Akhisar Bld.spor - Beşiktaş| 14 Mayıs Perşembe 19:45

'2014-2015 Sezonu' forumunda NoPasaran tarafından 11 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Maç sonunda Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic açıklamalarda bulundu.

Bilic, yaptığı açıklamada;

-OYUNCULARA SAKİN KALMAMIZI SÖYLEDİM-

"Büyük hayal kırıklığı oldu. 3 puan kazanacak kadar iyi oynamadık. Akhisar 1 puanı hak etti. Golü yedikten sonra gerginlik ve baskı ile başa çıkmakta zorlandık. Oyunculara sakin kalmamızı söyledim. İkinci yarıda iyi bir dakikada golü bulduk. Yine gerginlik ve baskı ile başa çıkmakta zorluk yaşadık. Yediğimiz golü sanki maçın son bölümünde yemiş gibiydik ve yeterli performansı koyamadık" dedi.

-BILIC'TEN ŞAMPİYONLUK İTİRAFI-

"Hala şampiyonluk şansımız devam ediyor ama kabul etmek gerekiyor ki kötü bir durumdayız. Rakiplerimizin puan kaybetmesini bekleyeceğiz. Umudumuz var." dedi.

-VELİ'NİN EKSİKLİĞİ ÖNEMLİ AMA...-

"Veli'nin eksikliği tabii ki söz konusu. Onun eksikliği sonrasında Tolgay'ı oraya aldık ve o da iyi performans ortaya koydu. Çok gergindik ve bütün sezon boyunca ortaya koyduğumuz performansı ortaya koyamadık. Demek ki psikolojik hazırlık olarak geride kaldık. Tüm sorumluluk bana ait. Elimden gelenin en iyisini yaptım, ama oyuncularımı psikolojik olarak yeterince hazır değillerdi"

Son düzenleme: 15 Mayıs 2015
  2. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
  3. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Pierro felan ne demiş bizim verilmeyen gole ofsayt mı acaba

Lan hakem sen nasıl gördün orda ofsayt varsa parmağı ancak ofsayttadır ya nasıl emin olup vermedin golü

4. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Ulan ne şans ya

ofysat.png

5. Delirdik

Delirdik Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Gol ofsayt canım bence
    ama bi adım ötede olsa yine gol yapabilirdi cenk durum çok müsaitti. Ah keşke kontrol etseydi çizgiyi :(

6. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Golü verse kimse bir şey diyemezdi çok zor pozisyon.

Ama ben bu Akhisar'ı yazdım arkadaş satılmış bu köpekler.Kaç para aldınız lan diye sorasım var birde o Bilal yok mu bilal şerefine tükürdüklerim gs maçında nerdeydiniz lan hepiniz uyuyordunuz

7. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Bir 15 cm ofsayt (gölgeye göre ) ama bir kerede görmeyin ya.

kralkartalpierre.png

Akhisar dün oynadığı özveriyi her maç gösterse ilk 5 te yer alır banko

8. Delirdik

Delirdik Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Hakem bizden değil gsden fbden korkuyor. Şu pozisyon ofsayt olmasaydı da yan hakem golümüzü yeseydi ne olurdu?
    Kulüpten herhangi bi icraat bekleyen var mı aramızda..

9. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Ayrıca resmen 45. dakikada lualuayı atamadı karaktersiz herif.

10. eRe

eRe Müdavim

Alınan Beğeniler:
    107
    cenk son dakıkalarda gol atıyorsa sebebı son dakıkada gırmesı
    mustafa yerıne cenke tanınsa sanslar suan hala potadaydık buna emınım !

11. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333
    Dun Bilice soruldu mu neden pektemek niye cenk degil diye ?
    Cok fazla takintili biri.

12. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Ekşide yazmış Galatasaraylı birisi, bazı yeler küfürlü ancak çok güzel yazmış

"kendisi yokken de takım üçüncü oluyordu ve o zamanlar beşiktaş taraftarı başarısızlığı kabullenip sindirmiyordu. bazen şakayla üçüncü büyük, on yılda bir şampiyon olur geyiği yapsak da beşiktaş hep büyüktü en azından hedefleri büyüktü, hazmedemiyordu başarısızlığı. bi dönem fenerbahçe'nin belalısı olmuştu, takımım galatasaray için beşiktaş deplasmanına üç puan yazmak hayaldi.

