26. Hafta | KasımpaşA:2-BeŞiKtAş:2 |Cuma 20:00

'2009-2010 Sezonu' forumunda CR7 tarafından 17 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. pascal_bjk_Çarşı

pascal_bjk_Çarşı Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ynt: 26. Hafta | KasımpaşA-BeŞiKtAş |Cuma 20:00

Ben burda her maçtan sonra çıkıp bu kadar beceriksiz takım olmaz dedim,diyorum muhtemelen diyecem de..

2. cem_goren

cem_goren Müdavim

Alınan Beğeniler:
    0

ne denır bılmıyorum ya mac gıdıyor dıyosun bu senede bı sekılde kaybettık dıyorsun buraya kadar geldık ama yeter dıyosun. o ara anı bır manevra ıle 2-1'i buluyorsun ama daha sonra i.kas cıkıyor pıyasaya!!! ve ıkına sıkıla cevırdıgımız macı ellerıyle verıyor.
    ıyı oynadık yada oynamadık yerın dıbıne batsın ıyı oyun kayserıde yada denızlıde cokmu ıyı oynadıkda kazandık. su dakıkadan sonra 3puan lazımdı onuda alamadık. elımıze gecen fırsatı kullanamadık yaptıgımız hesaplar su an ıcın ıcımızde patladı.

macın basında holosko atsan o gollerı mac koptu ıste emınım 2-0 olsa o mac 4e5e gıderdı zaten saldıran bı rakıp var karsımızda. ama olmuyor ıste olmayınca gırmıyınce gırmıyor sıbobunu ufledıgım top gırmıyor.

ı.kas sana ozel olarak uzancana degınmek ısterdım ama artık gordu herkes senı. Eger koskoca BESIKTAS hala i.kas'ı oynatıyorsa orada bı sorun var demektır.

holosko yapcak bısey yok eger o gollerı atamıyorsan sanada dıycek sozum yok...

ekrem'ın bu takımda ısı yok bunu anlamıstır artık ınsanlar

yusufu neden oynattın hocam bu 1soru 2.soru bu adama neden 90dakıka sans verdın adam zaten kondısyonu eksık mac eksıgı var...

tabata-bobo-tello old. zaman bu takım ıs yapıyor bunu gorduk

artık cıft onlıbero ıle oynama hocam tek on lıberon olsun oda ERNST olarak kalsın. su takım saldırsın artık

tello sana gelınce bu gece uyutmuycan bızı anlasıldı

3. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333

tamam hersey bitti, sampiyonluk gitti demek belki dogru degil ama uzaklastik, eger alsaydik bu 3 puani bayagi avantajli olacaktik.kaaaninda dedigi gibi bizim daha eskişehir,fener,bursa,trabzon maclarimiz var..az degil yani.

4. cem_goren

cem_goren Müdavim

Alınan Beğeniler:
    0

o gol nasıl kacar hala anlamıyorum tello ya
    holoskonun yaptıgını yaptın orda ayagının dıbıne vursan kalecının su an sampıyonluk sarkılarını daha gur soyleyecektık...

sımdı ne olur. yarın fener kazanırsa puanları esıtler. gs macı kaybettıgı an 1puan daha yaklasıcaz(polyannaya donduk yıne) bursa ıle aramızdakı fark buyuk ıht. acılacaktır...

5. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131

Bu hafta gese yenilse bile 1 puan yaklaştık olarak görmüyorum ben.
    Bizim puan kaybetmememiz gereken bir haftaydı.
    Gesenin ise puan kaybetsede olur haftasıydı kredileri var çünkü tese ile deplasmandalar.
    Bunu anlatmaya çalışıyorum ben.

6. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96

cekismeli ve güzel bi mac oldu,maci bizde koparabilirdik kasimpasada
    yazik oldu
    takimimizin en iyi mevkisinin bugün gününde olmamasi maci almamizi engelledi

7. KeePSaKe

KeePSaKe Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    9

5 dk dayanamadılar ya ama bizim takım hep böyle puan alması gereken yerde kaybeder işi zora sokar...

8. kralkartal67

kralkartal67 Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    0

İçim gitti içim o pozisyonda of ulan off !

Belki bu hafta kaybedilen 2 puan değilde kazanılan 1 puan olur arkadaşlar hemen koyvermeyin.
    Bizim zorlu maçlarımız kadar rakiplerimizinde zorlu maçları var. Her anadolu takımı bursa,gs veya fb ye yatmıycak herhalde.
    Mücadele eden ediyor işte şekil a da görüldüğü gibi.

9. cem_goren

cem_goren Müdavim

Alınan Beğeniler:
    0

gokhan zan gıttı derken i.kas cıktı basımıza

2-1den sonra skoru korumalıydık ama beceremedık yapacak bırsey yok

tello o golu kacırdın ya hanı o an ölsem daha ıyıydı baska bısey dusunemıyorum

10. 21pascaL21

21pascaL21 Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Ama Beşiktaş'a karşı mücadele ediyorlar Kubilay..

Diğerlerine ne derece ettiklerini örnek b'de görebiliriz.. Kasımpaşa'nın,Bursa'ya yatması..

