2.hafta Beşiktaş - Trabzonspor | 22 Ağustos Cumartesi 21:45

'2015-2016 Sezonu' forumunda NoPasaran tarafından 18 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

1. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Ya sorma ya amatör de bile topun oraya çevrileyeceği kesin öğretilir. valkla bizim hoca vardı, eğer öyle bir hata yaparsan kulkaktan çeker atardı dışarı.

profesyonel topçu sözde kabul edilebilir bir hata değil

2. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Buda başka açı

Pes ya

3. CR7

CR7 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    92
    Aynı açının zumsuzu bence o abi

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoPasaran bunu beğendi.
  4. melankolizm

melankolizm Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Beck'i beğenmeme rağmen bugün cavandayı alsaymışız keşke dedim. Gökhan'ın deparına karşılık verdi kolay kolay geçilmedi. Maça gelirsek bence Ts haketti. Bizim golde faul oluyor top hareket halinde. 1-1den sonra dedim maçı aldık. Büyük konuşmamak lazım 30 dk 10 kişi şu stadda iyi bile dayandık.

Karamsarlığa gerek yok.

-orta saha şart oğlu şart.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. enser

enser Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    Soylenenin aksine Beck ve rhodolfoyu beğendim ben sadece defansın sol ikilisi ayrı bi dünya sağ taraf bambaşka motta her zamanki gibi berbatti.

Q7 ye gelince bizim ilk yarı hareketli seri hücum yapabilmemizi sağlayan asıl adam diğerleri ayak uydurunca hızlı güzel bi ofans çıkıyor ortaya. Yediği kart çok sacmaydi ve bence gölün gazıyla yapılmış bi harekettir. Gokhan sacmalamaya başladı q7 yle sanki saha için de şov yarısına girmiş gibi biseyler yapiyim derken batiriyor.

Oğuzhan geçen haftadan kazandığı ozguvenle daha rahat oynuyor sanki ama çok dirayetsizdi daha güçlü oynaması lazım.

Mario yu beğendim topa hakim olmasını biliyor yalnız erken alınması lazımdı oyuna cenk çok kayboldu defansın içinde.

Son olarak allah aşkına başkan su olimpiyatı bırak.

6. hun

hun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    85
    Geçen Ali Ece'nin katıldığı bir program vardı orada çok doğru bir şey söyledi.
    Mario için topu 3'te atmayacaksın, 2.5'ta atacaksın. İnce bir çizgi var onu geçerse ofsayta kalır. Dün mesela bir Atiba'nın birde Töre'nindi galiba attığı paslar var. Adam gayet güzel kaçarken atmadılar tam durdu attılar top boşa gitti. Şutları falan güzel neticede Mario Gomez yani ama birlikte oynamayı öğrenmeleri lazım şuan için pek katkısı olmaz, takımın geri kalanıyla anlaşamıyor.

7. KeePSaKe

KeePSaKe Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Rhodolfo'nun Sivok'tan artı bir yanı yok.Açıkcası o kadar defans oyuncumuz olmasına rağmen ben güvenmiyorum.

8. NoPasaran

NoPasaran Admin

Alınan Beğeniler:
    278
    Ligi geçtim avrupa için bari anlaşması lazımdı. Bu stat için fazla gurur yapıyoruz. Bizim için en ideali Kasimpasa stadyumu. Parası neyse gidip konuşulup halledilmesi lazim

9. carsi52

carsi52 Süper Kartal Üye

Alınan Beğeniler:
    131
    Bence en iyisi Ankara valla.

Geçen sene takım Ankara da oynadığında şampiyon olmuş takımın taraftarı gibi bir atmosfer oluyordu.

Bu Atiba şut çekmemeye yeminli mi acaba merak ediyorum.Birde Gomez'e vermediği pas aklıma geldikçe daha da kötü oluyorum.

Bu Sayfayı Paylaş