20.Hafta l Beşiktaş - K.Karabükspor l 1 Şubat Cuma | 20.00

'2012-2013 Sezonu' forumunda El Maestro tarafından 29 Ocak 2013 tarihinde açılan konu

1. iLcapitano

iLcapitano Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    333
    Cok karamsar degilim aslinda ama zaaflarimiz cok fazla.

2. cenkcelikag

cenkcelikag Üye

Alınan Beğeniler:
    30
    Ynt: 20.Hafta l Beşiktaş - K.Karabükspor l 1 Şubat Cuma | 20.00

Su dentinhoyu transfer etmeden once izleyen nereye bakiyordu acaba adam galatasaray macinda ayagina gelen tum toplari kaybetti bu mactada 0 warlik gosterdi bu adam kesinlikle gelecek wadetmiyor samet hoca sen nasil bi akla hizmet ediyorsunda dentinhoyu oyuna suruyorsun macin en kritik anlarinda bu arada hakem hatalari her zaman biktiriyordu yine istikrarini kaybetmedi o yuzden skorbordda isimler aciklanmaya basladiginda karsi takimla beraber her hakemide protesto etmeye dewam ediyoruz
    '' Futbolun katili Turk hakemleri ''

3. Grocbenn

Grocbenn Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Tamamıyla S.Aybaba hataları ile verdiğimiz bir maç daha.

Hoca hata yapabilir.Bu takımın oyun kalitesini nasıl arttırdıysa hata yapacağı zamanlar da olacaktır.Ama S.Aybaba'nın defoları kötü günlerde çıkmaya başladı.Ben buna takıldım.

Oyuncularını basının önünde aslanın önüne atamazsın.Ersan-Escude değişikliği ile oyuncunu ıslıklatamazsın.Kulübemde maçı değiştirecek bir tane adamım yok diyemezsin.S.Aybaba bugüne kadar bütün takımlarında oyuncuları ile sorun yaşamış bir adam.Bu yönünü eğitim ile değiştirmesi lazım.Büyük takım böyle sorunları kaldırmaz.

Sene basından beri övdüğümüz bu takımdaşlık eğer dağılır ise bu sezon bitmez.

4. El Colgado

El Colgado Üye

Alınan Beğeniler:
    9

escude'yi sol bek oynatsın eleştirin.
    ama ne bekliyoruz ben anlamadım.
    mehmet akgün sağ bek kötüydü, eyvallah. peki siz kimi oynatırdınız hilbert'in yokluğunda?
    geçen hafta holosko'yu forvette hanginiz beğendi ki hoca genç sinan'ı oynattığı için eleştiriyorsunuz. çocuk dört pozisyona girmiş ayrıca bugün atamaz, yarın atar ısrar etmek lazım.
    ersan az akıllı olsa hoca geçen haftalarda ilk yarı bitmeden çıkarmıştı, biraz çeki düzen verirdi kendine. en çok ben savunurdum ersan'ı ama adamda kondüsyon sıfır her adama geçiliyor nerdeyse. ersan yüzünden üçüncü golü yesek bu sefer de oyuncu hata yapıp demoralize oldu niye çıkartmıyorsun hoca diye eleştireceğiz.
    fernandes konusunda eleştirilere katılıyorum, ben olsaydım holosko'yu çıkartır dentinho'yu alırdım. ama hocanın takdiri böyle.
    ayrıca bazen kötü giden maçı da kazanmak gerekir hakem resmen golümüzü yedi, bunds hocanın yapabileceği bir şey yok.
    mustafa denizli'nin hesaplar yaparak hoca olmak istediği beşiktaş için samet aybaba değil elini kafasını taşın altına sokmuştur. bu feda sezonunda bu kadar heyecan yaşadığımıza şükredelim. ki daha liderle aramızda beş puan var. daha otuz dakikada dentinho için futbolcu değil diyenlerin gazına gelmeyelim. niang transferi belki tam isabet olacak belki yusuf etkisi yaratacak takımda.
    x ya da y farketmez kimse de bjk'nin hocasına gider yapamaz, bunu da söyleyeyim.
    takım böyle kötü zamanlarda kenetlenip başarılı olabilir. inşallah samet hoca, yöneticiler ve kaptan toraman takımı motive edebilir.
    hiçbir şey için geç değil. şampiyon olduğumuz sezon da denizli'ye takım niye oynamıyor diye tezahürat yapıldığını unutmayalım.

5. keskinli

keskinli Moderator

Alınan Beğeniler:
    96

Yazdiklariyin coguna katiliyorum faruk
    ama bu hafta degisikliklerde hata yapti hoca bu hatalari daha önce yazdim zaten
    maci iyi okuyamadi diyebiliriz ama maci hoca kaybettirdi demek maci seyretmeden yorum yapmak demek.maci kisisel ve cok basit hatalarla kaybettik.yinede kazanacaktik lakin hakem dur dedi.bu arada dipnot olarak geceyim hakem hatalarindan 11 puan kaybetmisiz.hal böykeyken hocaya bu kadar yüklenmek haksizlik
    hocaya karsi bi antipati var dolayisiyla cabucak idam karari veriliyor
    ersan kötü oynadi ama o yaptigi akilalmaz hatayida bir kere yapardi oda bu maca denk geldi.
    sampiyonluk beklentisine girdirmis bu takim bizi helal olsun

6. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278

Sağ bek ibrahim Toraman ortada escude Ersan oynatirdim ben. Şu escude den yararlanmamak akıl alır gibi değil

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

7. ilhan mansız_melis

ilhan mansız_melis Müdavim

Alınan Beğeniler:
    77

Puan kaybedecek haftayı bulmuşuz yine.

Bu Sayfayı Paylaş