11. cem_goren

cem_goren Müdavim

Alınan Beğeniler:
    0

kasımpasa bursaya yattı yada yatmadı ama bıze karsı oynadıgını bursayada oynasaydı zaten o mac kaybolmazdı buda zaten neyın ne old. gosterıyor

ama bızım bunlara sıgınmaya hakkımız yok eger Besıktas'san Sampıyonlugu kovalıyorsan kazanacaksın abı 100tane yesen 101 tane atmalısın ama sende i.kas gıbı bır stoper varsa ısler ıyı gıtmez

12. pascal_bjk_Çarşı

pascal_bjk_Çarşı Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Abi nolur kandırmayın kendinizi..

Yok Kasımpaşa Beşiktaş'a geçit vermiyor. Belediye Gs'ye kıyak geçiyor. Rıza Beşiktaş'a yarıyor öyle böyle..

Önce bu düşüncelerden sıyrılalım..

Eğer takımında bu kadar kabiliyetsiz,beceriksiz ve düz futbolcu olursa sana karşı Kasımpaşa'da oynar, Bursa'ya da kendi sahanda 2-1 den maç verirsn..

1- Önce Slovak milli takımına Dünya Kupası için çağrılmayı bekleyen bitiriciliğinde problemler olan Holosko'yu eleştireceksin..

2- Gözünüzde çok büyüttüğünüz milli kahraman Tello'ya bir daha değer vereceksiniz..

3- Bedavaya yollanıp para ile alınan KENDİ futbolcumuza kademeyi,savunmayı öğreticez..

4- Ve en önemlisi oyuncuların bu kadar eksik noktalarını bilip onları o yönde çalıştırmayan HOCAYı eleştireceksin

13. KeePSaKe

KeePSaKe Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    9

Holosko nun kaçırdığı o 2.pozisyonu amatör futbolcu yapmaz ya yuh dedim.İbrahim Kaş bir daha oynamasın mümkünse Sivok un çıkması çok kötü oldu. Ekrem zaten o boyla Gökhan Güleç i tutması imkansızdı...

14. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131

Kasımpaşa defansı kadar kötü bir defans görmedim ben adamlar ortasahayı bırak 2 adım ileri çıkartamıyorlardı topu.Ama biz bu takımı yenemedik.
    Sivokta ciddi hatalar yapıyor defansta.Defansın göbeğine 1 tane ferrari daha lazım.
    Tello topu ayağına aldı ayağa kalktım gol diye bağırıcam ki atamadı artist herif.Bıraksa boboya çakıcak off ulan.
    Bu arada son dakikada Tabatanın pozisyonu var tam adam vurucak arkadan şerefsiz çelmek takıyor vurduktan sonra serbest vuruş verebilirdi hakem.

15. 21pascaL21

21pascaL21 Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Bu saydıklarının hiç biri anadolu takımlarının senin şampiyonluk yolundaki rakiplerine yatmalarını gerektirmez ama..

16. RCA

RCA Üye

Alınan Beğeniler:
    17

napalım ağlayalım mı şimdi giden puanın ardından.. oyuncular düşünsün..

kim ne derse desin belki ben üstüste beşiktaş şampiyonluğu tatmadığımdan olabilir ama ben beşiktaşın bu sene şampiyon olacağını düşünmüyorum

ben beşiktaşı şampiyon olsun diye de sevmiyorum o ayrı..

17. cem_goren

cem_goren Müdavim

Alınan Beğeniler:
    0

holosko'ya dıycek soz bulamıyorum sadece sunu soyluyorum; Dunya kupasında oynayacak bır oyuncu eger o gollerı kacırıyorsa o oyuncuya ben sadece YAZIKLAR OLSUN derım...

Tello'ya gelınce o bu takımda oynar cok rahat oynar ama yanında adam olacak Tabata-Tello-Bobo old. zaman neler oldugunu gorduk..

O savunmadan bozma baltaya gelınce DEFOL GIT artık

Hocaya gelınce anlam veremıyorum artık ben ona neyın kafasını yasıyor cozemedım

18. pascal_bjk_Çarşı

pascal_bjk_Çarşı Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Kim yatmış Sergen ?

Belediye belediye, A.Avcı Abdullah Avcı adam Fener'i de yendi. Galatasarayla da deplasmanda berabere kaldı..

Kasımpaşa; Fener'i yendi. Galatasarayla 1-1 berabereyken KALİTELİ oyuncusuyla BECERİKLİ oyuncusyla golleri atıp maçı Galatasaray kazandı..

Manisaspor; Fener'e de Cimbom'a da puan kaybettirdi. Bursa maçında da tıpkı Trabzon maçındaki gibi iyi oynarken gol yiyip mağlup oldular..

Bırakalım Anadolu takımlarını da biz kendi Beceriksiz,Kalitesiz oyuncularımıza bakalım

19. KeePSaKe

KeePSaKe Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    9

Bu kaçan puan kayıplarını çok arayacağız çokkkkk....

20. 21pascaL21

21pascaL21 Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Bu ligde her an her şey olabilir..

Ama nedense kimin puana ihtiyacı varsa o zaman kazanıyor..

Neyse bu beraberliğinde telafisi olacaktır görürsünüz!

Bu Sayfayı Paylaş