#6 Duško Tošic

'Futbolcular ve Teknik Heyet' forumunda hun tarafından 2 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. turkmaxi

turkmaxi Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    5
  2. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333
    Cok ameliyatli. Bi de dogal halini görmek gerekirdi.

3. eRe

eRe Müdavim

Alınan Beğeniler:
    107
    ;D;D

4. banucan

banucan Üye

Alınan Beğeniler:
    115
    Bence de güzel değil bi tuhaf tövbe yarabbim ;D

5. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Kadının iç güzelliği vücuduna vurmuş bence ;D

6. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333
    hahahaha, akcigeri mesela , o da mi botoxlu ? :)

7. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333
  8. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77
    Şarkıcıymış ya şarkı söyler. :D

9. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    Son düzenleme: 18 Mayıs 2016
    NoPasaran bunu beğendi.
  10. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Tosicte
    Yenge de

Adamdır ;D

11. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Ayrıca vay be Tarkan.

12. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Tosic'e hiç bir zaman haksızlık edilmedi.

Çok kötüydü çok kötü dendi.

Takımda kalacaksa sol bek değil stoper olarak düşünülerek kalmalı.

13. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    Bana göre öyle, başkasına göre olmayabilir.
    Ben Olcay'a, İso'ya bir şey desem auuuv. Herkesin görüşü farklı. Duşko son yıllarda en çok hakkı yenen, yargısız infaz edilen adamlarındandır bana göre. Karakterini bilmiyorum (sözleşme uzatmak istesek kalır muhtemelen, Runje gibi kararlı futbolcu az vardır) ama Runje gibi biri olsa sözleşmeyi dahi kabul etmez giderdi mesela, o da bazı kesimler tarafından çok çabuk harcanıp sonradan pişman olunanlardandı.

14. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Olcay'ın hatta zaman zaman İsmail'in bile iyi oynadığı dönemler oldu.

Tosic'in bu son haftalar haricinde iyi oynadığı dönem olmadı.Kötü hatta çok kötü hatta rezil oynadığı dönemler oldu genelde insanlar da doğal olarak tepki gösterildi.Haksızlık iyi oynayan oyuncuya kötü oynadı diyerek olur.Veya önceden çok iyi performans göstermiştir ardından performansı düşmüştür o zaman haksızlık etmeyelim bu adamın bu kadar iyi oynadığı maçlar oldu denir.

Kötü oynayan adama sempati duyduğumuz için iyi mi deseydik? O zaman haksızlık olurdu.

-Son haftalarda iyi performans gösterdi Tosic stoperde hatta baya iyi performans gösterdi diyebilirim.Ama her zaman bu performansı gösterir mi orası bilinmez.Ama bence takımda kalır bu sezonda.

15. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    Sezon başında 6 maçta forma giydi, bunun 2'sinde kötüydü. Diğer 4'ünde olumlu veya olumsuz denecek bir şey yapmadı. Oynadığı son maç 4 Ekim 2015'teydi. 8 Ekim 2015'te Avrupa Şampiyonası Eleme maçında Arnavutluk ile maç yaptılar, sonra saçma sapan bir linç başladı. Bir süre oynatılmadı, ondan sonra mecbur kalındı 2 maç oynatıldı, yanlış hatırlamıyorsam normal oynadı, vasat denecek seviyede, diğer stoperlerimizden ne eksik ne fazla. Trabzonspor erteleme maçında yine mecburiyetten oynatıldı ve o maçta stoper bölgemiz iyydi. Sonra zaten 4 maç gayet iyiydi hatta hücuma katkı vererek oynadı. Geriye bir tek dünkü maç kalıyor onu hiç bir futbolcu için önemsemiyorum, oynanmış olmak için oynandı.

Sezon başında yeni gelmiş bir adam 2 maçta kötüydü diye bu kadar yerin dibine sokulmaz. Bana göre bu yapılan hak yenmesiydi, Arnavutluk maçıyla tepkiler iyice büyüdü. "Rezil oynadığı dönemler" demişsin ama öyle bir dönem yok, 2 maçı dönem olarak kabul ediyorsak savunulan diğer adamlar çok uzun dönemler rezil oynadı bizde.

Diğer iki futbolcu (hatta kayıp forvet ve kaleciler) hakkında sayfalarında fazlasıyla yazdım, konu onlara gelince yazıyorum, yazmaya da devam edeceğim. Burada onlardan bahsetmeme gerek yok.

16. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Rezil oynadığı dönemler olmadığına emin misin?

Kötü oynadı kötü denildi kimse Tosic'e iyi oynadığında kötü oynadı rezil oynadı demedi.

Kötü oynayan birine kötü oynuyor denildi diye haksızlık yapılıyor denildiğini hayatımda ilk defa duyuyorum.

Şunu desen anlarım seni anlam veririm.Desen ki ben kötü oynadığı dönemler bile inanıyordum iyi oynamaya başlayacak diye o zaman eyvallah.Ama sen haksızlık yapıldı diyorsun.

17. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Dusko Tosic'e talip var
    Beşiktaş’ın şampiyon kadrosunda bulunan Sırp oyuncu Dusko Tosic’e ülkesinden bir talip var. Sırbistan ekibi Kızılyıldız’ın oyuncuyla ilgilendiği ve seneye kadrosunda görmek istediği ifade edildi

18. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    Şampiyonluk kutlamasında gangsta rap keyfi.
    Kadının o kadar şarkısı var neden böyle bir şey açtılar arkadan anlamadım, kaldı ki şarkının sadece nakaratında var.

View: https://www.youtube.com/watch?v=2e7OkH5H6-A

Üstteki tartışmaya girme derdin de değilim, yazdıklarım çok net. İyiye iyi kötüye kötü diyorum bende. Sadece daha sezon başında yapılan bir kaç hatayla bir futbolcunun tamamen silinmesine anlam veremiyorum o kadar, kaldı ki bu adam yeni profesyonel olmadı. Yılların Duşko'su, yıllardır bu ligde beğendiğim futbolculardandı, geçmiş sezon genel süper lig konularına bakarsanız görebilirsiniz. Takıma alışma süreci diye bir şey var, takıma erken katılmakla olmuyor sadece, beraber maç ritmi kazanmak, takım arkadaşlarını tanımak oyun karakterlerini, davranışlarını bilmek gerekiyor. Yoksa herkes istediğini beğenmek/beğenmemek, sevmek/sevmemekte özgürdür.

Tekrar cevap vermene gerek yok, muhtemelen yine aynı sözler dönecek, ikimizde benzer şeyler yazacağız. Eskiden beğenmiyordun(uz), şuan galiba beğeniyorsun(uz). Ben geçmişten beri Duşko'nun futbolunu beğenirim, şuan da beğeniyorum. Kalırsa buyursun kalsın, ülkesine veya başka bir yere giderse de yolu açık olsun.

Son düzenleme: 19 Mayıs 2016
  19. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Sol bek performansı çok kötü sol bek olarak yedekte bile kalabilecek bi oyuncu değil.

Stoper oynar bundan sonra genelde gibi görünüyor.11 oyuncusu olarak değilde yedek stoper olarak kalabilir bana göre.

20. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333
    Bence de yedek stoper olarak iyi.

Bu Sayfayı Paylaş