu camiayı temsil ediyor. Bir branştan bir futbolcuyla bu kadar içli olmaması lazım.

14. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131

Program başladı Kanal D'de.

15. RMC07

RMC07 Üye

Alınan Beğeniler:
    2

programı izledim, demba ba bestesi olayını fikret ormandan ziyade nazlı ılıcak soruyor, Ba'da sosyal medyada cok adı gecen bir futbolcu o yüzden doğal karşıladım sormasını başkana. o da böyle açıklamış. ayrıca programda da dile getirdi ben her futbolcuya eşitim diye. açıkçası aziz yıldırım ve ünal aysal gibi adamları gördükten sonra böyle bir başkanı tercih ederim.

bana biraz yabancı ülkelerdeki siyasileri hatırlattı, bir çok ülkenin başbakanı şehir içinde rahatca yürürken bizimkisi korumalarla geziyor. fikret ormanınki de aynı hesap.

16. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Best FM'de yayınlanan Basın Tribünü programına telefonla katıldı ve açıklamalarda bulundu.

Orman'ın açıklamaları şu şekilde:

-TRANSFER AÇIKLAMASI-

Transferler konusunda konuşan Fikret Orman; "Beşiktaş'ta herkes devre arasına kitlenmiş durumda ama bu işin sezon sonu var. Şu anda bazı görüşmeler yapıyorum ama sezon sonundaki takım planlaması ile alakalı şeyler de yapıyoruz. Bir şeyler netleşmeden isim vermek doğru olmaz. İyi bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Sadece Ocak ayı için değil, sezon sonu içinde çalışmalarımızı yapıyoruz. İsimlerin kamuoyuna yansıması pazarlık gücümüzü azaltıyor. O yüzden isim vermeyi doğru bulmuyorum" dedi.

-YABANCI KONTENJANI-

TFF'nin yeni yabancı kuralı hakkında açıklama yapan Orman; "Yerli oyuncular ile başarı elde edebileceğimize inanıyoruz. Beşiktaş Kulübü sonuna kadar yabancı kontejanını asla kullanmayacak. Yerli oyuncuların fiyatları yukarılara çıktı. Kulüpler zorlanıyor. Son yaptığımız stoper transferinin senelik ücreti 500.000 Euro'dur." diye konuştu.

-MILOSEVIC TRANSFERİ-

Milosevic'le kaç yıllık sözleşme yaptıkları konusuna açıklık getiren Fikret Orman; "2 sene opsiyonlu 3.5 senelik sözleşme yaptık. " dedi.

-SIVOK'UN TRANSFERİ-

Sivok'un takımdaki geleceğine açıklık getiren Orman; "Sivok bizim 7 senelik, kaptanlığımızı yapmış önemli bir oyuncu. 2 senedir de sakatlıklardan dolayı verim alamadık. Sezon sonu kontratını yenilemek istemiyoruz" dedi.

-İÇ TRANSFER-

İç transferdeki gelişmeler hakkında konuşan Fikret Orman; "Tekliflerimizi kabul ederseler onlarla da imzalarız. Onlara teklif yaptık bekliyoruz." diye konuştu.

-BILIC'IN GELECEĞİ-

Bilic'in takımdaki geleceği hakkında açıklama yapan Orman; "Derbi karnesi Bilic'in sezon sonu kaderini etkilemez. Beşiktaş tüm maçları dışarıda oynuyor. Ben hocamızı başarılı buluyorum. Sezon sonu takımı şampiyon yapacağına dahil inancım tamdır. Bilic ile uzun vadeli çalışmayı düşünüyoruz. Aile gibi olduk. Onu bırakma gibi niyetimiz yok." ifadelerine yer verdi.

-MAÇLAR NEREDE OYNANACAK?-

2. sezonda iç saha maçlarının oynanacağı maçlar hakkında konuşan Fikret Orman; "Stat konusu netlik kazanmadı. Lafta herkes yardımcı olmak istiyor ama icraata gelince kimse yardım etmiyor. Çalışmalarımız devam ediyor. Yarın Yönetim Kurulu toplantısında karar vereceğiz. Konyaspor ile bütün maçlarımız aynı haftalara denk düşüyor. Onlar da haklı olarak sahaları ile ilgili endişeleri var. Ankara'da oynadığımız da G.Birliği ile denk düşüyor. Önümüzde bu tür zorluklar var" dedi.

-VODAFONE ARENA İNŞAATI-

Vodafone Arena inşaatı hakkında sorulan soruyu da yanıtlayan Orman; "Stat en kısa zamanda bitecek. Yeni sezonda kesin oradayız. Yoğun bir çalışma var. İstanbul'un göbeğinde inşaat yapabilmek kolay değil." diye cevap verdi.

-AHMET KANDEMİR'İN GELECEĞİ-

Basketbol takımının dün aldığı ağır yenilginin ardından takımın koçu Ahmet Kandemir'in geleceği hakkında değerlendirme yapan Fikret Orman; "Ahmet Kandemir, Beşiktaş'ta önemli şeyler yapıyor. Arzu etmediğimiz skor oldu ama kendisinden memnunuz. Değişiklik gibi düşüncemiz yok" ifadelerine yer verdi.

-BAŞKANLIK SÜRESİ-

Başkanlık süresini sınırlandırması hakkında konuşan Orman; "Başkanlık bir süre sonra cazip geliyor ve kendisinden sonra kimse gelmesin diye borçlandırmalar başlıyor ve talipli çıkmıyor. Ben gelir gelmez değişiklik yaptım. Beşiktaş'ta 3 dönemden sonra kimse başkanlık yapamaz." diye konuştu.

-DEVRE ARASINDA YABANCI KURALI AÇIKLAMASI-

Yabancı kuralının tekrar değerlendirilmesi gerektiğini belirten Fikret Orman; "Devre arası açıklama yapılmasını ben istedim. Bunun adeti ve stratejisi ile alakalı açıklanan güne kadar bilgi sahibi değildim. Onu gizli tuttular. Toplantı olduktan sonra Gümüşdağ aradı ve kulüplerin sıcak baktığını söyledi. Bende oyun bozan olmayız ama bu çok ciddi bir konu bunu hep beraber değerlendirmeliyiz dedim. Önümüzdeki hafta Kulüpler Birliği toplantısından sonra bu konuyu konuşacağız. Kulüpler olduğu için TFF var." açıklamalarına yer verdi.

Haber Kaynağı: HABER1903

17. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

http://www.ntvspor.net/video-galeri/farkli-strateji-olabilir

Yabancı oyuncu Kuralı
    ve transfer açıklmaları

bugün

18. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131

Fenerbahçe yine ne kadar haysiyetsiz bir camia olduğunu gösterdi yaptığı açıklamayı okuduysanız.

19. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77

Dinime küfreden Müslüman olsa.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla

20. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Fikret Orman'ın açıklamlarını okudumda

Fenerbahçenin bu kadar saçma sapan açıklama yapmasına cevap bile vermeye gerek yok..

Sallayp geçer Başkan

Bu Sayfayı Paylaş