şimdi bakıyorum orda burda yeniyor rakipleri, anadoludan topladığı puanlarla yarışa dahil olup kazanması gereken kolay maçlarda puan bırakıp üçüncülüğe yürüyor ve işin üzücü tarafı taraftar da bu kof adamın peşine takılmış başarısızlığı kabulleniyor. maç bazında söylemiyorum hakkınız da yenmiştir, tff kötüdür, hakemler size yanlış yapmıştır, stadınız yoktur, kadronuz gençtir ba formsuz olcay yeteneksiz pektemekse pektemektir. yani güzel kardeşlerim bahane çoktur. mesela takımım adına konuşursak lig ortasında takımın mına koyan prandelli'nin yerine hamza gibi kendini ispatlamamış bir adamı getirdik. forvetimizde durmadan dalga geçtiğiniz burak'la umut oynuyor. ne bileyim emre çolak'tan medet umuyoruz lan. şampiyonluk giderse bu tip şeyleri bahane edip sineye çeker miyiz sizce? sikeriz sikeriz, daha formalarda ter kurumadan üç topçu kadro dışı kalır, hamza istifasını bırakır başkansa daha istekli bir başka liseliye görevi devreder. yeni yönetim ikisi dünya yıldızı beş transfer yapar hoca olarak da en olmadı fatih terim'i o koltuğa oturtur ertesi yılda sike sike şampiyon oluruz.

çünkü büyüksen tahammülün yoktur, olmamalıdır. kazanacaksın abi. sosyalistmiş, gitaristmiş, iyi insanmış. bu meziyetlere sahip bi dünya tanıdığım var ama hiçbirisi milyon dolarlar alıp futbol takımı çalıştırmıyor. o parayı alıyorsan o koltukta oturuyorsan ilk ünvanın teknik direktör olmak. ne yazik ki bilic'in son ünvanlarından birisi bile teknik direktör değil.

demek istediğim de bu işte, lige renk kattık bu lig için fazla şerefliyizi filan bırakın da az kulübe sahip çıkın. o saydığım sosyalist gitar çalan iyi insan arkadaşlarımdan biri de bu takımın başında olsa beşiktaş ligi üçüncü bitirecekti zaten. üç tane takımın olduğu bir lig burası. çok tuhaf şeyler olmazsa ligin ilk üç sırası belli yani, kasmaya gerek yok, götten başarı uydurup bilic'i yalamaya da gerek yok. kazanacaksın abi, kazanamıyorsan da bunu kabullenip kendini avutmayacaksın bu kadar basit."

13. eRe

eRe Müdavim

Alınan Beğeniler:
    107
    bravo tamda dusuncelerımızı yazmıs
    zaten formanın getırdıgı bır sıradasın daha fazlasını yapamıyorsan gıdeceksın !

14. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Haksız diyemeyiz.

Güzel yazmış.Her insanın bi tahammülü vardır bizimde tahammülümüz kalmadı artık.

Rakiplerin gözünde "siz kimsiniz,sizi takmıyoruz" olduk artık bu hale getirdiler bir gün bunun yüzünden ya birini hastanelik edicem yada birisi beni hastanelik edecek yakındır.

15. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Valla bence Başkanında 1 senesi var. Şampiyon olur takım seneye umarım.

16. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    En çokta Süleyman Seba yazan kupa Melonun elinde havalanacak gsnin müzesinde olacak bu çok koyuyor işte.

NoPasaran bunu beğendi.
  17. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Şampiyonlar ligine gidemezmiyiz 2.olsak ya.

Oda çok önemli.

18. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Çok zor abi 2.turda gelen rakipleri görüyoruz en kötüsü Arsenaldi ama yinede 2.bitirmek daha iyidir.

Fener mersini yenerse 2.de bitiremeyiz ligi.

19. Majesty

Majesty Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Fenerin Başakşehir maçı var daha ama bu yönetimden pek bi beklentim kalmadı. İkinci bile olsak gruplara kalamayız. Yönetimin degismesi şart

Bu Sayfayı Paylaş